Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba

Kullandığım bilgisayardan şu anda hiçbir sorunum yok. Gerek başka oyunlarda gerek internet durumunda hiçbir sorun yaşamıyorum. Fakat bu ultima oynamaya çalıştımmı resmen sinir hastası oluyorum. Lag olsun kasma olsun başlıyor. Serverda Sorun yaşayan yok oynayan arkadaşlardada sorun yok. Makinayada format attım ultima dışı hiçbirşey yüklü değil gene durum aynı.
örnegin hiç lag yok gayet iyi. 1 vs 1 dışında kalabalık actionlar oldumu bir anda makina kasmaya başlıyor. yada kaçma durumunda ekran böyle dalgalanır gibi sonradan geliyor gibi oluyor kasma durumu oluyor. az player olan şehirde yavaş yürüdümmü 0 lag kasma ile ilerliyorum.

herşeyi sorunsuz çalıştıran alet ultima gibi çogu şeye göre basit özellikte oyunu neden böyle kastırır ? nasıl sorun bende anlayabilmiş değilim ama oyunu bıraktırma aşamasına getirtti bu sorun. sizden çözüm önerisi bekliyorum
Evet arkadaşım sorununu anladık... şimdi bize buraya birde makinanın özelliklerini ve baglantı hızını yazarmısın...
Bende aynı durum ile karşı karşıya kaldım CPU'mun çok gittiğini farkettim UoLoader vs bi program dene

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.