HP COMPAQ PRESARIO V6730ET KN046EA NOTEBOOK, OXFORD TAŞIMA ÇANTASI

Mobil Ödeme Kodu : 119982609
İşlemci : AMD Turion 64 X2 TL-60
İşlemci Hızı : 2,0 GHz
Bellek : 2 GB
Sabit Disk : 160 GB
Ağırlık : 2,8 kg
Ekran Belleği : Max 559 MB Paylaşımlı
Ekran Boyutu : 15,4"
Ekran Çözünürlüğü : 1280 x 800
Ethernet : 10/100
Garanti Süresi : 2 Yıl
Hoparlör : Var
Bellek Tipi : DDR2
Model : V6730ET KN046EA
Modem : Var
Ekran Özelliği : WXGA High Definition
Grafik Tipi : NVIDIA GeForce 7150M
Optik Sürücüler : Super Multi DVD-RW
Fırewıre Bağlantı : Var
Pil Tipi : 6 Hücreli Li-Ion
Menşei : İthal
Touchpad Mouse : Var
Ses Kartı : Var
Tv-out Çıkışı : Var
Wireless : Var
Kart Okuyucu : 5 in 1
Usb Bağlantı Adedi : 3
Yazılım : Windows Vista Home Premium

Axes-World
12 x 108,31 YTL = 1.299,72 YTL
Tek ödeme ile
854 USD + KDV
1.008 USD (KDV Dahil)
Havale ile 1.029 USD (KDV Dahil)

Bu Bilgisayarı almayı düşünüyorum nasıl =) özellik bakımından baya hoşuma gitti bu bilgisayara bu fiyat ve hp olmasını tercih ettim toshiba intel işlemci kullandığı için ve ekran kartları hep intel ondan beğenmiyorum. Diğerleride hoşuma gitmiyor sizce aliyim mi ? :)

+ 100 ytl teknosa çek :D

Bu konu Leqendary tarafından düzenlendi(2008-03-15 01:57, 16 yıl önce)
Benim bildiğim Amd ler fazla ısınıyor. Laptopta bu problem olabilir. O fiyata ben Lg r400 e2u7t öneririm.
Laptop alıcaksan 10milyarda versen hpyi kesinlikle onermem toshiba derim baska bişey demem!!!!!!
Laptop alıcaksan işlemci olarak Core 2 Duo seçmeni öneririm

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo
Chip Seti Intel 965PM Chipset
İşlemci / Hızı Core 2 Duo T7250 2 Ghz 2MB 800MHz
Ekran Özelliği 15.4" / 1280 x 800 / WXGA
Ekran Kartı ATI Mobility Radeon&񗡒 HD 2300
Sistem Belleği 2048MB
Sabit Disk Kapasitesi 250GB 5400RPM 8MB
Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
Klavye TR/Q
Kablosuz İletişim Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11a/b/g Entegre WLAN
Bluetooth Özelliği Yok
Pcmcia Var
USB (Adet) ? 3
FireWire Yok
Seri Port Yok
S-Video (TV-Out) Var
Fax Modem Var
10/100 Ethernet Var
Pil Ömrü (Saat) 3
Ağırlık 3
Paket İçeriği Notebook
Yazılım Özellikleri
İşletim Sistemi MS Vista Home Premium

mesela bu fijutsu-siemens fiyatıda 1.600 civarı.
laptopta hpyi pek tavsiye etmesemde kullanıslı ve update seçenekleri yüksek makınalar yapıyorlar. Toshibayı hiç tavsiye etmem benım 4 arkadasım aldı bıtanede ben aldım 5ımızdede problem cıktı hepımız 3er kez farklı sorunlardan gonderdık laptop deişti sonra gene sorun falan derken gittik iade ettik kafayı kırıyoduk 5mizde. Teknik servistekiler artık benı tanıyorlardı hepsıne en az 10 kere kufur ettıgım ıcın telefon konusmalarımız bellıydı.
-Alo
-Müdürüm sizinki arıo

