Merhabalar,

Yoğun istek üzerine, Ultima-Strike'e Wikipedia sistemine benzer bir sistem eklendi. Üyelerimizden seçilen çeşitli yazarlar bu yeni dökümanlar kısmında bütün dökümanları düzenleyebilme yetkisi verilecektir.
Ayrıca " Yazar " seviyesi oluşturularak , kişilere " Yazar " ünvanı verilecektir ve kişilerin istekleri doğrultusunda *@ultima-strike.com maili verilecektir.
not: Ilerde istediğimiz seviyeye ulaşılabilirse çeşitli hediyelerde düşünüyoruz ( mp3 player, flash disk, mouse vs.. )

Yazar olmak isteyenler, bana PM yoluyla ulaşabilir. Gereken kriterler:

- Konu ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmak.
- Türkçemizi kurallarına uygun bir şekilde kullanmak.
- Düzenlenicek veya yeni eklenicek dökümanlarda resim vb. örneklerle oluşturulmalı.
- Daha önceden sitede yazdığı döküman var ise bunlar göz önüne alınacaktır.
- Daha önceden ultima-strike.com'a zarar vermiş davranışlarda bulunanlar bu tür projelere katılmış , destek vermiş olanlar yazar kadrosuna alınmayacaktır.
- Yazar alımlarında kişiyi daha önceden tanımamız artı bir değerdir.
- Ancak sadece bu kriterler yeterli olmayabilir , bu bizim takdirimize kalmış bir karardır. Bunun hakkında açılan veya gönderilen başlıklar ve özel mesajlar cezalandırılacaktır.

Gönderilen özel mesajlarda kısaca kendinizi tanıtan bir yazı ve daha önceden bunlarla ilgili yazılarınız var ise gönderiniz. Ciddi katılımcıları bekliyoruz.

not: soru sorulan özel mesajlar dikkate alınmayacaktır.

not: Bu sadece mevcut dökümanlarda düzenleme yetkisi verilmektedir. Döküman eklemelerde eski prosedür uygulanacaktır, tabi yazarların eklemeleri doğrultusunda çok hızlı bir onaylama süreci geçirecektir.
Ayrıca sitede güvenliğide korumamız açısından düzenlenen dökümanlar her hareketiniz loglarla kayıtlı tutulacaktır her hangi bir yasa dışı yola başvuranlar , elimizdeki loglarla birlikte savcılığı suç duyurusunda bulunacaktır, zaten dökümanların içindeki yazıları silmeye kalkışsalar bile yeniden o bölümlerin geriye getirmemiz 5 dk mızı alıcaktır. ( hergün yedek alınmakta. )
Yazar hesaplarının bütün sorumluluğu sahiplerindedir , bu tür bir olay olursa sorumluluğu sahipleri alır.

Bu projeye fikirleriniz ve eleştirilerinizi bekliyoruz bu doğrultuda küçük düzeltmeler yapılabilir...

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2007-06-27 20:54, 16 yıl önce)
Güzel Bir proje devamını dileriz.

Bu konu TheRyan tarafından düzenlendi(2007-06-28 22:20, 16 yıl önce)
bende olucam dur pm atam:p
Söylemeyi unutmuşum şimdilik sadece Ultima Online Bölümü için geçerlidir.
bende şimdi öle bilgiler yollucamda nasıl açıklarsanız sevinirim yazarlık derken neyi yazıcaz ?Tam anlayamadım.
Silindi
Master
3.1
hımm hoşbuldum (:

. Yaşınız nedir?
. Ad-soyad bilgileriniz?
. Kendinizi nasıl tanıtırsınız?
. Sizce bu nasıl bir proje?
. Yararları neler olur?
. Neden yazar olmak istiyorsun?
. Yeteri kadar zamanınız var mı?

Tarzındaki sorunların cevapları yeterlidir.
attım öle dediğin gibi theraskol beklicez artık :)
Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum :).UO ya yeni baslayanlar icin yazarların topic hazırlayacağına eminim :) ben olursam hazırlıcam en büyük hayalim :p
pm attım herhalde seçilmedi pfff :( nese.
Herhal benimkide seçilmedi :gorme Tüh.:utangac
Bu iş tutmayacak söyliyimde.
Yazar Diyince Aklıma Direk DoomSword Geliyor :D
Bende Başvurdum...Cevap Bekliyorum..
güzel proje ama katılmayı düşünmüyorum
bana cevabım geldi :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.