ordaki şıklar çalışsa ne olurki :D orda bana sadece multi client lazım olur o kadar :D yok inlor muş yok stammış :D
Kapıda sıkıştırırlarsa seni görürüm o zaman :P Ayrıca arm disarm oldukça kullanışlı 0 saniye hiç beklemeden alıyor eline yada indiriyor..
Deniz in de söylediği gibi orda en önemli şey arm disarm ve sınırsız stam.Multi client şuanki hack shield ların çoğunda kolaylıkla açılmakta zaten.
Basic : gold:12313 yazan yer scriptte <src.gold> dan işleniyo. <src.gold> a da scriptten ekleme çıkartma oluyo. sen eğer o sekmeye oyun dışından etki edebiliyosan. src.gold a etki etmiş olursun ve buda işlenir...
sanmıyorum öyle bir şey olacağını , arkadaşın dediği gibi , src.gold ; kayıtlı altın miktarını istemciye gönderen bir fonksiyon değil mi ? sadece görselliğine etki edebilirsin.işlevselliği olmuyor.
1)butur programların uoda calısamıcagını hala bılmyorsanız yazık dıyorum
2)hcıbır program komutsuz uoda ıtem cıkartamaz ve bu orta okul cocugunun yaptıgı bır programa benzıyor butonlar renklı ısım yapmış masa ustunu cekmış garıbım..
3) ultımada teot bıle cıktıgında vendora gerı ıtem satarak sattıgı ıtemı alta dusurerek dupe yapyıordıkı bu +15 ı nası cıkartıor =)
bence boyle boş konular açmayın o programı yapan yada bulan gıder tr sunucuları başta buyuk serverları patlatır =)
aynı programı ben sana visual basıcta 15 dkda server patlatan program dıye yapayımne yanı servermı patlatcak
arm dısarm olayına gelınce hıçbır eklentı hızlı arm dısarm yapamaz.. .hızlı vurmasıda hıkaye.. speed açıyorsa bılemem ama bu programı kullanınca 50 damage farklı gıbı dusuncelerden vazgeçsınler bu konuyu acan kışıde server açmak uzere bence bu olayda playerı korkutma konusu geçıyor =)

Bu konu MillyOnda1 tarafından düzenlendi(2009-07-30 13:55, 14 yıl önce)
İtem çıkartma gibi bir olayın olacağına ben de kesinlikle inanmıyorum. Ancak arm/disarm stam içinden geçme ve multi olayları client kaynaklı olduğu için bu tür hileler yapılır. Server taraflı olan şeyler değiştirilemez gibime geliyor :)
Xantier : İtem çıkartma gibi bir olayın olacağına ben de kesinlikle inanmıyorum. Ancak arm/disarm stam içinden geçme ve multi olayları client kaynaklı olduğu için bu tür hileler yapılır. Server taraflı olan şeyler değiştirilemez gibime geliyor :)
potion ıcmeyı tıklmadan yapamaz ha elle tıklmıssın ha programla farketmez. oto ıcıo desen refles ıccegı zamanı secemez her bıeyre takıldıgında ıcer mantıksız ve fuzılı cunkı uonun tabanında cok potion alıp dıger onlıne oyunlar gıbı gezemessın kendı zararına olur multı olayı zaten 2 clıent acmak ısteyen herturlu acar 2 clıent acsada bı etkısı olamaz . çok sacma konu sadece userlerın gozunu korkutmak ;)
ultımayı dıger oyunlardan ayıran tek nokta scriptlerının basıt fıxlenmesı ve hılelerının cıkmaması 2 d olmasıdır ko ıcın yazılmış programlarlı edıt yaparak gonderılmıştır. wall hack dedıgınız olayın uo ıle alakası yoktur uo statıcklere bakar bır gm o sekılde geçemıyorsa player asla geçemez 13 yaşında cocukları kandırr ancak bu screen sadece gülüyorum uonun değilde insanların nekadar yalancı olduğuna =) unutmaıynkı eagamesuın yaptıgı tum oyunlar da hılenın çıkması cok zor ben orjınal wowda oynyuorum hergun mılyoınlarca program screen koyuyolar bunları ben kurucuları açıklıyor..

allah aşkına ufck olan bırı gelsın benıum serverımda yapsın valla çok merak edıyorum=) hangi dunyada yaşıyorlar

