Konu Çok Dağıldı Gibime Geldi :firildak :firildak :firildak Amatör Bi Çalışma Sundum Uçuşa Geçti Millet :firildak :firildak :D
56b gayet güzel arkadaşlar 56b ye geçin rahat edin :)
Alın Size Bendende Bi Mantık Ama Ne Kadar İşler Bilemicem Artık İlk Önce Teot Vs. Ne Antense Programın Kaynak Kodlarına Ulaşın Sonra Bir Program Yazın Bir Nevi Trojan Gibi Teot Çalışırken Connectoru Açtığınızda Afızadan Teota Müdahale Etsin Yani Handle Nodan Vs. Değil Titleden Hiç Değil Yada Bir Firewall Tarzı Bir Program Yazın Cliente Müdahale Etmek İsteyen Programları Engellesin Yani Bağımsız Bir Program Ne Olursa Olsun Nasıl Yapıcam Derseniz Araştırın Kafa Yorun :) Mantık Benden Çalışma Sizden Kolay Gelsin

Not: Bunları Yapabilmeniz İçin Teotun Nasıl Çalıştığını Ve Serverle Veya clientle Nasıl Bağlantı Kurduğunu Anlmanız Gerek Böylece Bunu Yukarda Dediğim Gibi Engelleyebilirsiniz Zahmetli Ve Deneyim Tecrübe Gerektiren Bir İş
Enteresan Bir Düşünce Ama İşe Yarayabilir ;)
Clientinde kaynağına bağlanıyodur =) siz en iisi clientinkini bulup ordan yola çıkın
Clienti client olarak göstermezsek teotta clienti göremez. Benden de başka bir fikir. programlama hakkında en ufak bir bilgim yok. bilgisi olan uğraşsın.
Evet arkadaşlar size çok güzel bir örnek vermek istiyorum , Handle ile program kapatmak.
Hwnd yani handle ile program kapatarak %90 fixleyebilirsiniz..

Sizin için hazırladığım dökümanda handle numaraları ile okuma yapan bir proje oluşturdum.
Programı Bigisayarınıza indirmek için aşağıdaki urlye tıklayınız.

www.elanesse.org/proje.rar

Link ölmüş.Daha önce indirmiştim fakat mecburi formatta kopyalayamadan gitti.Linki güncellemen mümkünmüdür?

Ayrıca ya biz teot için ne uğraşıyoruz Noxier Baba bir tel Yeni bir client çıksın güncel teotların açılmadığı :D
Bunların hiçbiri işe yaramıor arkadasların söledigi gibi
ilk olarak title demişsiniz teotu hex workshopla acın eyes of truth die aratın ordan deiştirin bu 1
2.si dosya adıyla kataın ztn dosyanın adını normal deiştirince calısmaz
Silindi
Members
0
Xanbia : Arkadaşlar 2 3 Kod Araştırmasından Sonra Şu Olaya Rastladım Kısa Açıklayım Connectorumuzu Yaparken Forum Load Wardır Boş Alan Boş Alan Connector Acılınca Otomatik Yazılan Kodları Okur Şimdi Özet Çekecek Olursak Bir Kod Yaptım Adam Connecotur Actımı Fix Çalışıcak Nasıl Diyorsanız Şöyle ;

Sub antiteot()
Dim MyErr As Integer
On Error Resume Next
AppActivate "The Eyes Of Truth [REVENGE]  by Ilichev Roman" ' Teot  Titlesi
MyErr = Err
On Error GoTo Handle_Error
Handle_Error:
If MyErr > 0 Then
End
Else
SendKeys "%{F4}" ' Sizin Kararınız !
End If
End Sub

Bu Komutumuz Forumunuzda Boş Biryere Yazınız. Şimdi Nasıl Kullanıcaz Diyorsunuz Kullanımı Çok Basit Formunuza Timer Ekliceksiniz 1 Tane ve Tamerin " intival'ini 500 yapın " ve timerın döngüsüne antiteot yazın.

Bu Ne İşe Yarıcak Diyorsanız ?

Yukarda Titlesi Verilen Programı Kapatıcaktır Teot'un Titlesi " The Eyes Of Truth [REVENGE] by Ilichev Roman " Olduğundan " The Eyes Of Truth [REVENGE] by Ilichev Roman " Adlı Pencereleri Program Kapatıcaktır Bu Titledeki Pencereler Açıldıgında Hemen Kapanıcaktır Bu Programda Connectorun Kapanması Söz Konusu Değildir Sadece Anti Programlar Kapanır Siz Bu Programı Geliştirerek Bir Çok Şeyide Kapatabilirsiniz Olay ,

AppActivate "The Eyes Of Truth [REVENGE]  by Ilichev Roman" 

buraya kapatacagınız programın titlesini yazmak.

Kolay Gelsin ..

valla dedigin olay gerçekleşmiyor Sub antiteot() hata veriyor.
Arkadaşlar her kafadan farklı ses çıkmış,zamanında benim yaptıgım connector'de client ve connector birbirine kitliydi bilmem bilirmisiniz connector içinde açılırdı client ve teot bunu algılaması biraz zordu yani connector içinde client connector farklı bir arayüz oluşturup client'i orda gösteriyordu bunun için böyle bi sistem deneyin vbasicmaster da notepad gömme diye bi konu var orayı incelerseniz dediğimi anlayacaksınız ve çok dua ediceksiniz eminim.iyi çalışmalar

Saygılarımla Leon Jade
[WJD]-Sexy bir ö.m yolladım bakabilir misin?

Edit: Connectorden client vasıtasıyla bir kod göndermiyorsanız ve bu koda göre bir işlem yapılmıyorsa ben dışarıdan kullandığım bir client ilede girebilirim.

Bu konu |ZagoR| tarafından düzenlendi(2008-06-07 11:25, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.