A Takımı: Syntax, Mianhada, Kutay(Arkadaşım), KeLL, Drumbanger, Tymaron
B Takımı: Lucretius, Suicide, Zippo ve +3 Zipponun arkadaşları isimlerini hatırlayamadım şimdi,

A takımı 14 ve B Takımı 13 Şeklinde maç bitti maç 11-6 olduğunda a takımından syntax b takımına geçti kaleci olduğu için ve b takımından da a takımına kova olarak düşündüğümüz zippo geldi ama harika kurtarışlar yaptı :D Maç eğlenceliydi benim dünkü kazmalıklarıma rağmen takımım yendi mutluyum.. :) Neyse detayları arkadaşlar açıklasın ben daha fazla yorum yapmayacağım :)
ahah Ardıl bu yorumdan sonra senden "Önümüzdeki maçlara bakacağız" cevabını beklerdim :)
Ardıl kabiliyetli bir arkadaşımız. Kaleciyi geçip topu ayağına dolayıp boş kale yerine aut'a atabilen bir kabiliyet :) Kendisini çok çok çok tebrik ettim. :)
1 yıldır top oynamadım olur o kadar :) Ayrıca sen daha bize gelmeden önce sizin defansı sıraya dizdim unutma :)
Ardıl hakem kondisyonu ile 5 dk koştu ondan sonra yerlerde yatarak geçirdi maçı diyebiliriz. Bi kaç tane de gol attı hepsi de boş kaleye zaten. Güzel maçtı iyi eğlendik bol bol güldük diyebiliriz(ben kalede olduğum için bolca gülme fırsatım oldu en azından :D ) Bi dahaki sefere daha iyi bir sahada daha iyi bir kadro ile yaparız artık maçı.

Soldan sağa : Mianhada, Tymaron, Kell, suicide, Zippo, Lucretius, drumbanger, Syntax
Expert
34.0001
Bi daha ki sefer icin hedef 2014
Hacı ben maçtan çıkıp namaza gidecektim unuttum. Baksana elleri bile birleştirmişim önde :)
Semih sizleri pilavlıya bekliyor mübarekler. Arda abi de gelicek, kendisi çok feyzli bir abimizdir. Kaçırmayın herşeyi iptal edip gelin :D
O değil de biz İzmir'de halı sahaya 5 lira veriyorduk kişi başı. asldkaşwd 20 ne la ahahua.
7şer kişiden oynayıp adam başı 14 lira gibi bişey vericektik normalde ama 6 kişi olunca 17 lira oldu. Sular çaylar vs. de eklenince adam başı 20 lirayı buldu :D Sahayı da çok beğenmedim ben ilk defa orda oynadım bi daha yaparsak daha güzel ve daha ucuz bi sahada oynarız zaten.
Orayı tutmak kesin Ardıl'ın fikriydi. Ben bir daha ki zaman daha sağlam bir saha ayarlarım. Hem sağlam hem daha ucuz. Ardıl sen git Başbakanın evinin yakınındaki sahayı kirala tabiki kazıklanırız :D
Benim fikrim değildi ardanın fikriydi :) Niye her suçu bana atıyorsunuz arkadaş ya :D
fotoğrafdaki gözler supernatural terk yalnız 6 shapeshifter var orda :D
Eğlenceli bi maç oldu gelen herkesin eline koluna ayağına sağlık :)

Zippo'nun +3 kontenjanından selamlar.

Bu konu Estelyon Glad tarafından düzenlendi(2012-08-11 18:37, 11 yıl önce)
Expert
34.0001
Aslinda saha gayet 5 liraydi da ardil kâr ettİ

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.