Death_Rider : ben ilkokul arkadaşlarımla bir guild kurdum ve orda oynuyorum ben o guildi kurduğumda daha siz yoktunuz Zaten öldürsen bırak guilde gelmeyi bu siteye bile girmem hadi bana eyvallah
Tabiki bizim guildde olmak zorunda değilsin, istediğin guildde olabilir istediginle kavga edbilirsin, biz Guild ile siteyi bağdaştırmıyoruz, guildimiz siteden ayrı bir kuruluştur, biz burayada yazdıkki bize katılmak isteyen arkadaşlar buyursunlar diye.
Ana bacı demişsin, CrazyDream(Altuu) benim cocuklugumdan beri arkadaşımdır, kendisinin asla bu şekilde küfür etmicegimi ben bildigim gibi sende biliyorsun death, her neyse mevzunun daha fazla uzamasına gerek yok böyle problemleri şimdiden uyarıyorum KESİNLİKLE Bu platformda belirtmeyin, olay bu platformda geçmiyor sonucta.
Kapımız herkese her daim açıktır, giriş içinde, çıkış içinde..

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-05-15 21:49, 12 yıl önce)
Guildimi seviyorum :asik2

Ortam gerçekten çok güzel :yes
p.m attım
Kime attın ?
Tymaron :
Death_Rider : Selam eski dostlar ^^ ben de aynı sunucudayım ama karşı bir guildde keşke aranızdan bazıları anama bacıma sövmese :/ oyun sonuçta

Kemik kadromuzdan birinin size küfür edeceğini sanmıyorum, dediğiniz gibi sonuçta oyun bizler de bunun bilince olarak oynuyoruz. Genel olarak Ultima-Online ailesine hitap eden bir platform olduğumuz için herkes guildimize girmek istiyor, bizlerde doğal olarak alıyoruz. Ancak guilde girdikten sonra bizlerin adını lekeleyecek ve tutarsız hareketlerde bulunan oyuncular hakkında gerekli uyarıyı veya işlemi yapmasını da biliriz. Eğer nick verebilirseniz gerekli uyarıyı veya yapılması gerekeni yaparım, ancak msn veya pm yolu ile bildirirseniz sevinirim.

tymaron[at]ultima-strike.com

sırf bu yüznden üye oldum eğer anemon yani mert kemik kadronuzda ise biraz terbiye verin oyun için ana bacı yapmamayı öğrensin çocukluk yapmasın sanalda.Ve sende kemik kadrondan emin olmadan ana bacı yapmaz diye iddalı bir mesaj atma.
:D ben anabacı mı sövdüm? :D nerde ne zaman? :D ayrıca kime sövmüşüm?
Boş boş sallamayin , koyun screenshots görelim küfürleri.
Bu arada bir açıklama yapayım;

Bu oluşumun herhangi bir sunucuyu dolaylı yoldan destekleme ve reklam amacı kapsamamaktadır. Konunun amacı çok basit ve tek kelime ile eğlenmektir. Lütfen çok komplike düşünmeye çalışmayın sonuçta bu site dolaylı yoldan eğlenmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

dipnot: UO oynamıyorum ve tabi ki guild içindede yer almıyorum.
Anemon : :D ben anabacı mı sövdüm? :D nerde ne zaman? :D ayrıca kime sövmüşüm?
sen ne kadar yüzsüz bir herifsin ya.
amaolmadisimdi :
tamam öyleyimde sen kimsin adını ver ss koy rezil olayım biraz lütfen rezil et beni biraz daha yüzsüz olayım nolur.
Hangi server ? Biri P.m atarsa belki boş vakitlerimde oynayabilirim.

Edit: Tymaron P.m attı.

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2011-05-18 15:35, 12 yıl önce)
Anemon :
amaolmadisimdi :
tamam öyleyimde sen kimsin adını ver ss koy rezil olayım biraz lütfen rezil et beni biraz daha yüzsüz olayım nolur.

ya arkadaşım utanmadan bide liseli muhabbeti yapıyorsun ok haklısın demediğin kalmış.Sende adın gibi biliyorsun kime ana bacı küfür ettiğini.Oyun bu ölürsünde öldürürsünde öldün reskill yedin diye kimsenin anasına sövme unutma seninde annen var.Ha yok ben küfür yesemde koymaz diyorsan ayrı tabi ki.Herkezin bu gururu var sende yoksa bilemiyorum.
Vaybe aranızda olmak isterdim gerçektende. Bu Guild'i diğer sunucularda falan aktif etmeliyiz. :D
amaolmadisimdi :
Anemon :
amaolmadisimdi :

ya arkadaşım utanmadan bide liseli muhabbeti yapıyorsun ok haklısın demediğin kalmış.Sende adın gibi biliyorsun kime ana bacı küfür ettiğini.Oyun bu ölürsünde öldürürsünde öldün reskill yedin diye kimsenin anasına sövme unutma seninde annen var.Ha yok ben küfür yesemde koymaz diyorsan ayrı tabi ki.Herkezin bu gururu var sende yoksa bilemiyorum.
tamam sensin.
ML'i indirdim iki saatir update yapıyor.Full update yapsam servera girince siyah lekeler çıkarmı.Çünkü bazı serverlarda öyle sorun oluyordu veya bunca zamandır boşuna mı bekledim?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.