Eskiyi hatırlamıyorum ki farklı mı değilmi bileyim.Benim idler 10k
bu arada weplada em oyun 1/8 oranında fln oynanıo yani oynanan her 8 oyundan 1 i ancak emli:) ve bu süper bişi
WEpladamı oynuos :D
Arkadaşlar anlamadı galiba =) Hayır Eurobattle'da oynayan varsa onlar "Eurobattle'da mı oynuos :D" diye msaj atıyolar.
İsteyen nerde oynuyorsa oynasın. Deahrider brnim f listte zaten. Varsa arkadaşlar weplda eurobattleda yazsın nicklerini.
Benim weplada Thomas_Shannara
weplaya davetederim herkesi ^^
Evt bende weplaya geçtim.Bi bakıyım ne var ne yok.Sonra kabul ederseniz bende varım. =)
Eurobattle'daki nickim Storm4eva.(Bayağı bir noob ismi :D.Clan kurulunca değiştiricem ama.)
warcraft bölümü oldunu yeni gördm formlarda :yes
bende weplada oynuorm nick SLicER

hatta bu nicki sölemişken u-steki ilk nickimdi bu sanrm şifreyi unuttum+ mailinda hangisi oldunu unuttum :)
yetkililer benm mail adresimi söleyeblrlermi pm ile bu accounta mail adresini hatrlasam şifreyi biliom :p
Bende tam W3 başlıklarını geziyordum. w3 ü indirebilecegım bir yer bilen varmı? Waxxi Thomas_Shannara
https://www.phazeddl.com her şey var burada!:)
u-s Dan 4 -5 kişiyle karşılaştık aslında Wepla da Wepla da Olanlarla kuralım derim ben ? V-E-N_o_M Nİck im 35 kanalında takılırz genelde
Benim girip giremeyeceğim şu an şüpheli. Dün yeni laptop aldımda onboard ekran kartı. Biraz önce countera girdim kasıyordu.:( Bir indireyim su w3 üde ona göre toplanırız yada bensiz toplanın. Zaten 2 aydır oynayamıyorum.
Peah Altuu bakıorum bizi görmüosun artık:)
Adamına göre muamele.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.