Kendımı tanıtmadan benı tanımalarıda güzel tabi :D(ne sayıyodum bunlara ya) töbe de toshiba alma
fijutsu-siemens'de arıza çıktımı telefon açıyorsun geliyorlar evinden alıyorlar bu yönden iyi bizim bi kaç tanıdıkda var şuana kadar hiç arıza çıkmadı.
Valla ben toshibada sorun yasayan bir arkadasima rastlamadim kendimde hic sorun yasamadim her ne olursa olsun hpye 10 basar
Evet toshiba çok iyi sadece bazı serilerinde sürekli arıza çıkıyor diğerleri gayet iyi.
Öncelikle Yorum yapan arkadaşlara teş ederim ;

Toshiba Parça anlaşmaları ve ya koydukları uyum hoşuma gitmiyor verdiğim bilgisayara bakarsanız fiyatına göre parçalar yüksek. teknosadan almayı düşünüyorum ve baktıgım her laptopda ya hdd düşük oluyor ve ram düşük verıyolar olayın ilginçiibu baktıgım laptopda çok hoşuma giden bir ekran kartı var + amd işlem yapmak ve oyun oynamak inanılmaz rahat oluyor, oyun için almıyorum ama hp bence kaliteli diğerlerini önermişsiniz ama diğer laptoplara güvenım yok dell,hp,toshiba ve lg hariç almayı düşünmüyorum toshiba hizmet yok biliyorum kullanan gördüm gittimi bidaha ne zaman geldigini duydum :) zaten ilk aldığımda arıza çıkmasssa gerisini yapabilceğim bişi

Bide toshiba önerenler link bulabilirse :) ( Şirket olursa iyi olur Teknosa,Mavi bilgisayar gibi..)

@Fistandantilus

Verdigin Lg baktım ve ekran kartı klasik onboard ekran kartı ve ram 1 gb ve hdd düşük yani o fiyata onu almak normal olabilir :) benim için ekran kartı iyi olması gerekır oyun için olmasa bile lazım ve performans kapasite olarak ram benım ıcın cok onemli bir laptopda 2gb max ramdir ve 2 gb almayı düşünüyorum ve teknosa neticede =)
Oyun oynamayacaksan o ekran kartı yeter derim. Ben 1gb daha taktırdım aldığım gibi. 2gb kullanıyorm öyle vista diye kasma filanda yok. 14.1 inch olarak güzel bir laptop herkese tavsiye ederim. 15.4 olarak bu fiyata daha iyi makineler bulabilirsin tabikide.
Oyun olmasa bile hiçbir zaman kötü ekran kartını önermam her zaman karşıyım. Sistem toptan iyi olacak. oyun hiç oynamam demıyorum masa üstümde var ama arada laptopda gece yatarak cm atmak ayri bi keyif :P gerçi misal tabi.

Tasarı ve bir çok işlemci kod yaparken ekran kartı & işlemci uymu ile işlerım benım ve ramde performans içni önemli
Birinci olarak demek istedıgım şey sudur Hp alma ! Nedeni ise cabuk bozulmaları zırt pırt tamıre para verdırtmek zorunda kalmaları ! Şahsen kuzenımde var 10 larca kez gıttı en son gıttıgımde gene bozulmustu devamlı aynı şey pili 2 dk de bıtıyor cd rom işlevini tam olarak yerıne getırmıyor pc yavaş sana önerim Asus yada Fujitsu Siemens dir Fujitsu yu gene onermem nedenını sorarsan oda arıza cıkardı ilk aldıgımız zaman sımdı mıs gıbı bır asus laptop aldık hiç sorun yok ama 2,500 Ytl gidicek adam gibi istiyorsan bizim modelın sana özelliklerini yazayım bu fıyata denk ıstersen

Model : X52Sa250DV
LCD : 15.4 WXGA Color Shine
İşlemci : T9300-2.5GHz [çift çekirdek ]
Ram : 3GB (2G+1G)-667
HDD : 250G-5400rpm SATA
Ekran kartı : ATI HD 2600
Ekran kartı belleği : 512MB
Optik : 8xSuper Multi-Dual/Light Scribe
WiFi : 802.11a/b/g/N
İşletim sistemi : Vista Premium
Bluetooth : Var
Webcam : 1.3M
Parmak izi : yok
T.e.s.k : $1.799

İnşallah bızım model budur en yakın olanını bulmaya çalıştım :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.