Arkadaslar bu ise dun basladım simdiye kadar 2 tane yaptım bunların resimlerini koydum bakalım begenecekmisiniz...

Burası evim aslında bunu agaclar arasına yapıcaktımda boyle yapıverdim..

Burasını da Elf sehri olarak dusundum..

güseL oLmu$.
Tesekkurler;)
Senden baska begenen yok galiba kimse birşey yazmıyor..
@Greedy

Topici Değiştirirsen İyi Olur Çnkü Bunlar static Değil Mape Eklersen Statci Olucak su anki Tanımlanacak İsmi Alanlar :)
Tasarim..
Silindi
Members
1
Cok Super Olmuş

Bu Arada Ben Axisle mapa item static geçemiom nasil yapcam ?
Gecirdim ben onları.. Mape gecirmeden once fotoları cekmistim ondan oyle:D
Ev olarak ilan ettiğin yerdeki trophyler pek hoş durmamış sanki?:)

Birde ahır gibi yerin etrafına bataklık bitkisi koymuşsun.(Saz.:))Onların yerine biraz taş serpiştir ve evcil bitkiler koyarsan kanımca daha iyi olur.

Elf şehrinin duvarlarını ceramic roof gibi yeşilimsi bir renk ile yapsaydın daha iyi gibi olurdu.Yerleri de marble döşe mükemmel.^^'

Bunların dışında harika.:)
Ben tam olarak nelerin oldugunu bilmedigimden agac buldum agac yapıyorum:D
Yaptıgım diger seyleride koyacagım..
Silindi
Members
0.2
Sonucta Static Olucaklar Illakı Ve Cok Guzel Olmus Herkez Hemen Hemen Paver Stone Kullanırken Sen Wood Kullanmıssın Degısık Bır Tasarım Olmus. Elf Sehrinde Balıkcı cok Guzel Merdivenle Duvar Goze cok Hos Gorunuyor. sanki ikisi gercek bir yapıt gıbı yazlık bır evi anımsatıyor
Master
59.2997
Hasan sen bu işi çabuk kaptın bişiler yaparız artık :)
Sen olmasan ben sadece action yapıcaktım..(gerci onuda beceremem ama) Az biraz bilgi edinelim bakarsın ilerde lazım olur:D
World Builder, ellerine sağlık. Zamanla her şey çok daha güzel olacak. Buna eminim. Çok daha başarılı çalışmalarını bekliyorum bak.İyi çalışmalar dilerim.
Sagol ugur abi. Bunları yapana kadar canım cıktı ilerde elim cabuklasırsa daha iyi seyler yapabilirim..
fena olmamış. Çalışmalarının Devamını Dilerim ;)
Tebrikler.Yenilerini bekliyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.