Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

:ates
:asik2
Syntax :
KeLL :
Syntax :
Awe :
DarknessTheKenks :
Kronos :
Tymaron : Her kodu hazır bulup kullanırmısın sen ?

Site tasarımı hazır ve kodlamanın sana ait olduğunu düşünmüyorum. Üstelik kodlamadan ziyada insanlar birazda arayüz tasarımlarına bakar oldu.

neden bu kadar her başlıkta ön yargılı ve sinirlisin, veya neden her başlıkta bir negatif yön bulup ya kitliyorsun yada laf sokuyorsun? Topunun inşaat kaçtığını düşünmeye başladım. Sorunun ne dostum senin. Birileri bişeyler yapmaya çalışıyor duvardan duvara vuruyorsun uslubunla? Sen daha iysini yaptıysan adama neden yardımcı olmaya çalışmıyorsun da imzandaki server hazır portallar kullanıyorken bok atıyorsun?

Canımın içi benle hiç tartışmaya girme cevap gelmicek çünkü benden sana, sivilce dolacak suratın azcık sakin ol stresten uzak yaşam iyidir.

+1
Yada kabak tadı verdi diyor :D :D kopuyorum o lafına

herkes alıntı yapıyor benimde canım çekti.

@Kronos
+1

evet, kronos haklı ötesi, süpersonik bir cümle sarfetmiş. +98123

+1 kronos
Genetic : Kim ne yorum yapıyorsa egosunu tatmin etmek için yapmıyor yorum nekadar eleştiri içerikli olsa bile içinde tafsiyede belirtiliyor .
Bence eleştiriler ''bok'' atmak değil bir nevi tafsiye olarak anlaşılması gerek . Birşeyin reklamı yapılıyorsa eleştiriyede açık olmalı ama tabiki bu tatlı dillede olur taşlamaylada olur neyse fazla uzattım :) . Bence Ardıl ağbim kötü bişey söylememiş birazdaha mantıksal değerlendirirseniz sevinirim :).

InsoMniaC
Projenizde başarılar umarım iyi mertebelerde yer alırsınız :).

Çok teşekkür Ederim...
Override :
Syntax :
KeLL :
Syntax :
Awe :
DarknessTheKenks :
Kronos :

Site tasarımı hazır ve kodlamanın sana ait olduğunu düşünmüyorum. Üstelik kodlamadan ziyada insanlar birazda arayüz tasarımlarına bakar oldu.

neden bu kadar her başlıkta ön yargılı ve sinirlisin, veya neden her başlıkta bir negatif yön bulup ya kitliyorsun yada laf sokuyorsun? Topunun inşaat kaçtığını düşünmeye başladım. Sorunun ne dostum senin. Birileri bişeyler yapmaya çalışıyor duvardan duvara vuruyorsun uslubunla? Sen daha iysini yaptıysan adama neden yardımcı olmaya çalışmıyorsun da imzandaki server hazır portallar kullanıyorken bok atıyorsun?

Canımın içi benle hiç tartışmaya girme cevap gelmicek çünkü benden sana, sivilce dolacak suratın azcık sakin ol stresten uzak yaşam iyidir.

+1

@Kronos
+1

+1 kronos
quote yapmak hoşuma gitti ya sürdürelim bunu
InsoMniaC :
Genetic : Kim ne yorum yapıyorsa egosunu tatmin etmek için yapmıyor yorum nekadar eleştiri içerikli olsa bile içinde tafsiyede belirtiliyor .
Bence eleştiriler ''bok'' atmak değil bir nevi tafsiye olarak anlaşılması gerek . Birşeyin reklamı yapılıyorsa eleştiriyede açık olmalı ama tabiki bu tatlı dillede olur taşlamaylada olur neyse fazla uzattım :) . Bence Ardıl ağbim kötü bişey söylememiş birazdaha mantıksal değerlendirirseniz sevinirim :).

InsoMniaC
Projenizde başarılar umarım iyi mertebelerde yer alırsınız :).

