Merhaba arkadaşlar ,

Pvp turnuvaları serverlarda bazı playerlar için çok sevilir. Bunun için teke tek pvp lere özel alanlar yapılır , yapılmaz bu genlde world builderların keyfine kalmıştır. Ben yaptım bitane sizlere sunmak istedim yorumlarınızı bekliyorum :)

bence pek iyi olmamış sade olmuş.Renksiz yapsan daha iyi olurdu.Ayrıca biraz daha farklı :)
Bencede pek iyi olmamis^^
:pTribünler arttırılabilir renk uyumu yok renklere biraz dikkat daha sade
yani tatsız bi olay yaşadık diye demiyorum.. eğer o ekledigin renkli taşlar scp olarak renkli diyilse staticke aktardıında rengi gidiyor diye biliyorum 2.si o kenardaki efectler playerelre damage vuruyordu sanırsam yani herkzin dedi gibi olmamıs şevkin kırılmasın daha güzel bişiler yap
Onları damage vurmucak şekilde ayarlı.

Renk konusuna gelirsek ,

Pvp serverı olucağından renkli yaptım playerlar sadeyi genelde pvp serverlarında sevmiyor :p
açıkcası hiç güzel olmamış uyum yok.
arkadaki tribünler biraz daha yaklastırılırsa daha iyi olur bence
Player olduğum zaman çok şikayet ettim o dediğinden o yüzden öyle uzak. Ekranda ne kadar fazla player oldukça client patlama imkanı o kadar artıyor diye düşünüyorum. O yüzden o şekilde yaptım. Zaten static olduğundan itemler playerlara herhangi bir lag yapmayacak. İzleyicilerde yapmasın istedim :)

Buyrun buda star :)

pvp alanı pek güzel durmamış. Starı da büyütmenin pek bi yararını görmedim :D
Biz çok kalabalığız :D
Standart şeyler yerine farklılık olsa daha güzel olur
Stara ne yapmamı bekliyosun eiffel tower falan ? :O_o

O kuleyi daha başka yerlere yapıcam ama söz :yes
Dans pistine benzemiş ama hoş olmuş :)
Afedersin Chackie yani (Er...) Starı senmi yaptın =) Güldürme beni Allah Aşkına =) Bu kadarda Küçük Duruma Düşme Lütfen..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.