Hayırlı Olsun Kardeşim.. :) Bende Bekliyorum iyi yada kötü bir cevap.. Sanırsam yaşımdan Dolayı Kabul edilmeyecegim.. :(
Yazarlık aman aman. Aklıma okuldaki komposizyon sınavları geldi. 8. sınfıta 100 üzerinden 10 almıstım. Birde burslu okuyordum okulda:)
@s.o.s

Bunu Senin Düşünmen Lazım..
@s.o.s
bu konunun söleyiş tarzıyla veya ne söylediğinle pek alakası olduğunu sanmıyorum. bilgi daha ağır basıyor
Lexis seni nasıl aldı sen naaptın ne yazdında aldı sölermisin ?
walla ben boş mesaj yolladım :)
-Lexis- : walla ben boş mesaj yolladım :)
Adam biliyor işi.
Cevabımı aldım :( Kabul edilmedim... Dogal daha 2 aylık üyeyim.. ve hep yardım istedim çok az yardım yaptım... Dogru Karar Verdi bana göre.. :(
hem yardım etim şansa bak:D
Sen bide baya uzun zamandır üyesin fakat konusmaya falanda bakıyorlar sanırsam.ama benim Türkçem gayet iyidir :( neyse geçti artık kabul edilmedim işte of
Adept
4.3
Arkadaşlar, biraz düşünün başvuru yapmadan önce. Forumda biraz da sizden bir şeyler görmüş olmamız lazım değil mi?
Evet... Benim çok Yardım istemem - bir hunsur oldu sanıyorum :( ama bundan sonra çok istemicemmmm :D hehe artık 7/24 online'yim ve sürekli yardım etmeye çalışacagım.Bir Görev Alabilmek için ;)
Master
59.2997
Ondan olduğunu sanmıyorum hem bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler.. ;)
Adept
4.3
Yardım herkes ister ama yardım etmek de lazım. ;o)
ediyorum edebildigim kadar... neyse ben daha fazla bu konuya post atmayacagım denememi yaptım artık beni ilgilendirmez..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.