Hoş olmuşlar.Tebrikler.
Mesela kapandığı için isim veriyorum rivendell ' in şehirleri çok güzeldi vampir şehri elf şehri gibi.Sanki bi şehirde değildin cok sıcak ve hoş ortamlardı o şekilde static yapan kaldımı bilmiyorum ama muhakkak vardır.
Su anda calıstıgım sehir cok guzel olacak insallah onu yaptıgımda fotograflarını koyacagım sabırsızlanıyorum yapmak icin ama biraz uzun surecek istediginiz gibi o sıcaklıgı sehire yanısıtıcam insallah sadece wood kullanmıyacam hadi bakalım ben devam edeyim:D
bravo kanka :D senin bole seyler yapabildigini bilmiyodum helal olsun cok guzel ;) (kimdin diye merak ediyosan Herold)
helal olsun iyilerinin devamını dilerim;)
Arkadaslar birseyler soyleseniz yapmam icin ufak alanlar olursa daha kısa surede yapabilir ve buraya koyarım..

Bir sehir yapmaya kalkıstım, cok fazla alan oldugundan yapması cok uzun suruyor:)
Emeğine Sağlık Ama Onlar Yapılabilecek Şeyler Bence Daha Değişik Staticler Olabilir..
Ornek versen isi ogrenmeye calısıyorum bende:p
yaa eger böle bos zamanların warsa bomboş bir harita olustur... ona kendin yap tüm sehirleri filan agacları filan kendin koy... bu cok uzun zamanını alabilir ama eger boş zamanın warsa yaparsın... ben yapmayı düsünüyordum ama okul başladı.. taa öteki yaza kaldı =)
Su map cizme olayını anlayamadım ben cok karmasık gibi gorunuyor:D
yaa evet bende anlıyamadım ama yinede sadece yeşil alanları dagları ve dungeonları cizsen birde denizi cizsen yeter sehirleri staticle yaparsın.. banada orta dünya haritasının mappoint0.scpsi lazım bi o kaldı dungeonlar için filan.. zaten bi serverdanda static ve map.mul unu caldım :D (cok caniyim )
Adept
4.3
Kendin yaz o scripti?
yaa orta dünyayı bilmiyorumki nereye girsen nereden cıkarsın o yüzden ben yazamadım ... denedim ama olmadı...
Okulda acılıyor zaten pek bakamıyacam sanırım bu islere:D Artık butun gun web sitesi yapıcaz. Web okuyorumda:p
walla ben daha liseye yeni başladım.. pehh daha cok war universiteye :S ... gelse gecsede bari bilgisayar mühendisi olmayı planlıyorum.. iki tane oyun yapsam =) ( cok kolaydı ya sole günde bi 5 10 tane uo gibi oyun yaparım =) )
Ehuheu:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.