Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhabalar,

Arkadaşlar uzun zamandır bir buluşma düzenleyelim diyoruz, daha önceden ufak çaplı buluşmalarımız olmuştu ancak bu sefer biraz daha aktif bir şeyler yapalım diyoruz. Öncelikle bir halısaha maçı yapalım dedik eğer istanbul ve çevresinden günübirlik gelip bizlere katılmak isteyen arkadaşlar varsa bir takım oluşturalım hatta bu takımları stabil hale getirebilirsek paintball, bowling vs.. gibi takımca oynanan oyunlarda bir rekabet oluşturabiliriz. Öncelikle olarak halı saha maçına katılmak isteyen arkadaşlar yazarsa seviniriz. Şu anda gün ve mekan belli değil ancak herkesin ulaşabileceği merkezi bir noktada yapmayı düşünüyoruz. Kadıköy, üsküdar, beşiktaş veya taksim gibi istanbul'un merkezi noktalarında yapacağız. Eğer takımları tamamlayamazsak eksik olan sayıyı tamamlamak için aktif olarak top oynamayan arkadaşlarınızın adını yazdırabilirsiniz, öncelik u-s üyelerinindir adam açığı olduğu zaman buradan yine duyuru yapacağım.

Takımları biz kendimiz oluşturacağız

Maç Yapacak olanlar:
Lucretius
Tymaron(+1)

Syntax
Kell
Mianhada
suicide
drumbanger
zippo(+3)

Etkinliğe Sadece Katılanlar:
Narsia
Algos

Katılmak isteyenler belirtsin bakalım biraz yaz organizasyonları yapalım yahu :)

Not: Kırmızı olanlar yetkililer, mavi olanlar ise telefon numaralarını aldıklarım ve kesin gelecek olanlar, diğer arkadaşlardan hala haber bekliyorum eğer haber çıkmazsa perşembe günü yerlerine başkalarını yazacağım.

Evet Maçı yaptık malum bu da bugünün hatırına çekilmiş olan nacizane bir fotoğraf:

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2012-08-12 01:37, 11 yıl önce)
Belki günü birlik kıbrıstan katılabilirim ama yoğunum bu aralar. Tarih ve mekan belli olsun uyarsa hemen gelmeye hazırım..
güzel düşünülmüş. ben katılırım.
Kortez listeye aldım dostum seni, axons tarih belli olduğunda senden haber bekliyorum tarih belli olduğunda sana pm atarım duruma göre senide yazarız dostum..
Adept
4.3
Agustos'un basi olursa, katilma imkanim olabilir. :)
Siz ne zaman isterseniz o zaman yapalım Neran Bey.
Katılımı biraz arttırmak lazım yanlız Ardıl bu kadar kişiyle tek kale oynarız anca :D
Zamanla yahu daha yeni duyuru yaptık zamanla katılım olur Yunus'ta gelir :)
Ponpon çocuk olurum zira boş kaleye vurduğumda topa falso verip kendi kaleme gol atıyorum çoğu zaman.
Gelmek istiyorum ama kesin bir tarih olursa çok iyi olur. Çalışıyoruz malum :)
Adept
4.3
Takimlar ödetmesine mi oynayacak? Iyi olur! Kiran kirana olsun.
Aynen kırmızı ve mavi takım oluşturabiliriz hem takımlar sabit olur diğer etkinliklerde de aynı usul olabilir böylece rekabet kaçınılmaz olur :D

Birde aktif olarak katılmak isteyenlere göre ortak bir tarih belirleyebiliriz bu yüzden şimdiden tarih belirlemek o günü yalan etmemize neden olur..
Novice
-0.500001
Belirlenen tarihte istte olursam katılırım ama katılmaya bilirim de ozamanki zevkim belirler yinede ins kavga cıkmaz bu uo oyuncuları genelde kaybedince sinirleniyo :) Tarih belli olsun ve zaman yaklassın ö.m atarım mutlaka
Adept
4.3
Kavga cikarsa US yetkilileri halleder! Tecrübeliyiz US sagolsun.
Kavga çıkmaz da aramızda kasap olabilir(a.k.a Neran)
Novice
12.5
Tymaron : Zamanla yahu daha yeni duyuru yaptık zamanla katılım olur Yunus'ta gelir :)

Pazar günü olursa neden olmasın Ardılcım siz siz saati belirleyin yeter =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.