-Sidious- : öle bi server yok
o kırıterlere uyan tek server nebula

player kiriteri hariç oda eskisi gibi olur inş.

neden serwerları kötülüyorsun bütün serwerları tek tek dolaştın mı ?
sen söle oynamaya değer bi server bakalım hep beraber ??? ne dersin ?

Renew diceksen evet renew kaliteli bir sucunuydu ayrıca ilk renewde staffdım . fakat 2-3 kez açma girişiminde bulunuldu ya hiç açılmadı ya 1 hafta açık kaldı.
???????????
-Sidious- : sen söle oynamaya değer bi server bakalım hep beraber ??? ne dersin ?

Renew diceksen evet renew kaliteli bir sucunuydu ayrıca ilk renewde staffdım . fakat 2-3 kez açma girişiminde bulunuldu ya hiç açılmadı ya 1 hafta açık kaldı.

İlk Renew'de ben admindim ama seni hatırlamıyorum sen nasıl staff tın counseler falan mı :)
Novice
-0.500001
Beyler Bnde Oynarım Ing. Den Cok Cekiorum Okulda Artık Tlf. Bil. Oynadıım Serverı Bile ing. Yapmayı istiodum ii Oldu

Birasdan Giricem Oynayanlar ekleyebilirmi:

[email protected]
beyler ph ne durumda bıde parayı neyle kascaz bende baslıyorum ıngılızcemde ruscamda vardır :f
gercı rus harflerını kullanamıyorum ama telafuz halında anlascaz artık :D
ph kapalı,skillcap yok.
arkadaşlar ph lar gece saat 23 den sonra 1saat olmak uzere hergun power skıll yazısı cıkar oyuna gırdıgınızde o yazı cıktıgı an 1saat sure ıcerısınde skıllerını<z0.2 olarak gelır 1 saat sonra ıse normal ph olarak 0.1 skıl gelmeye başlar bu arada serwerde para kasmak kolay degıl sunu belırteyım arkadaslar alısılmıs para kasma olayı theabyss uo serwerınde yok...
ben ınanın 4 aydır oldu bu serwerde skıll kasmaya suan skıll capım ıse 2984 oldu en son bs yı 98.3 de bıraktım ara ara kasıyorum oyun oynamak burada guzel nedenmı dıceksınız kımse kımsenın hakkını yemıyor + onlıne playerı cook bu konuda bukadar bılgı werebılırım sorularınız olursa yardımcı olurum
clentı nasıl ındırecem
oyun ıcın nasıl uye olcam
system hakında nereden bılgı alabılırım dıye sorularınız warsa bılgım oldugu kadarını sızlerle baylaşabılırım...
3. sayfadakı client yazan sıteden clienti indirdim fakat calısmadı?patchlerıde ındırmem gereklı dımı :d
reklam yasak ? napıyorsun sen yahu
Abyss.dll diyor nasil olucak ilk patchimi indiricez
partchi indirip kuruyosunuz sonra masa üstüne kısayol atıyor oradan giriyorsunuz. eğer kullanıcı adınızı şifrenizi yazdıktan sonra verifying acc deyip kalırsa(hesap doğrulanıyor)uzun süre , o patch dosyasının içinden çıkan login.cfg dosyasının içindeki herşeyi silin "LoginServer=game.theabyss.ru,2593" kalsın sadece. ben bağlanamamıştım bu şekilde bağlanabildim.
Bilgi İçin Saolda 504-GATEWAY TİMEOUT Diyor Ozaman Ne Yapıcaz Kayıt Bölümünde :S
bende kaydolalı 3 gün civarında oldu. 3-4 kez aynı kullanıcı adı ve şifreyle denekdikten sonra e-mailime aktivasyon ile ilgili mail geldi" step 1" diye.
ona tıkladıktan sonra kayıt işleminin tamamlandıgını gösteren "step 2" diye bir mail geliyor. Siteye giremiyorsun ama sunucuya gayet güzel bağlanıyor. Türk sunucularından hızlı :D
12 kere denedim ve oldu :D saol cehennemde

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.