Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

haa o resimlerdeki binegi yeni gördüm.. ona uyumlu bir verdata at dicem ama bu seferde benimkiler gidicek runuodan pike gibi silahları eklemistimde :S... eger o ve onun gibi binekelr eklemeyi ögretebilirsen iyi olucak..
Master
59.2997
Onlar 56b binekleri verdata ile revision a geçirmen uzun sürer en sağlamı 56b ye geç =)
Master
59.2997
Orjinal script pack ın içinde var zaten biraz araştır :)
tamam scriptlerini buldum fakat verdataya eklemem laızm nasıl ekliyecegim yardım edecek warmı ?? aslında verdatada warda onlar gözükmüyor low detailse nasıl ekleyecegim..
Master
59.2997
56b sphere ve 5x client varsa direk çıkartıp binebilirsin.
tamam kanka denicem
birazda ben static yapayım dedim(gerçi daha mapa aktarmadım ama tam oalrak bitince aktarıcagım)

buralar yaptıgım pvp alanı...
(bu arada cellat gibi durmusum degilmi elimdeki o silah ve robemin filan rengi ile :gorme )
Çok Guzel Olmuş
yaa bir şey sorucam 5x client indir dedin indirdimde hata veriyor su please origin ultima online restard filan yazıyor yaa o hatadan iste :D ...
@ikissyoudie12
Çok janjanlı olmuş , biraz daha sade olmalı pvp alanı.
@Cromwell
+1 çok janjanlı yapmış :zipla
tamam bundan sonra dikkat ederim.. zaten yaptıgım ilk alan =) ve yardım edecek yokmu client 5x e ??
ikissyoudie12 ozendirdin beni illa pvp arena yaptırcan bana:p
valla ben alan değil map yaparım direk
Map yapamadım ben:D verecekseniz bos bir map doserim yani:p
Novice
0.1
alanları yaptım 2gün önce aynı statics0 ve staidx0 dosyasıyla gördüüm alanlanları şimdi göremiyorum alanlarını silmiştim staticte wardiye Peah gitti

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.