Bu konu MillyOnda1 tarafından düzenlendi(2009-07-30 14:17, 14 yıl önce)
Adept
4.3
Ilk programin fake olduguna ben de katiliyorum, mümkün degil. Ancak Xantier'in söyledigi ve Marlock'un SSini yayinladigi programin calistigini ben de dogrulayabilirim.
her ağızdan birşey çıktıgı kanatındaıym ben oyle bır olay yaşamadım ..
pardon siz kimsiniz bilir kişimi? neran ın sizin uo bilginizin 10 katı bilgiye sahip olduğunu herkes biliyo siz ona her ağızdan birşey çıkıyo diyosunuz :S İki verdata edit yaptınız diye bu kadar kalktıysanız indirmesinide bilirler merak etmeyin...
Basic : pardon siz kimsiniz bilir kişimi? neran ın sizin uo bilginizin 10 katı bilgiye sahip olduğunu herkes biliyo siz ona her ağızdan birşey çıkıyo diyosunuz :S İki verdata edit yaptınız diye bu kadar kalktıysanız indirmesinide bilirler merak etmeyin...
kımın ne oldugunu bılmeden yorum yapma profılıme bakarsan nerandan once ultımaya başladıgımı annarsın ustelık bu ısın ultıma ya daha once başlamayla alakası yok hem cıkmış vısualbasıcın basıt gosterısıyle bı program yapıp ınsanları salak yerınem koymaya calısıyosun hemde ona buna kral falan dıyosun bıde utanmadan savunuyosun . 2 verdata yapmış olabılırım ama bu benım sadece verdata bıldıgım annamına gelmez. sen once durust bı adam olmayı ogren gerısı basıt ;) o programada senın gıbı 16 yaşında cocuklar dışında kımsenın ınanmasını bekleme .. bence parka gidersen reşitlerini toplar usde kendını savunursun ;) 12,yaşında kardeşım senden daha profesıonal vısual basıc kullanıyor bence bukadar basıt çalışma daha ınandırıcı ol..
bende program var oside 15 clıentle gırıor speed ınj teot yapıyor resmını koyayımmı :D

Basic
Nereden: Somalia c:/sphere
Meslek: Emekli Script Doktoru

annesının karnından cıkar cıkmaz oside gorev aldı 6 yaşında vısual basıc ogrenen cocuk 11 yaşında owwo ıle ortak calıştı 4 sene once emeklı loldu bu cocuk buyunce ne olacak :yes
waow iyi konuşmayı biliyosun ama araştırmayı bilmiyosun ne olursan ol burdaki adamlar benim karakterimi bilir neler yapacağımı neler yapmayacağımı bilir. Şimdiye kadar bu platformda kimseyle tartışmamıştım sen ilk oldun :))

İlk olarak bu programla uzaktan yakından ilgim yok sadece asil ki sevdiğim bir üyede değildir yaptığı hareketlerden dolayı bana bunu attı bir arkadaşının yaptığını söyledi benim program dillerinden birini bile bildiğimi düşünme en ufak bir fikrim yoktur o dillerle. Bi ara heves ettim ama uğraşmaya üşendim ve bıraktım.

İkinci olarak üye tarihiyle adam olunsa çok adam tanırdık çok kişiye usta derdik buralarda. Benim kral dediğim adam bronxdur ve türkiyede uo yu aktif olarak başlattığını düşündüğüm biridir. Bu yüzden kendisine kral derim. Diğer saygı duyduğum adam slotheredir onada bana bu işi öğrettiği için saygı duyarım...

Bak insanların yaptığı veya yapmadığı şeylerden emin olmadan ithamda bulunmak ahlaksızlıkdır. Bunu bu yaşdaki adama ben öğretemem. Başda öğretemeyenler utansın. Benim bu platformda en ufak birine yanlışım olmamışdır ki böyle bi program yapıyım.

Ne kadar zamandır girmiyosun bilmiyorum ama artık yaş işini aştı bu platform sen gelip burda yaşınla hava atıyosun. Ultima-Strike da akıl yaşı ve olgunluk olarak senden daha üstte ama biyolojik olarak senden küçük çok fazla kişi sayarım.

