Yarın ismaille gider ayarlarız 5 tane saha var her sahanın fiyatı farklı ona göre bir plan program yaparız. Bu arada ayakkabı biraz sıkıntı olacak gibi ama bir şekilde ayarlamaya çalışıcaz artık
Nedim sana 41 numara değil de 42 numara ayakkabı getirebilirim yapabileceğimin en iyisi. Nasıl bir ayağın var senin arkadaş 41 numara nedir ya :D
Expert
34.0001
Vezire telefon et, hesap no. al kaporayı havale et. Sene olmuş 2012...
42 olur heralde :) Benim kramponlar 41'di. :)
Expert
34.0001
halı sahayı tutmuşlar, bir kaç saat içinde tam saati verirler sanırım.
Yaklasik yarim saat once sahayi aldik. Mac cuma gunu 0.15-1.30 saatleri arasinda. Vezirspor da oynucaz. adresine Arda nin verdigi linkten bakabilirsiniz

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2012-08-07 23:19, 11 yıl önce)
Saat: 22:00 gibi kadıköy veya üsküdar civarında buluşup maç öncesi muhabbet edebileceğimiz bir yere gideriz, bende ve ismailde araba olacak ancak bu kadar kişinin sığması biraz zor olur. Bu yüzden saha'ya yakın bir yerde hatta sahanın kafeteryasında takılabiliriz. Maç saati 00:15 ile 01:30 arası 75 dakika bize ait.. Maç biraz geç saate olabilir ancak metrobüs hemen sahanın yanında yani karşıdan gelecekler içinde bu yakadan gelecekler içinde pek bir sıkıntı teşkil etmiyor, yakın civarlarda oturan arkadaşları ben bırakabilirim.

Kadroda adı yazan ve katılmak isteyen herkes telefon numarasını özelden bana mesaj atsın yarın herkesle iletişim kurup kesin geleceklerin bir listesini yapmak istiyorum. Eksik olursak eğer kendi arkadaşlarımızla kadroları tamamlamayı düşünüyoruz.
Expert
34.0001
up up up 1 gün kaldı
Sanırım başka katılan yok. Yarın kimlerin gelip gelmeyeceği kesin olarak belli olur ona göre 14 kişiyi toparlayıp takımları ayarlarız
hadi beyler kemik sesi :D
İbo niye gelmiyor :D
iş-güç ya :)
Gecenin 00:15'inde ne işi bu ?
cumartesi için söyledim. 01.30'dan sonra eve dönüş, sahur, oruç, maç yorgunluğu derken kaldıramam :D
Her zaman toplanmıyoruz ya İbo bi gün de yorgun ol nolucak sanki :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.