Harika olmuş doğrusu kim yaptıysa gerçekten güzel. Bende bir ara dünya haritasını düşünmüştüm.
up up up up up up up up up up up.!!

Doğalgaz Arkadaşım noldu bu proje? sabırsızlıkla bekliyoruz.. bir bilgilendirsen.. galiba bu projede öldü..
bu projeye hala devam ediyorsan ben yardımcı olmaya hazırım ;) pm attım sana
umarım devam ediyordur.. güzel bişeler olacağı kesin.
Daha neler görücez bakalım gerçekten süpermiş.
:asik2
Silindi
Novice
4
Harita yapilmis , paintten dahi cizilir ..Elle tutulur hic birsey yok ...eger insanlara simdiye kadar yaptigin cizimleri gosterirsen daha iyi olur .. 1 resim var ortada ki 5 dakkada yapilicak birsey gerisi yok !!

Neyse serverin editlenicek kadar amatorse , bu sunucuyada hic kalkisma derim ... hadi onu gectik bir laf vardir atalarin ..Elin s..i ile gerdege girilmez diye : )) bunu da unutma
aynı haritayı 4 yıl önce çizmiştik gayet güzel oldu yollar felan ama staticler güzel olmamıştı güzel bi ekip olsaydı staticlerde gayet zorlu olabilirdi bulabilirsem çizdiğin şeyin alanları dahil bitmiş halini yollayım sana...
hwgordon : aynı haritayı 4 yıl önce çizmiştik gayet güzel oldu yollar felan ama staticler güzel olmamıştı güzel bi ekip olsaydı staticlerde gayet zorlu olabilirdi bulabilirsem çizdiğin şeyin alanları dahil bitmiş halini yollayım sana...

eğer böyle bir proje varsa yardımcı olabilirim..
uo işinden elimi çekmesem tek başıma 3 4 ayda staticleri abartı şekilde bitirebilirdim güzel bir düşünce olmuş kendi cizip yapmaya kalktığım orta dunya mapını yarıda bıraktım her yaptığım şehrin pixeliyle oyna onu aç bunu kapat 1 kare yükselt yok şu şehri yap çok kasar benim nasıl bi Wb olduğumu bilen bilir zannetmiyorum 5 10 kişiyle yapılacak iş olduğuna böyle bir proje yapmayı düşünsem vede eski çocukça aklım olsa eksiksiz bir türkiye yapabilirdim ama şimdi kim uğraşırki 15 player için gerçi ümitsizliğe kapılmayın 20 Wb ile hallolur bu iş :) kolay gelsin..
Ultima10Line : Harita yapilmis , paintten dahi cizilir ..Elle tutulur hic birsey yok ...eger insanlara simdiye kadar yaptigin cizimleri gosterirsen daha iyi olur .. 1 resim var ortada ki 5 dakkada yapilicak birsey gerisi yok !!

Neyse serverin editlenicek kadar amatorse , bu sunucuyada hic kalkisma derim ... hadi onu gectik bir laf vardir atalarin ..Elin s..i ile gerdege girilmez diye : )) bunu da unutma

haklı bence :D
Eğer yapabilirsen geliriz
tırt oldu :D
Eskiden Anatolia UO diye bir server vardı onun haritası Türkiye haritasıydı. Clientini bulamadım ama harita böyleydi baya güzel yapmışlardı.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.