Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar çok güzel bir connector projem var ve bana bu konuda yardımcı olucak yanı programı yazıcak arkadaşlar lazım projeyi açıklardım ancak açıklarsam baskaları tarafından yapılır ve buda emeğimin boşuna gitmesini sağlar ancak sistem çok başarılı olucak ve bir çok problemi ortadan kaldırıcak ultima online dünyası bu connector ile çalkalanıcak.. detaylı bilgi için çok iyi derecede program yazan ve uo dan çok iyi anlayan arkadaşlar pm atarlarsa çok memnun olurum saygılar..
Arkadaş öyle dışardan görüldüğü gibi bişey değil programlama dili bilmiyorsun bişey bilmiyorsun nasıl bi fikrin olur anlamıyorum, herkez kafasında bişeyler kurabilir önemli olan bunu yansıtmak, :) icraat lazım
-

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2010-02-23 18:08, 14 yıl önce)
Buraya yazmak huyum değildir fakat sağdan soldan duyduğun fikirleri hayata geçirmek için adam arıyorsun.. Aynı zamanda kırılamayacak connector yoktur, var diyen varsa hodrimeydan..
İnsanların aklına o kadar çok fikir geliyorki (: Şimdi bu fikirler DEVRİM mi yaratıyor. (: Hadi UO'yu Gta Tarzı bir oyun yapalım :)))

Zaten zett demişki ; Bu cümlenin üstünede connector hayelleri olanlar fazla düşünmesin (:

zett : Aynı zamanda kırılamayacak connector yoktur, var diyen varsa hodrimeydan..
Connector değilde client yazmak lazım :)
O da Origin kaynak kodları dağıtana kadar mümkün değil heralde :)
4Pauldron : Connector değilde client yazmak lazım :)

Uo için farklı client yapıldı bilmeyenleriniz varsa Burdan bakabilirler (: Origin in clientlerinden 3-4 tanesinin kaynak kodları açık clienti düzenlemek için kaynak kodlara ihtiyaç yok iyi bir assembly programcısı çok güzel düzenleyebilir şekillerini Coder'da veya Exenssive de görmüşdük. zett'e katılıyorum dünya devi Adobe'nin (Mac,Linux ve Win için aynı sistemleri yazabilen bi firma bence devdir) bile kırıldığı,Dünya bankalarının hacklendiği bi zamanda ufacık bi Connector parçasının cracklenememesi saçma... Saygılar.
fakat o kişiler connectorle uğraşırmı orası belirsiz tabi
İris kullanan bi Türk sunucusu açma planları geldi aklıma trailerleri izledikden sonra (:
aslında fena olmaz. tabi yeterli alt yapı var ise. şu andaki ea games'in çıkardığı 3D ler gibi itici değil.
nuker : fakat o kişiler connectorle uğraşırmı orası belirsiz tabi

Connector kırmak için profesor olmaya gerek yok, 10 yaşındaki cocuk dahi çalışma mantıgını kavradığı zaman kırabilir sorun değil..
sanıyorum kimse bedava connectör yapmıyor,hele 0'dan oturup senin istediğin tarzda bi connectör hiç yapmıyor yani bence bunun için ücretli bir programcı bulmalısın.
Leon Jade :
4Pauldron : Connector değilde client yazmak lazım :)

Uo için farklı client yapıldı bilmeyenleriniz varsa Burdan bakabilirler (: Origin in clientlerinden 3-4 tanesinin kaynak kodları açık clienti düzenlemek için kaynak kodlara ihtiyaç yok iyi bir assembly programcısı çok güzel düzenleyebilir şekillerini Coder'da veya Exenssive de görmüşdük. zett'e katılıyorum dünya devi Adobe'nin (Mac,Linux ve Win için aynı sistemleri yazabilen bi firma bence devdir) bile kırıldığı,Dünya bankalarının hacklendiği bi zamanda ufacık bi Connector parçasının cracklenememesi saçma... Saygılar.

o client i daha önce görmüştüm forumda.. Beğenilcek bi tarafı yok bence onun :)
Hı madem kaynak kodları açıkmış..
Zett in dediği gibi Hodrimeydan :p
Hile ile oynayınca ne anlıyorsunuz anlamıyorum. Gerçekten Ultima Online'in oyuncu kaybetmesinden en büyük etkenlerden bir tanesi bu sanırım.

Bilekle oynayın şu oyunu. :no

Bu konu ' Haydut ' tarafından düzenlendi(2010-05-11 15:28, 13 yıl önce)
Yanılıyorsun kırılmayacak connector yoktur.200 Liraya aldığınız, yaptığınız connectorlar 2 saniye içinde kırılabiliyor ve bunu yarım yamalak programlama dili bilen bile yapar.Kısacası connector boşuna alınıyor sadece otomatik güncelleme yapmaya yarıyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.