Merhaba arkadaşlar.

U-s olarak bir DotA clanı kurmayı planlıyorum.İlgilenenler bana PM ya da foruma mesaj atarak ulaşsınlar.
Not=Clan eurobattle.net'te kurulacaktır.

Sevgiler saygılar.
Evlat! Benden habersiz ne işler yapıyorsun böyle? İnsan önce bana bi mesaj atar =D
3 kere kurmayı planladım ses çıkaran olmadı
Adept
4.3
Doğru zamanı beklemek gerekiyormuş ;P
Neran : Doğru zamanı beklemek gerekiyormuş ;P

+1 :D :P
Weplada oynuyorum ben. Eurobattleda quittter daha fazla derim.
Malesef Türk heryerde Türk olduğunu belli ettiği için, quitter her yerde aynı quitter.
Sadece Türkler mi çıkıyor oyunlardan? Yabancılarda hiç yenilmeye tahammül edemeyen kişi yok mu?
yabancılar genelde noob oluo eurobattleda öle aman aman sırtımı yre getiren çıkmadı. ayrıca weplada foruma ver banlasınlar
Stu : Evlat! Benden habersiz ne işler yapıyorsun böyle? İnsan önce bana bi mesaj atar =D
Oyuna girdim tam.Sana söylemek aklıma geldi babacığım.xD

@Death_Rider
Eurobattle'da banlist var.Bilgisayarına kurduktan sonra oyuna girip oyunun ortasında biri çıkarsa direk banlanıyor.

Evet beyler takıma katılmak isteyenler [US]Nickiniz şeklinde bir isim alsınlar.
storm o daa kötü .. ve ayrıca id sistemi var weplada. o daha iyi yeni kayıtların noob olma ihtimaliyle hareket edebiliosn
Wepla güzel evet ama account alamıyorsun. Biz kaç arkadaş kaç kere mesaj attık bir türlü olmadı.Hatta mesaj gönderilen nuamrayı aradım "Aradığınız numara yanlıştır." cevabını aldım =) Eurobattle o yüzden Wepla accountu olmayanlar için iyi
Birde gecenin 2'sinde wepla'da oyun oluyormu?Hayır.Ama eurobattle'da sabaha kadar oyun var.=)
Banlist programı wepladada var. Weplada gece adam yoksa eurobattleda sanki gece cok fazla Türk var. Wepladanda gayet acc alınıyor. Ben bir problemle karşılaşmadım su ana kadar.
Gece saat 4:35'de yatmıştım bir ara ve 50 türk vardı.

@DoomSword

Sürprizlerle doluyumdur.xD

DotA serüvenim D-Day ile başladı.İnternet kafe kültürünün getirisi ile DotA'ya da sardık.=)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.