Neden sphere ?!

Runuo kesınlıkle spheredan 4356345345 kat daha ustundur.
Novice
-0.500001
bnce Sphere Runuodan 9999999999999999999999999999999999999999 Kat Ustundur :)
7 senedir Ultima Oynuyorum , Sadece eğlence için girdim RunUO Ya. Koşarak Paralyze atılması ve benzeri bi çok saçma şey varda o yüzden..
Bütün yağcılar Toplanmış xD Nemesis iyi olabilirsin ama 7 seneden bahsediyosun ben daha 3-5 aydır aşşa yukarı urasıyorum çoğuna göre Gerçekten iyiyim diyebilirim ama önümde daha 6,5 sene daha varsa 6,5 sene sonra sen acemi kalırsın :gorme
Novice
-0.500001
6,5 Sene Sonra Kim ole Kim Kala Bi Yarını Atlatabilsek :) Ama Sen dion 2-3 Aydır ilgileniorum Bn Sahsen 3 Senedir Oynuorum Ama Snin On Suren Bnmkinden Coktur Herkes Butun Vaktini Ayıramıor Ve Basladıımda Yasım Kucuktu 11 Yasında Scp mi Yazcaktım Arkta Ole Ve Ayrıca Yalakalık Yapcak Durum Goremiorum?

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2008-09-09 20:01, 15 yıl önce)
@Xariyla
Sphere Scriptingde ulaşabileceğin son nokta bellidir. Burda eğer sidik yarıştıracaksak ben sana bildiklerimi yazıyım , 6 sene sonra bildiklerimi geçersen gelir firmamda 3.5 milyar maaş ile işe başlatırım.
Kodlama üstünde yetenekli biri olmak çok güzel bir şey,ancak sahip oldugun engin bilgiyi gökten vahiy olarak inmişçesine sahiplenmek ve başkalarını bu bilgiyi kullanmak dogrultusunda aşagılamak(ya da ignelemek yoluyla kırmak) seni çok şirin biri olarak göstermiyor Berk'cigim.
Ben kimseyi iğnelemiyorum. Tam tersine eğer öğrenirse iş teklifi yapıcağımı söylüyorum.
Pekala o halde,burnum yanıldı ki sarcasm kokusu aldım ben.

sevgiler.
Alay edersem kendimi küçük düşürüm ki ;

" Bu benim felsefem değildir "
Nemesis[Berk] : Tabiki 7/24 başında durcak diye birşey yok eğer sunucuda kritik bir problem çıkarsa başına geçebilcek olarak kastetmişdim..
hımm biraz rahatladım :)
@Nemesis[Berk]

Sadece ilgilenenlere cevap ver bence tartışmaya girme. Burda patron sensin :p
eeth ya bırı Nemesis e laf atsa sanıyesıyle cwp werıo ılgılenen yok da hanı olsa aceb ne olcak ? :D
Expert
34.0001
@Nemesis
yenilerin seni tanımaması çok doğal. topicte sana yazılanlardan u-s de seviyenin çok düştüğünü görüyorum.
İyi niyetle bişeyler yapıyorsun başarılar dilerim...
Evet Nemesis'i Tanımam Etmem.Ama Tanımadıgım Adamada Güvenmem.Sen Emek verip Adam gidip Scripttini Alir Veya Sphere'i Yayinlarsa ?
Sen Tanımadıgın Adamin Birine Komple Kendi Yaptigin Bir Serveri Atarmisin KeLL ?
Atiyorsan Bile Sana Kolay Gelsin....

Yasim Bu Arada 16
Allaha Sükür Kimseye Yasimi Büyük Göstermenin Hastasi Degilim :)
Yasla İlgili Büyüklük Bir Atasözü Söyleyecem :)
Devede'de Boy Var Ama Esseqe si...... !

:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.