bende kablonete geçmeyi düşünüyorum sanki hizmeti arttırmışlarda zam yapıyorlar
Biri Adsl uygun olabilir
Expert
34.0001
mcctuncer : nasıl yani yaf offf zaten ben neti kullanmıyorum boşuna para ödüyorum + zam gel di :/ :/ ttnet kapattırmak istiyorum fakat ye ni aldığımdan dolayı sözleşmeliyim ücret alıyorlar kappattırdığım zaman :/(

Sozlesmen bitene kadar orda belirtilen ucreti odersin.

Vdsl2 ve Adsl2 de sadece yeni modem mi gerekiyor? Baska bir sart var mi? Adsl2 yi benim modem destekliyor ona gecsem sorun olmaz heralde.
teşekkürler peki bana her ay 79 tl mi gelecek interneti zaten hiç kullanmıyorum boşunu yazlıkta duruyor :( 7 ay oldu tam
@mcctuncer

Hayır, kota aşımında gelebilecek en yüksek fatura eskiden 69 TL idi, şimdi 79 TL
he yani 29 tl geliyordu gene aynı fiyat gelecek
Narsia : @mcctuncer

Hayır, kota aşımında gelebilecek en yüksek fatura eskiden 69 TL idi, şimdi 79 TL

Narsia sınırsızlar 55 oldu ama değilmi :)
HP-Nexiel :
Narsia : @mcctuncer

Narsia sınırsızlar 55 oldu ama değilmi :)

peki benim net sınırlı 29 tl geliyordu gene aynı fiyatmı gelicek?
Silindi
Members
0
@ Hp-Nexiel

Değişiklik seninkine olmadı. NetLimizsiz "Plus"lara oldu sanırım. Yani Ödeyeceğin fiyat aynı.
Şuanda hepiniz yanlış düşünüyorsunuz. Yarın akşam tüm paketlerin fiyatlarına kadar avantajlarını,dezavantajlarını yazıcam.

Neyin neden bu şekilde yapıldığını.

Bir bir tüm paketleri yazacağım.
Expert
34.0001
Chimes birde bişey sorucam. Bugün arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla geçen ay boyunca farklı günlerde olmak üzere hemen hepsi aranmış ve yeni kampanya teklifleri yapılmış. Bana böyle bir arama gelmedi. Neden acaba?
Novice
12.5
Anıl söylesene paketini ve fiyatını =) Hep derlerdi TT çalışanları çok ucuza interneti kullanıyor diye merak ettim.

Arda ya sözleşmenin bitmesine çok zaman vardır veya adam yerine koymuyorlar =)
Expert
34.0001
Tabi ki sözleşmem yok :)
KeLL : Chimes birde bişey sorucam. Bugün arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla geçen ay boyunca farklı günlerde olmak üzere hemen hepsi aranmış ve yeni kampanya teklifleri yapılmış. Bana böyle bir arama gelmedi. Neden acaba?

Bizimde yaptığımız birşey bu.

Eğer sizin sözleşmeniz bittiyse, yeniden bir sözleşme yaparsanız indirim kazanıyorsunuz. Genellikle işyerim paketlerine geçiriyorlar.

Mesela Netlimitsiz kullanıyorsunuz fakat taahhütnameniz bitmiş durumda. Ararlar sizi derler ki ilk 7 ay boyunca 27 lira daha sonraki aylar için 53 lira derler. Dolayısı ile siz Netlimitsiz Başlangıç paketine geçiyorsunuz. İş yerim paketidir. Yani aramalar o şekilde değildir.

Aramalarının sebebi ise ya sözleşmedir yada daha sizin bölgeye arama yapılmamıştır. Veya aramışlardır evde kimse yoktur vs(:

Benim kullandığım paket şuanda 8 Limitsiz. Normal fiyatı 99 lira. Ben 39 ödüyorum :)
Novice
12.5
16mbit e geçen varsa merak ettim.Ping ve yurt dışı hızlarını gösterebilirler mi ? Bu arada Anıl TTnet'e nasıl başvuruyoruz =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.