Çok teşekkür Ederim...

Bence insanlara teşekkür edeceğine önce hatalarınızı düzeltin. Sizin yaptığını bu connector falan değil 5 dakikada bilindik bir yöntemle artık kırıldı falan demeyimde işe yaramaz hale geliyor. Eğer yaptığınız ve bu işten para kazanmaya çalışıyorsanız düzgün birşeyler yapın.
Xantier :
Override :
Syntax :
KeLL :
Syntax :
Awe :
DarknessTheKenks :
Kronos :

+1

@Kronos
+1

+1 kronos
quote yapmak hoşuma gitti ya sürdürelim bunu

Senin hoşuna giden bizim gitmemi

@Kronos +1
Kronos + 1 :D . .serv.account tymaron blocked 1
Tymaron : @InsoMniaC
Sistem gereksinimi hakkında hiç bilgi vermemişsin, biraz bilgilendire bilirmisin? Mesela Vista ve Win7 64bit kullanıcılarında genelde bu tarz kodlamalar sıkıntı yaratıyor. Bunları denediniz mi? Ayrıca Speed ve Easy engeliniz program'a göre mi? Bazıları sadece tittle fixliyor tittle'sız programlar engellene biliyormu? Son bir şey daha var Easy UO bildiğiniz gibi 2 farklı sürümde mevcut son sürüm yanılmıyorsam Easy UOX olması gerek ve bunu kolaylıkla açabilen oyuncular mevcut. Bence fix derken her alanda her konuda fixlenmeli oyuncu ekstra sürüm birşey güncellemedikçe açılmamalı. Demek istediğim şey şu; Eğer oyuncu görev yöneticisinden veya farklı bir işlem ile ekstra birşey yapmadan açılıyorsa bu bence oyuncunun connector'un açığını bulmasından kaynaklanıyor.

Ben cevap vereyim..

Win 7 64 bitte sorun vermiyor. ( Veriyorda her serverda olduğu kadar client in ilk açılışındaki göçmeler. )
Speed-Easy ben açtım.
Eski easyuoda yeni easyuo da fixli 2 siyle de o şekilde açılmıyor.
Görev yöneticisinden kapatman bi anlam ifade etmiyor yine de kapanıyor client.
PVP Serverları için ideal biraz pazarlık yapıp alabilirsiniz.

Revolution un connector u kim yapıyorsa artık ( en iyi connector kıramadığım connectordür diyerek. ) en iyi connector o.
Revoda conn u kırmadan da easy speed açılıyordu bildiğim kadarı ile :no
Robert : @Kronos

+1
Syntax : Revoda conn u kırmadan da easy speed açılıyordu bildiğim kadarı ile :no

Yok yanlış biliyormuşsun demekki..

Onu da kırdık ama..
4Pauldron :
Tymaron : @InsoMniaC
Sistem gereksinimi hakkında hiç bilgi vermemişsin, biraz bilgilendire bilirmisin? Mesela Vista ve Win7 64bit kullanıcılarında genelde bu tarz kodlamalar sıkıntı yaratıyor. Bunları denediniz mi? Ayrıca Speed ve Easy engeliniz program'a göre mi? Bazıları sadece tittle fixliyor tittle'sız programlar engellene biliyormu? Son bir şey daha var Easy UO bildiğiniz gibi 2 farklı sürümde mevcut son sürüm yanılmıyorsam Easy UOX olması gerek ve bunu kolaylıkla açabilen oyuncular mevcut. Bence fix derken her alanda her konuda fixlenmeli oyuncu ekstra sürüm birşey güncellemedikçe açılmamalı. Demek istediğim şey şu; Eğer oyuncu görev yöneticisinden veya farklı bir işlem ile ekstra birşey yapmadan açılıyorsa bu bence oyuncunun connector'un açığını bulmasından kaynaklanıyor.

Ben cevap vereyim..

