Malesef artık değil sınır dışı ettik, ben istiyordum ama havalar soğudu artık yapmayız seneye artık. Belki paintball olabilir.
Expert
34.0001
havalar soğudu diye hiç bi maça gelmiycen mi artık yani ?
Novice
12.5
KeLL : havalar soğudu diye hiç bi maça gelmiycen mi artık yani ?

Bu adam birde hakemlik yapıyor yahu =) Maç ayarlayında bende geleyim.
Tymaron : Malesef artık değil sınır dışı ettik, ben istiyordum ama havalar soğudu artık yapmayız seneye artık. Belki paintball olabilir.

ah be kardeşim:) görende kar yağıyor zannedicek hava güzel senin gibi organizatör adama yakışıyomu hiç..gençlerde istiyor ayarlayın bi maç yapalım:)
Halısaha maçı yaparken kimse para vermiyor -.-'

aa eneste yazmış. Siz ayarlayın abi adam çıkmıyor u-s'den ama baştan söylüyorum arda'nın seçtiği halısahada oynamayalım ya da iyice araştıralım.. Gittiğimiz yere ya 20 lira veriyoruz kişi başı ya da zemin beton oluyor. En son yaptığımız halısaha maçında betonda oynamak için kişi başı 7 lira verdik..

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2012-11-05 03:41, 11 yıl önce)
ayarlarız onu sıkıntı değil:) oynucak adam olsunda..olmadı lucretius reklam gelirlerinden bi ödenek ayırır bize:D
Gençler ayarlıcaksanız aralık olmadan ayarlayın işi gücü olanlar olabilir :utangac1
Sen şuna askere gidiyorum desene ^.^'
Öyle de denebilir tabi.
Expert
34.0001
Tymaron : Halısaha maçı yaparken kimse para vermiyor -.-'

aa eneste yazmış. Siz ayarlayın abi adam çıkmıyor u-s'den ama baştan söylüyorum arda'nın seçtiği halısahada oynamayalım ya da iyice araştıralım.. Gittiğimiz yere ya 20 lira veriyoruz kişi başı ya da zemin beton oluyor. En son yaptığımız halısaha maçında betonda oynamak için kişi başı 7 lira verdik..

sende ne emmeye geliyosun ne gömmeye. güzel sahaya götürüyoruz her yerde 5 lira diye ağlıyosun, 5 liralık yere götürüyoruz zemini beğenmiyosun.
5 lira değil 7 lira arada 2 lira fark var ayrıca 10 liralık yere gitsek bu sitemlerin hiç biri olmaz -.-' Adamlar ne su verdi ne başka bir şey yahu toplar bile yumurtaydı :(
Yoruma gerek yok bence izlenmeli :)
[/youtube]
Expert
34.0001
ahsbfguayghauga
Expert
34.0001
3 yıl geçmişken tekrarlayabilir miyiz acaba bu muhabbeti?

abi evimin yakınındaki halısahaya herkesi getirtmişim ya, çakal mıyım neyim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.