OyundaydıM Cıktım Sımdı Para Kasmak Lazım Baslarken 1k Para Ile Baslanıyor..Bıraz Isım Var Yıne Gırıcemm
Valla Ben Biraz gözattım ama 55r - 56b ye alıştıgımız için o 51i di sanırım.

Çok farklı :)

Ben beceremedim birşey açıkçası.
nasıl 55r - 56 b derken nasıl bır sey dedın bene okadar bılgılı degılımde ...
Serwere gıren arkadasım gelınce bır baksana oyun ıcerısı falan nasıl yıne 2d yı kurup oynanıor demi 3 d falan ıstıormu bırde kac x dır 7x 8x gıbı yanı...ılgılendıgın ıcın saol..
Yok yok 2d..Fakat Bılmıyorum Bende Kac X OLDUGUNU..
Sanırım tüm skilleri kasabiliyorsun bi skillcap yok.

OYuna girdiginde tüm skiller 17.0,12.0,10.0,5.0,15.0 gibi oluyor.

2 Skill seçiyorsun işte başta 50 - 50 olarak.

56b - 55r dediğim ise şuan oynadıgımız server emülatörleri.

Yani onlar gibi değil bu server :)
anladım arkadasım yanı bır sw skılı dıyelım 15.2 de başlıor ve onu teac me falan yapa bılıozmu yoksa o skılls uzerındenmı kasmaya başlıoz lewel olayı falan varmı arkadasım .. saolun ya walla zamanınızı atırdıgınız ıcın uo ındırıom daha kurmadım ondan dedım 2d mı 3 d mı ıe sormustum saol..
2D Olarak oynıyabiliyorsunuz.

Teach olayi mevcut ama yeni başlanan para yerinden kıpırdatılmıyor sabit yani.

Onunla teach yapamiyorsun.

Normal şekilde para kasarsın onunla teach yapabiliyorsun.

Fakat teacher yok hangi skilli teachletmek istiyorsan onun vendoruna gitmelisin.(Örneğin Magery teachletmek için MageShop vendoruna gitmelisin)

400 Player online dı ben girdiğimde

Level sistemi yok fakat farklı silahlar var Blood Crystal Katana falan gibi gördüm.

Scorpion armor tarzında Setler var.
saol kafanı yorma bıraz kasılır ogrenırız sanırım rus sıtesı demı serwer turk e rasladınmı warmı turk acab?
1 tane rastladım sadece oda yeni başlamış.
bende başlıcam 2 tane ve oyle cogalcaktır turkler umarım o serwerı de batırmak inşallah...
o kadar serwerde oynadım kastım kastım en guzel yerınde ya serwer kapandı yada serwer gerıye alındı umarum bu serwerde boyle durumla karşılaşmayızz..
aos la girebiliormuyuz sorunsuz ?

belki bi türk loncası kurarız =)
arkadasım ewety de suan sıteye acuntunu ındıremedım ıngılızce de pek anlamam ama suna emının 350 450 arası onlıne playerı olan serwer fakat connettoru ındıremedım sen baksna nerde su lınk arkadas wermısılk sayfada rar dosyası olarak acıldı onuda beceremedım kuramadım anlıcagın..
link bu https://www.theabyss.eu/
kardeş kotam taşmak üzere bişi indirmeden öle geziniom ortalıkda saur a kalktığımda indiririm :P denerim server i hem oruç tutarken uğraşcak bişi olur
Nexima ağırlık ne ?

server Rus Mu ?

Ağırlık Olarak Kimler Var

ayrıca lokasyon türkiye değil biz adım atabilcez mi ?
Valla Lag Çok fazla yok.

Alternate PK oynadıysanız oradaki gibi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.