yarın olaydı bende istanbuldaydım izlerdim :(
Tymaron hem hafta içi hem beşiktaş biraz ters bir zaman belirlemişsin be dostum. hani cumartesi günü falan olsa daha iyi olmazmı ?
Silindi
Neophyte
3.8
tam yeri yazında burda bende gıcık olduğum bir forum üyesi geliyo kafasını kırıcam orda. gelenler boş gelmesin :D
kortez : Tymaron hem hafta içi hem beşiktaş biraz ters bir zaman belirlemişsin be dostum. hani cumartesi günü falan olsa daha iyi olmazmı ?

Beşiktaş kesin değil şu anda ama öncelik beşiktaş gibi duruyor büyük ihtimalle kadıköyde yapıcaz maçı, cuma günü olmasının sebebi ise haftasonu uğurun ve benim işlerimiz oluyor haftasonu biz müsait değiliz ama cuma günü haftaiçinin son günü ve geç saatte olacağından cumartesi günü dinlenebilme fırsatınız olacak. En uygun gün cuma duruyor gün konusunda esneklik yapamayız ama yer olarak kadıköy olacak gibi.
en uygun yer beşiktaş bence yahu ^^

Gidebileceğimiz Halı Sahalar:

1- Kadıköy Spor Tesisleri

Özellikler:

Otopark
Kiralık Malzeme
Duş
İnternet
Oyun Konsolu
Kafeterya

Adres: Kadıköy Spor Tesisleri, Zühtüpaşa Mh., 34724 Kadıköy/Istanbul, Türkiye

2- Şahin Spor Tesisleri

Özellikler:

Otopark
Duş
İnternet
Oyun Konsolu
Kafeterya

Adres: Beylerbeyı Mh., Beybostanı Sk 5-7, 34676 Istanbul, Türkiye

3- Şampiyon Spor Tesisleri

Özellikler:

Otopark
Kiralık Malzeme
Duş
İnternet
Oyun Konsolu
Kafeterya

Adres: Şampiyon Halı Sahaları, Küplüce Mh., 34676 Üsküdar/Istanbul, Türkiye
NOT: Şampiyon spor tesisleri federasyon tarafından dereceye sahip bir tesistir.

Anadolu yakası kesinleşmiştir, zemin bakımından tavsiye edebileceğim özellikleriyle birlikte halı sahalar yukarıda mevcut, sizinde bildiğiniz bir yer varsa ekleyelim ona göre bir karar alalım. Kadıköy'e daha merkezi yerlerde park sorunu veya zemin sorunu olduğundan hepsini eklemedim, eleyerek eklediklerim bunlar.
Yarın bir işimiz çıkmazsa Tymaron ile bu 3 mekanı da gezip hangisi uygun ise cuma günü için ayırtıcaz.
Adept
4.3
Halisaha ayakkabisi kiralanilabiliyor mu sorun bakayim :D
Bende ekstra ayakkabı var getireyim istersen. Biraz büyük olabilir ama :D
Expert
34.0001
Bence 5 lira olan bir yerde oynayalım...

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2012-08-11 21:08, 11 yıl önce)
Vezir neredeydi yahu, yanlış hatırlamıyorsam şampiyon ve vezir aynı yer..
41 numara ayakkabı ayarlayabilirseniz gelebilirim ben de. İzmir'den yeni geldiğim için bazı eşyalarım hala İzmir'de.
Expert
34.0001
https://www.vezirspor.com.tr/

Metrobüse 1 dakika uzaklıkta(kuş uçuşu:P), otopark mevcut.
iyi duruyo vezirspor yeri de uygun gibi. Ardıl beyin işi çıkmasa ayarlıcaktık bugün yarına kaldı artık
Expert
34.0001
son dk ya bırakmasaydınız ben veziri ayarlardım bugün, oralardaydım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.