Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar benim şimdi bir çok sorunum var.
Serverimde player denemesi yaptıgımda stam'ı koşunca direk bitiyor.Serverim Pwp serveri olacaktır.Static itemleri kaldıramıyorum.O açılan konudakinide yaptım hiçbir şey değişmedi.Ve ben eklediğim şeylerin haritada gözükmesine istiyorum.Mesela Britteki banka beyaz oulnca haritadada beyaz onun gibi öyle nasıl yaparım?
Başladığı zaman otomatik gideceği yeri nasıl ayarlaarım?
.go safe yazınca yaptığım alana gitmek için nqasıl bir scp ye ihtiyacım var?
Yaptığım yaratıkların içine item nasıl eklerim?Dragon yaptım ama yeni oldugum için scp işinde pek de iyi olmadı.Çanta boş o vanq ekleme konusunada baktım yapamadım.Dragon kuş sesi çıkartıyordu.
Sürekli gece oluyor.
Sphere.ini ayarladım ama yine olmuyor.
Save alırken atıyorum Save alınmakta lütfen bekleyiniz.Save 2.5 saniye sürdü.Gibisinden ayarlamayı nasıl yaparım.
Ben kısacası iyi bir scp'ci arıyorum.Parayla çalışıyorsa parasını veririm.
İletişim için:[email protected] ekleyebilirsiniz.
Adept
4.3
Simdi adam mi ariyorsun sorularina cevap mi? =)

Birkac sorunu cevaplayayim ben gene de;
1. Serverimde player denemesi yaptıgımda stam'ı koşunca direk bitiyor.
- Sphere.ini ayarlarindan Stamina düsme ayari vardir, önümde sphere.ini olmadigindan ve neredeyse bir senedir Scripting ile ugrasmadigimdan ayarin tam adi aklima gelmiyor, ancak dikkatli bakarsan görürsün.

2. Static itemleri kaldıramıyorum.
- Oyuncu modundaysan kaldiramazsin. Eger PLEVEL'in 1'den büyükse kaldirabiliyor olman gerekir, .gm 1 komutunu gir, tekrar dene. Staticlere entegre esyalari oynatamazsin.

3. Ve ben eklediğim şeylerin haritada gözükmesine istiyorum.
- Saniyorum ki radarmap'de görünmesini istiyorsun. Bunun icin o itemlari staticlere gecirmen gerekir. Platformlarda bunun nasil yapildigina dair dökümanlar bulabilirsin.

4. Başladığı zaman otomatik gideceği yeri nasıl ayarlaarım?
- Harita ayarlarinin yer aldigi scriptlerde (sphere_map0.scp) [STARTS] diye bir bölüm vardir, oradan ayarlayabilirsin.

5. .go safe yazınca yaptığım alana gitmek için nqasıl bir scp ye ihtiyacım var?
- Herhangi bir yere ismiyle isinlanmak istiyorsan. O yeri bir region olarak tanimlaman lazim. sphere_map0.scp bu scripte baktiysan, nasil tanimladigini da görmüssündür. P kilit kelimesi nereye isinlanacagini belirler. RECT'lerdeki koordinatlar da alanin icinde bulundugu dikdörtgeni belirler.

6. Yaptığım yaratıkların içine item nasıl eklerim?
- template_loot benzeri bir ismi olan bir script bulacaksindir. Buradan degistirebilirsin yaratiklardan cikanlari.
sağolasınk kardeş ..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.