Ogame ohoo bır arkadasla bı aralar kaptırmıstık kendımızı baya oynamıstık sonra bıraktık ıkımızde :D
Mount&Blade ama online değil.Çok zevkli bir oyun bence.Araştır , seveceksin.
Onun online versıyonu olsa daha ne ısterdım :D

Bu arada Nexima ben Stronghold u 4.5 Kb/s yede cekıom yakında o 4.5 kb/m olur :D Nereden ındırdın acep ?
Aramachus : Mounth and Blade diye bir oyuna basladım turk yapımı oyun gerçekten ÇOK zevkli sizlerede onerırım tek sorunu multiplayerı yok ama yakında buyuk bır surumu cıkıyormus ınsallah onda olur.Strong Hold Crusader ıda sımdı arastırıyorum bu aksam bırakırım yarın oynarım :D

muhteşem bir oyun ya kuzen oynarken görmüştüm harita üstünde köyler var görevler yapıyorsun orduna adam topluyorsun dolanırken karşılaştığın ordularla savaşıoyorsun falan grafiklerde süper ve çok gerçekçi elinde kılıç gerilip adamın üstüne koşması yokmu hele super
ewt cidden çok zewkli google a arattır mount&black die ilk talewolrd die bi site çıkıcak gir indir bide packine göre hilesini arattır 5 lvlda oyundan atıo seni ;)
Ben son versıyon cracklı oynuyorum seviye 7 oldum atmadı ama o karakterı sıldım ilk oynayısımdı 40 kısılık at ustunde ordu geldı dusmana hucum ettım keske etmeseydım :D adamlar zaten okta ustalasmıs kılıcla 45234234 kısı uzerıme gelıyor yapacak bısı bulamadım cekıldım bı baktım at yok uleyn :D aradım o kadar kale at satın almak ıcın bulamadım sonradan yenıden basladım oyuna ayrıca hazır savasları var onlarda cok zevklı.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.