0.01 de çok az olmuş gibi :) 0.05 ideal bence.
Urukapina 0.1 olursa herkez yerli yersiz mesaj atar. 0.01 de yok denicek kadar az gibi. en iisi bence 0.05

Script e de puan verilsin bence yoksa kimse yazmaz. 0.3 ii olur gibi. Ama script gerekmez yazılmasada olur diosanız siz bilirsiniz tabi..
puan nerde yazıyor ?
Hayırlısı olur inşallah.
Aldarson[EMRE] : puan nerde yazıyor ?
daha tam bitmedi puanlama'da kararsız kaldım bu yüzden açtım başlığı.

@evil
0.5 hms 0.3 nasıl ? birde arkadaşlar başka kimsenin fikri yok mu?
Ayrıca forum mesajına 0.1 puan verip verememek konusunda da kararsızım.

Böyle demişsin uğurcum eğer forum mesajına puan verilcekse sohbet&geyik bölümünde puanlama yapılmasın çok geyik platformuna dönüşüyor sonra...
Evil 0.01 bence ideal birde bu bakımından bak 10 post= 0.1 100 post= 1 puan ;)
0.03 te anlaşalım :)
Tymaron : Ayrıca forum mesajına 0.1 puan verip verememek konusunda da kararsızım.

Böyle demişsin uğurcum eğer forum mesajına puan verilcekse sohbet&geyik bölümünde puanlama yapılmasın çok geyik platformuna dönüşüyor sonra...

puan'ı düşük tutucaz maksat forum hareketlensin. örneğin 0.01 puan yaparsak 10.000 post atsa ancak 100 puan olabiliyor buda en düşük level'a eşit.
Öyle ama sohbet&geyik'te puan olmasın post sayısına göre yoksa bir ibir geyik açar herkes puan kasmak için post atar atıcağı yksa bile ultima cs callofduty off topic spor müzik bu tarz şeyler tamamda sohbet&geyik bir süre sonra çok sıkıyor sohbet&geyik pasif kalırda diğerleri aktif olursa daha iyi olur hem site amacında bir site olur bu açıdanda düşünmek lazım
bencede 0,01 iyi
eğer forum eklemekte puan olucaksa.. başlıklarin altindaki yorumları düşünemiyorum
Evet biraz düşündüm en iyisi 0.01 bencede.
Peki scripte puan olucak mı? çok azda olsa olmalı bence
Evil-mc : 0.01 de çok az olmuş gibi :) 0.05 ideal bence.
Urukapina 0.1 olursa herkez yerli yersiz mesaj atar. 0.01 de yok denicek kadar az gibi. en iisi bence 0.05

Script e de puan verilsin bence yoksa kimse yazmaz. 0.3 ii olur gibi. Ama script gerekmez yazılmasada olur diosanız siz bilirsiniz tabi..

Yazmazlarsa yazmasınlar.Bi iyilik yapmak için bunun bi karşılığı olmak zorundamı.Bizler bu siteden okadar yararlandık peki biz bu siteye ne verdik.Bizden zamanında karşılıkmı beklediler.
Evil-mc : Evet biraz düşündüm en iyisi 0.01 bencede.
Peki scripte puan olucak mı? çok azda olsa olmalı bence
script'e puan verilmicek.
eğer script'e verilmeyipte forum'a verilirse dengesizlik olabilir gibi düşünüyorum. script'e 0.7 verilceğine yarisi verilsin..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.