suicide : O değil de biz İzmir'de halı sahaya 5 lira veriyorduk kişi başı. asldkaşwd 20 ne la ahahua.
Yok artık! şerefsizim kavga cıkartırdım o sahada. o moralle maçmı yapılır yahu. Giydiğiniz bip'ler ipekten falandır heralde. Ben 15 dk sonra maça gidiyorum 5 lira fix, geçmez.! =)
Gerçi ardılın ayarladığı saha böyle olur zaten adam bonkör =)
Arda'nın söylediği yerde oynadık be konuşmalara baksanıza abi vezirspor diye benmi yazdım !
Expert
34.0001
KeLL : Bence 5 lira olan bir yerde oynayalım...

iftira
istanbulda çiroz var 140 lira ışıklı gece maçları 10 lira adam baı 7şerden ışık su vs veriyolar
Expert
34.0001
abi normalde vezirde 145 lira yazıyor her yerde, syntaxla tymaronun mal olduğunu anlayıp geçirdiler bize.
KeLL : abi normalde vezirde 145 lira yazıyor her yerde, syntaxla tymaronun mal olduğunu anlayıp geçirdiler bize.
Valla 2 sene önce öyleydi dediğin gibi ama sonra bi revizyona girdi adamlar tesis genişletildi falan. Ayrıca anadolu yakasında suyun 1 lira olduğu tek halısaha sanırım :p
Ardıl berkayı napıyoruz bu konuda yetkiyi sana bırakıyorum :D Bir daha olursa ben de gelirm yoğun ısrar olmasına rağmen gelemedim :D
Gelemedim derken? Bırak ya üşendim de gelmedim demiyosun da. Bi de o kişi istanbulda olduğu için tarihi ona göre ayarladığımız fakat satış yapanlar var. O kişi kendini biliyor yakında damlar zaten konuya
İsmail o kişi buralara yazı yazdığında tepkimiz ortak ve aynı olmalı :)

" OLM BAK GİT " :) * Süpürge ile kovalar * :):):)
Syntax : Gelemedim derken? Bırak ya üşendim de gelmedim demiyosun da. Bi de o kişi istanbulda olduğu için tarihi ona göre ayarladığımız fakat satış yapanlar var. O kişi kendini biliyor yakında damlar zaten konuya

Vay arkadaş ya yemin ediyorum dershanem vardı olm ve ekemezdim yani 5 hafta zaten topu topu 1 haftasını ekersersen neye yarıcak. kaç ünite ders işliyoruz biz 1 haftada sen biliyomusun :D bidahakine gelcez söz dedik. Gelcem diyip gelmeyenlere laf at sen :D
ahan da banlanmamis hesap buldum.

abi, ardilin arkadaslari akti akti hepimizin eline verdi aslinda macin ozeti buydu temelde. bir de bir noktadan sonra benim tisortum Mithras zirhlarindan daha agir hale geldi terden adsfdsf.
Maçın sonlarına doğru forvette gol kralı olarak rol üstlenen atanın üzerine daha da yük bindi giymiş olduğu t-shirt yüzünden :D

Millet tatilden geldikten sonra bir maç daha yapalım ya da paintball'a gidelim ama maç yaparsak daha ucuz bir yer olsun ve saatiyle gününü dengeleyelim. Böylece daha kalabalık oluruz, bazı arkadaşlar istanbulda diye bu tarihi belirledik yoksa ramazandan sonra buluşucaktık ama o arkadaşlarda gelmedi, mesaj yerine gitmiştir.
Eylülün ilk haftasından sonra haftasonu yaparsanız ben de gelmek isterim. Fekat ankaradan sırf bu maç için otobüse binip istanbula gelmem :D varsa ankaradan gitcek arabayla falan atsın beni. (berkay) :D
Benimde uçak biletimi, gidiş-dönüş alırsanız gelirim. Yalnız oynamam, izlerim. Çünkü oynarken, bacak kırabilirim. :(
Bir maç daha yapsak mı havalar iyice soğumadan ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.