Mümkünse Script'e puan verilmesin hatta scriptler kaldırılsın biri takıldığında bize sorar yardımcı oluruz bug'lı scriptlerle çok server açıyorlar böylece bunada çözüm bulmuş oluruz... xD
tyramon'a hem katılıyorum hem katılmıyorum

script olsun ama code'u gönderince şak diye kabul etmesinler slothere falan var anlayan o incelesin güzelse kabul etsin falan falan
evt bide aynı scripten 5 tane var
Sıkı bir çalışma ile script bölümünden gereksiz scriptler kaldırılırsa daha iyi olur res bile atılabilir o bölüme yeni scriptler gözden geçirilerek eklenir bir çoğu eski revision sürümüne ait 56b uygun değiller açılan serverlar 56b buda bir fikir...
Master
59.2997
Bölümdeki ve eklenen scriptler de yeni düzenlemeler getirmeyi düşünüyorum arkadaşlar. Ancak bir süre beklemeniz gerekicek. Bu sürenin sonunda herkes açısından oldukça faydalı şeyler aktif hale gelicek. Sadece biraz sabretmeniz yeterli herşey yavaş yavaş yoluna girecektir.
Güzel sistem paylaşım dahada artar bence.
Spawnsas : hayırlı olsun o zaman

umarım gene kısa sürede gitmez sistem:D

Sistem güzel olmuş ama bence sırf msj sayısı yazsa daha iyi :D
neyse ya ii işte hadin hayırlı olsn (:
- Karma sistemi aktif edildi.
- Eski döküman, dosya, forum mesajı ve karma puanları toplandı ve veritabanına girildi.

şimdi 2 eksik var birincisi yeni eklenen içeriklerde onaylanınca puanı hesaplayıp veritabanına ekleme kodlamasını bitirmek ve puana göre level sistemini aktif etmek :)

bu arada oranlar şu şekilde olmuştur.

dosya = 0.7
döküman = 2
forum mesajı = 0.01
karma = 1.5
Edited..

Tamam
Bide bi kategori olsun forumda kim 1. kim 2. falan diye daha güzel olur diye düşünüyorum
Herşey çok güzelde bu karma sisteminde aldığı karmaya bakamıyoruz.Tamam kimin - veya + verdiği görülmesinde bari sebebini bildiren bişey olsun.Neyi doğru yapmışız neyi yanlış yapmışız öğrenmemiz lazım.
tedbunndy : Herşey çok güzelde bu karma sisteminde aldığı karmaya bakamıyoruz.Tamam kimin - veya + verdiği görülmesinde bari sebebini bildiren bişey olsun.Neyi doğru yapmışız neyi yanlış yapmışız öğrenmemiz lazım.
karma onay aldığında veritabanından siliniyor yani malesef.
Ben Sevmedim bu durumu puanım az benim yahu xd

Diğer kullanıcımın puanıda karmasıda daha çok

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.