Şuanda kabası bitti tamamı bittiğinde bi server açmak istiyorum fakat para kazanma hırsı gütmeden açmak istiyorum.

Bana bu konuda yardımcı olucak Scripter & world builder arıyorum haritayı bitirdiğimde doldurmak pek kolay olmıyacak ona çok uğraşıcaz benle birlikte uğraşıcak biri varmı bunun için?
Serverin bütün masraflarını ben karşılıyacağım edit v.b bişey yapmazsa asla ayrılmayız asla parayla item satılmıyacak.
belki 3-4 ayımızı alır serverin tamamen bitmesi ama sorunsuz bi serverla başlamak istiyorum insanlar bunu eminim sevicektir.

Haritanın kabası böyle.

Imralı adasını jail olarak düşündüm :) spawnları filan ayarlamak çok zevkli olucak düşünsenize

Afyon civarına must spawnı eklendi
Galatasaray adasına Mare eklendi.

veya muhabbetleri düşünün

Hadi gidip Brit köprüde adam keselim yerine Ankara kalesini basalımmı? olucak :) çok hoş olucağına inanıyorum benle birlikte emek vermek isteyen varsa lütfen özel mesaj yoluyla yardıma geçsin şu sıralar tile hakkında dökümanları okuyorum photoshop bilgim kötü sayılmaz grafik yapabiliyorum 1-2 yıldır kullanıyorum çok hoş şeyler çıkartıcaz eminim.

arkadaşlar daha önce haritalar gördüm ama türkiye haritasını hiç görmedim oyüzden özgün olduğunu düşünüyorum kopya değil.
Müthiş tek kelime ile süper bir fikir çalışıcak adam lazımsa binalar vs. ben varım!
world build'den anlıyorsan ben map'i bitirdikten sonra birlikte çalışmak isterim.Map bugün biter.
Süpermiş cidden komedi bir server olur player olursa tabi =)
dogalgaz : world build'den anlıyorsan ben map'i bitirdikten sonra birlikte çalışmak isterim.Map bugün biter.

Doğal gaz kıbrısıda eklersen tabi bilmiyorum ekleyebilirmisin ama eklersen bence çok süper olabilir :)
teşekkürler :) player işi pek zor değil daha öncede sunucum vardı açmıştık çok emek verip sonra server hacklendi fln kapatmak zorunda kaldık yedekler 1.5 hafta geriydi geirye almak istemedik neyse player elbette gelir :) umarım güzel bişeyler yapıcaz.

bu resim 1.5 saat önceki hali şuan kıbrıs var :)

ayrıca farkettiyseniz harita komple green acress gibi :) şuan onlarla uğraşıyorum zor kısmı o :P

Bu konu dogalgaz tarafından düzenlendi(2009-02-17 19:48, 15 yıl önce)
Göller nehirler fln asıl uğraştıracak olan bunlardır.
Doğalgaz dediğim gibi kıbrıs haritasıda koyarsan ki pek zor değil iyi olur ;) :D bir kıbrıslı olarak sonuçta kıbrıslıların isteğide böyle oalcaktır ;) ama yinede sen bilirsin :D
Türkiye fiziki haritasına göre çoğu şeyi yaptım :) uygun bir müzik seçilirse koaly bir biçimde yapılıyormuş birazdan deniyeceğim bakalım nasıl olucak :)

kıbrıs var artık ankara civarına mağralar ekledim.
karlı bölgeleri doğuya koydum
nehirlerde eksik var 2-3 tane şimdi onları yapıyorum :)
suriyeyi pk kale yap =)
Novice
-0.500001
Yapma Halini Merak Ediorum Bi Elde Cografya Kitabı Hehe

Bence Cok Gusel Olur Player Kuskunda Olmasın Eger Scripter ii Olursa Cok Rahat 150 ustu Bulursunuz..

Quester ihtiyacın Varsa Bn Yardım Edebilirim..Okuldan Dolayı Scripter Olamıorum Mlsf..
aslında world builder olarak çalışmayı çok isterdim fakat bu yaza kadar ultima-online oynamayı düşünmüyorum :)
yanlız en büyük sorunla karşı karşıyayım map havada kalıyordu mecbur static'leri 0 ladım dragonla map'e uydurdum şimdide binalarımız yok :)

oturup binaları yapıyorum. buna uygun bi .map functoinda ayarlıcam :) çok işim var çokk
Suriyeyi pk kale yapmazsan gelmem bak :P
aslında baya ugraşıp türkiyedeki tarihi yerler fln olsa spwnlar fln oralara konsa mesela peri bacaları ne bilim sultan ahmet camii ayasofya fln anıtkabir fln olabilir süper olurdu tabi baya zor ama sen yaparsın bence bunu :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.