CrazyDream : sattım motorsuzum ultimada at binmek istiyorum

git kumda oyna sen. kumdan at yap ona bin. hatta al buna bin.
Anemon :
CrazyDream : sattım motorsuzum ultimada at binmek istiyorum

git kumda oyna sen. kumdan at yap ona bin. hatta al buna bin.

Hahaha Mert hiç güleceğim yoktu akşam akşam :yes
Kavgada söylenmez.

Ardııııııııl bana çar kas :D
Sen bana kas benim net yavaş lag var bende -.-'
kıskançlık sezdim :D
Novice
-14.8
ben ve 1 arkadaşım daha sunucuya başladık ;)
P.m attım hangi server acaba merak içindeyim :P
Tamam irtibata geçin kasmanız için yardımcı olayım kolay gelsin =)
Güzel server güzel bende başladım zaten kıbrıstan 3g ile oynanırmı acep :D
Bende geldim yoklukta Mersedes sonuçta :d

Sistemleri inceledim ancak , classlar hakkında pek bilgiye sahip değilim hangisi iyi hangisi kötü Warlock kasmaya karar verdim.

Kasacağım skiller :

Anatomy 80
Medi 60
Heal 80
mage 90
sw 100
tactics 100
fenc 100
poi 90

Yakında guildinize katılmayı çok isterim.
Death_Rider : Selam eski dostlar ^^ ben de aynı sunucudayım ama karşı bir guildde keşke aranızdan bazıları anama bacıma sövmese :/ oyun sonuçta

Kemik kadromuzdan birinin size küfür edeceğini sanmıyorum, dediğiniz gibi sonuçta oyun bizler de bunun bilince olarak oynuyoruz. Genel olarak Ultima-Online ailesine hitap eden bir platform olduğumuz için herkes guildimize girmek istiyor, bizlerde doğal olarak alıyoruz. Ancak guilde girdikten sonra bizlerin adını lekeleyecek ve tutarsız hareketlerde bulunan oyuncular hakkında gerekli uyarıyı veya işlemi yapmasını da biliriz. Eğer nick verebilirseniz gerekli uyarıyı veya yapılması gerekeni yaparım, ancak msn veya pm yolu ile bildirirseniz sevinirim.

tymaron[at]ultima-strike.com
Fenc'i silip MF kasmayı düşünüyorum.
Death_rider

sen buraya girip bana küfür ettiler hoşuma gitmedi falan diyorsan nick verip bildirirsin.Ha kaldıki karşı guild de oynuyosun bunada saygım var.
ben tanısam direk sana söverdim anana bacına asla değil.
sonuçta dediğimiz gibi bi oyun sinirlendimmi ederim ama anana bacına sövmücek kadarda kişilikliyimdir.

not: ben küfür etmedim savunma gibi olabilir konuşma ama Ultima-Strike platformunda eskilerden birinin düşman guild de oynaması ve böyle birşeyden şikayet etmesi kanıma dokunmuştur o kadar.

x

Bu konu Death_Rider tarafından düzenlendi(2022-02-23 18:14, 2 yıl önce)
Güle Güle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.