Win 7 64 bitte sorun vermiyor. ( Veriyorda her serverda olduğu kadar client in ilk açılışındaki göçmeler. )
Speed-Easy ben açtım.
Eski easyuoda yeni easyuo da fixli 2 siyle de o şekilde açılmıyor.
Görev yöneticisinden kapatman bi anlam ifade etmiyor yine de kapanıyor client.
PVP Serverları için ideal biraz pazarlık yapıp alabilirsiniz.

Revolution un connector u kim yapıyorsa artık ( en iyi connector kıramadığım connectordür diyerek. ) en iyi connector o.

PVP serverları için ideal bir bağlantı programı olabilir orası pvp ile uğraşan arkadaşları ilgilendirir. Birşey daha sorucam açık kod olarak piyasaya sürülen bir program nasıl engellenebilir bana bunu açıklarsan sevinirim.
benim bildiğim kadarıyla bu açık kod easylerin falan bi önemi yok.. Vanguard engelliyo onları.. Vanguard ı kırmak içinde başka yollar mevcut..

Bir de nasıl engellenir ona gelelim.. Backpack ve statusbar ın kodlamalarında oynama yapılırsa #weight i #backpackid yi falan çekmesini engelleyebilirsiniz.. Bu da easy ile makroya bırakmayı önler.

Easy ile pot içme olayına gelirsek.. Bu aslında çok basit ama kimsenin yaptığını görmedim.. Potların typelarını aynı yapın easy makrosuyla anca 1 çeşit pot içebilir o da bleed olur alfabetik sıraya göre tarar typelar aynı olunca. Robert Cure ile Bleed i aynı type yapmış mesela Cure içiremiyosun makroyla.. ( Başka yollarla da içirilir ama kullanışlı olmaz )

// Açık kod olarak piyasaya sürülen bir program nasıl engellenebilir bana bunu açıklarsan sevinirim.
Tabiki herşeyin bi yolu vardır..
Ama bunu yapan 500 kişiyi 5 kişiye düşürmek de mümkündür..
Kırmayı başaran 5 kişi de yaymaz sanırım..
Hadi yaydılar diyelim senin tekrar değiştirmen de zor birşey değil.. Artık sen mi inatsın ben mi, gibi gider.

Türkiye de kaç kişi bunu düzgün yapabilir bilmem daha başka client ile girmeyi engelliyen server bile çok az.

//easy Uo kolay kolay fixliyemezsiniz öyle uzantılarla, dosyalarla fixlemeniz zor malesef . Adam bunu değiştirip gine açar easy uo, speed engellemeniz için client connectore gömüp yapmanız gerekiyor zamanında denemiştim ve ozaman sadece easy uo değil hiçbir programı 1. derece sayfada görmediği için kabul görmüyordu. Speed sürümlerini takip etmedim ama emin ol ki öyle rahat easy açarlarki engellediğini sanıyor olabilirsin

Aynı şekilde artık connector olayı geçti.. Ne yaparsan yap kırılacak..
Sunucudan başka client versionuyla girilmesi engelleniyor. Aynı versionu bulup yine giriyorsun. Yeni bir version çıkartmak lazım :)
Client in kodlama dilini bilmiyorum ama kaynak kodu alıp yeni bi form da çalıştırırsan yapılabilir diye düşünüyorum..
Client in kaynak kodları opensource olsa geliştirilebilir fakat öyle değil.

Potion olayını bizde senin söylediğin şekilde düşündük fakat kafamıza takılan bazı şeyler oldu.Mesela type ları aynı yaptığımızda isim kontrolü yaptırabilirler(tam olarak bilmiyorum easy kodlamasını fakat yaparlar sanırım)Böyle birşey yapılacak olursa da potion ların ismini bu sefer aynı yapmak gerekir,potion lar sade renklerinden ayırt edilir.İsimlerin aynı olma durumunda ise bu sefer greater potion lar ile normallerin ayırt edilmesi sorun yaratabilir.Easy de conn ile çözüm bulmanın yanı sıra sizin dediğiniz yöntemi geliştirmeye çalışıcaz bizde en mantıklısı bu sanırım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.