Adabını bil millete saldırma...
@Milyonda1
Aklınla Yaşın Bir değil...
ben tartışma yaratymıyorum bısı bılıosan tam desteklıceksın ole vardı yoktu ortaya atıp masusm rolu yapmıcaksın senın kral dedıgın adamın talıhen scripter oldugunu boılıyormusun nebuladada beraber oynuyorduk kendısı nıcok ıyı tanıyorum ustelık kendı resmı sıtesınde bır gun mage kasarken gelıp sen scripter olurmusun dye soylemışler oda rastgele scripter olmuş ama ksa zamanda ıyı kavramış senın kral dedıgın adamı bızde kral olarak goruyoruz emın ol..bi ınsan 7sınde neyse 70 ındede odur sen bu yaşta atıp tutuyosan ılerde de ne olacahın bellı kımseye guvenerek burada o sekılde hack mack cıktı ayakları yapamassın bende ahmetten aldım su programı teot ınj calısıyor dıyemem açarsın dersın. boş laf annatma bana boşuna sen bana. ben bu platforma sen gırmeden gırdıgıme emınım fakat benım boyle lagalugalı cocuk muhabbetlerıyle aalakam yoktur .ben usyı cok ıyı bılyorum merak etme herzamanda gırıp dosya cekıp guncel knuları okuyorum .,burada muhabbete gıremememın sebebı 3.5 tane cocugun cıkıp tayfasıyla onu bunu rezıl etmeye kalkması haksız yorumlar ve atıp tutmasıdır bu işin yaşla alakası yok ama emın ol 11yaşında adamın ben 10senedır uo oynuyorum 7senedır scripterım demesıyle olmuyor bu ışler. bence sen konuştuklarına dıkkat et ;) bir olayı bılıyorsan ya sonuna kadar savun yada hıc başlama..bu yaşta bu heycan fazla gelir

Administraktor
dostum tabıkı akılla yaşın başı bır degıl ben zaten bunun herszaman arkadasındayım kı bana yardım eden 2 cocuuk var yaşları 17 ,18 zehır gıbı ama atıp ttumuyolar neysem neyım hesabı tabıkı bırcok bılmedıklerı şey ar ve ogrencekler belkı yarının en ıyılerı ama boyle bılıp bılmeden ınsanlara ben actım yapıyorum su var su yok kımse dıyemez.. akıl yaştan ustundur fakat akılla tecrubeyı bır tutamazsın ;)
MillyOnda1 :
Basic : pardon siz kimsiniz bilir kişimi? neran ın sizin uo bilginizin 10 katı bilgiye sahip olduğunu herkes biliyo siz ona her ağızdan birşey çıkıyo diyosunuz :S İki verdata edit yaptınız diye bu kadar kalktıysanız indirmesinide bilirler merak etmeyin...
kımın ne oldugunu bılmeden yorum yapma profılıme bakarsan nerandan once ultımaya başladıgımı annarsın ustelık bu ısın ultıma ya daha once başlamayla alakası yok hem cıkmış vısualbasıcın basıt gosterısıyle bı program yapıp ınsanları salak yerınem koymaya calısıyosun hemde ona buna kral falan dıyosun bıde utanmadan savunuyosun . 2 verdata yapmış olabılırım ama bu benım sadece verdata bıldıgım annamına gelmez. sen once durust bı adam olmayı ogren gerısı basıt ;) o programada senın gıbı 16 yaşında cocuklar dışında kımsenın ınanmasını bekleme .. bence parka gidersen reşitlerini toplar usde kendını savunursun ;) 12,yaşında kardeşım senden daha profesıonal vısual basıc kullanıyor bence bukadar basıt çalışma daha ınandırıcı ol..
bende program var oside 15 clıentle gırıor speed ınj teot yapıyor resmını koyayımmı :D

Basic
Nereden: Somalia c:/sphere
Meslek: Emekli Script Doktoru

annesının karnından cıkar cıkmaz oside gorev aldı 6 yaşında vısual basıc ogrenen cocuk 11 yaşında owwo ıle ortak calıştı 4 sene once emeklı loldu bu cocuk buyunce ne olacak :yes

Dostum komiksin biliyormusun ? Emin ol kayıt tarihimden ve U-S platformunun haber bölümünden ilk 3 habere bakarak kimin ne olduğunu görebilirsin. Basic in konuyla ne alakası olduğunu anlamış değilim ki Basic ile çalıştım seni cebine 2 kere sokup çıkarabileceğine eminim :) Haddini,üslubunu bil,yaşına göre davran beyin yaşınla fiziken yaşın birbirine uyuşsun bi zahmet :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.