MagLor* : Bu sistemle ilgili söyle birşey olsa iyi olur aslında

karma'yı kimin verdiğini bilmesi iyi olur gibi bence

Kimin verdiği belli olursa karma savaşı çıkıyor.Bunu geçmişte gördük.Ben haksızca - karma almadım ama alanlar çok oldu.
vay be puanım baya çokmuş ha
Herkese Yeniden Merhaba,

Bu başlığı açalı heralde çok uzun zaman oldu. (ayrıntılı bilgi 1. mesajda)
Şu anda sistem beta olarak aktif olmuş durumda. Pek çok test yapmama rağmen yinede bir takım sorunlar çıkabilir.

Puanlar

Döküman: 2 Puan
Dosya: 1 Puan
Forum Mesajı: 0.10 Puan

Seviyeler ve Puanları

Neophyte = 25 Puan
Novice = 50 Puan
Apprentice = 100 Puan
Journeyman = 150 Puan
Expert = 200 Puan
Adept = 300 Puan
Master = 500 Puan
Grandmaster = 7000 Puan
Elder = 1000 Puan
Legendary = 1500 Puan

bknz: https://uo.stratics.com/content/skills/skilltitles.shtml
Adept
4.3
Tesekkürler Ugur Bey.
Lucretius : Herkese Yeniden Merhaba,

Bu başlığı açalı heralde çok uzun zaman oldu. (ayrıntılı bilgi 1. mesajda)
Şu anda sistem beta olarak aktif olmuş durumda. Pek çok test yapmama rağmen yinede bir takım sorunlar çıkabilir.

Puanlar

Döküman: 2 Puan
Dosya: 1 Puan
Forum Mesajı: 0.10 Puan

Seviyeler ve Puanları

Neophyte = 25 Puan
Novice = 50 Puan
Apprentice = 100 Puan
Journeyman = 150 Puan
Expert = 200 Puan
Adept = 300 Puan
Master = 500 Puan
Grandmaster = 700 Puan
Elder = 1000 Puan
Legendary = 1500 Puan

bknz: https://uo.stratics.com/content/skills/skilltitles.shtml

Şu anda puanı 0 bulunan kullanıcılar siteye login oldukları takdirde sistemi kendileri için aktif etmiş olucaklar.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2010-07-06 17:03, 13 yıl önce)
Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)
Elinize sağlık.Çok güzel bir sistem olmuş umarımki forumdaki tartışmalarda böylelikle önemli ölçüde azalacaktır.
çıkıp yapıp giriş yaptığında sistem aktifleşiyorda sanırım başkabir sorun var mesala ? neopt.. diye giden ünvanda 1 kutu işaretli ? novicedede öyle ? bilerekmi yapılmış birşey ? ayrıca birşeyde merak ettim profil kısmında Apprantice yazıyor main grub orda ilk işaret olarak ? halbuki neop.. > novice > apprantice diye 3. aşama olması gerekmıyomu benimki mesala ? eskiden User > low mod > mod diye çıkıyorduya şimdi yenü ünvandada böyle katmanlar görünmüyomu ? Ayrıca bu eski yetkiler ne olcak yazar gibi ünvanlar onlarda 2 kutu ? appde 2 kutu ? ünvanı eşitmiler ? yoksa kalktımı onlarda şimdilk öyle görünüyor ? Eksikleri farkettiğim kadar söylemeye çalıştım , belki farkındasınızdır ama ginede söylemek istedim.
Post kasmalar başlamasa bari..
Leqendary : çıkıp yapıp giriş yaptığında sistem aktifleşiyorda sanırım başkabir sorun var mesala ? neopt.. diye giden ünvanda 1 kutu işaretli ? novicedede öyle ? bilerekmi yapılmış birşey ? ayrıca birşeyde merak ettim profil kısmında Apprantice yazıyor main grub orda ilk işaret olarak ? halbuki neop.. > novice > apprantice diye 3. aşama olması gerekmıyomu benimki mesala ? eskiden User > low mod > mod diye çıkıyorduya şimdi yenü ünvandada böyle katmanlar görünmüyomu ? Ayrıca bu eski yetkiler ne olcak yazar gibi ünvanlar onlarda 2 kutu ? appde 2 kutu ? ünvanı eşitmiler ? yoksa kalktımı onlarda şimdilk öyle görünüyor ? Eksikleri farkettiğim kadar söylemeye çalıştım , belki farkındasınızdır ama ginede söylemek istedim.

yetkililer dahil 25 tane seviye var. herkese bir kutucuk verirsek olmaz : ) . Evet seviye aslında Neophyte > Novice > Apprentice diye gitmekte fakat puanlama yaparken daha önceki siteye katkılarınızı da baz alıyoruz ve puanınız bu seviyelerin üstüne çıktığı için sistem otomatik o seviyeye atıyor sizi.
ha eski yetkilerde durucak yani o zaman kutu vermemeniz normal tabi =).. ama benım >>> konusunda bahsettiğim olay o değil mesala Uğur senin profiline girdiğimde

Üye olduğu: Main group:

Root Administrator
U-Ser

Yazıyorda ok ile gösteriyo U-serdan Admine diye ok gösteriyo bu eskiden uzun uzun gösteriyodu User > low > normal mod gibi bundada uzun uzun yetkileri gösterme yapcak mısın ? demek istedim.. Yani yetkileri bilmiyen profiline girip ne kadar yüksek ünvana sahip olduğunu anlaması için yani..

gerçi kısaltmışsın sanırım userdan direk root admin olarak gösteriyo eskiden sanırım uzun uzun gösteriyodu ?

Böyle mesala

burda siyah ok ile gösterdiğim okdan kırmızıya kadar yetkiler uzun uzun yazıyordu sanırım profilinde user>low>mod>admin>rootadmin diye uzun uzun yetkiler yazılcakmı yani ? ünvanlar.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2010-07-04 14:30, 13 yıl önce)
Bence olmalıydı, post kasılma olacak falan denmiş ama günlerce aynı postların durduğu oluyordu. Biraz eskiye döndürür böylece ortamı.
İyi oldu iyi :)
Yani, eskiye o kadar özlem varki eskiden boş boş atılan postlar bile üyelerin siteye verdiği katımı hatırlatıyor.
iyi olmuş :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.