Neran : Kavga cikarsa US yetkilileri halleder! Tecrübeliyiz US sagolsun.

Beni aşağıya alabilecek US yetkilisi yok ki ama.
Adept
4.3
Syntax:
Kavga çıkmaz da aramızda kasap olabilir(a.k.a Neran)

Hadi canim. Sinirlendirirsen beni böyle olur ama!

Algos:
Beni aşağıya alabilecek US yetkilisi yok ki ama.

Hep kütle ile olan bir sey degil o, ceviklik ve biraz taktik isini görür senin.
@Algos Su bidonu gibi sererim yere haberin olmaz Ayberk :D O değil de sende gel Ardayla güreş tutarsın asdf

@Neran Senin gibi sakin bi insanı sinirlendirmek mümkün mü :)
Neran : Kavga cikarsa US yetkilileri halleder! Tecrübeliyiz US sagolsun.
Oha çok iyi ahaha sağlam kahkaha attım.

Bu arada bu hafta ev taşıyorum önümüzdeki hafta ve sonrası uygunum.
Maçtan sonra uğurun evinde barbekü yapıyoruz kaybeden takım etleri alır, birde 8 gün sonra ramazanmış yahu kesin ramazandan sonraya kalır :D
Novice
-14.8
belirleyeceğimiz tarih ve gün bana uygun olursa katılmak isterim^^
@Neran

Gerçi sen Ventrue kanınla yine diplomasiyi kurarsın, izin vermezsin benim Brujah ya da Malkavian'a bağlamam değil mi monşer?

sdljfshdlfsdf.
Vay be, uğurda istanbullu olduda halı saha maçı yapıyor. Katılmak isterdimde benim bulunduğum takım kesin yener diye şey ettim..
ty benide yaz çok deli oynarım
Expert
34.0001
Anadolu yakasında olursa ulaşım olarak en rahat vezir sporu düşünelim derim, metrobüsün dibinde olması sebebiyle. Ayrıca eksik illa siteden gelecek diye bir şey yok yanında herkes bi kişi getirebilir sanırım. O da olmadı anadolu yakasında yaparsak eksiği ben tamamlarım, oyuncu sıkıntısı olmaz.
Adept
4.3
Ben oyuncu falan getiremem, efendim. Kendimi getiriyorum o yeter. Anadolu yakasi bana da daha iyi uyar.
Expert
34.0001
sen kendini getir :D

3 kişi daha gelirse minyatür yaparız

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2012-07-12 19:07, 11 yıl önce)
David tam kız nazındasın yemin ediyorum. Ben sana kendimi veriyorum daha ne istiyosun modu bu...
Expert
34.0001
up
avrupa yakasını tercih ederim. daha kaliteli yerler biliyorum. maç bittikten sonra adam kasa kasa su getiriyor ücretsiz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.