Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

#427020 Lucretius:

Mesela şu anda forum mesajları arkaplanı biraz gri ? Bumu yoruyor yoksa daha fazla gri mi olsun istiyorsunuz ? Yada ekşi sözlük gibi birde koyu background'lu seçenek mi eklesek acaba?

Gece görüsü modu iyi olabilir yes

#427007 Lucretius:
#427003 Anemon:

Harika olmuş eline sağlık kardeşim. Tek önerim haberleri kategori haline getirme şansın varsa harika olur.

Eyvallah abi. Nasıl anlayamadım haberlerin altına kategoriler mi koyalım ?

• haber > espor
  • haber > dota 2

gibi mi?

haber>espor
haber>dota2 çok fazla kategori oluşturabilir ama onun yerine

haber>oyun>dota2(altbaşlık)
haber>oyun
haber>teknoloji(donanım yazılım vs.)
haber>internet
haber>sanat (film müzik ıvır zıvır.)

kafadan salladım ama bu şekilde olursa daha düzenli olabilir diye düşünüyorum ana sayfadaki haber başlıkları daha küçük foto daha az ayrıntı daha fazla haber başlık anlamına gelebilir. bknz: technopat, chipcomtr fln fln

ayrıca onedio'daki gibi kullanıcılarında haber oluşturma imkanı olsa yönetici onayıyla beraber harika olur site içerik kazanabilir. düşüncelerim bu yönde yapmışken iyisi olsun bari..

Yeni konsept köklü bir değişim olmuş hayırlı olsun hepimize.Eğer Uo ile sınırlı kalınacak olsaydı eski tarz hatta ilk u-s ilk açıldığında olan tasarım bile yeterli olabilirdi lakin günümüz oyunlarınada yer ayırmak ve konsept tasarımına önem vermek adına şuanki dizayn + değişim yerinde olmuş eline sağlık uğur.

gece görüşü  +1 

twitterin parlement mavisi  var mesela uygulamada

#427027 05:

gece görüşü  +1 

twitterin parlement mavisi  var mesela uygulamada

çok biliyon sen

Novice
-0.500001

Ellerine sağlık hocam guzel olmus notification kısmında yazdığımız topice mesaj geldiğinde uyarması kullanımı kolaylaştırabilir (var mı yok mu denemedim acıkcası varsa okumamış say :)

edit:download sayfalarına sıkayet buttonu olursa tadından yenmez kırık linkleri uyarmak ıcın dırek sayfa sahıbıne bırde moda uyarı verebilir(https://www.ultima-strike.com/indir/sphere-056-icin-axis) , linkleri yeni sekmede acarsa iyi olur galiba birde link olarak koyamayınca linki gormuyor bu normal bir durumsa mazur görün (https://www.ultima-strike.com/indir/sphere-056-icin-axis)

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2016-12-05 01:11, 7 yıl önce)
#427020 Lucretius:

Mesela şu anda forum mesajları arkaplanı biraz gri ? Bumu yoruyor yoksa daha fazla gri mi olsun istiyorsunuz ? Yada ekşi sözlük gibi birde koyu background'lu seçenek mi eklesek acaba?

ayn deiğin gibi çok fazla beyaz var kenarlar beyaz kalsa gece moduna destek çıkar yani demek istediğim %50 gibi beyazlıgı düşürün

Telefondan girip bakıyım dedim ancak eksik birşeyi fark ettim. Forumdaki mesajlarda kimin tarafından yazıldığı gözükmemektedir.

Site harika olmuş ! eline sağlık.

Yenilik değişiklik her zaman için iyidir hareketlilik getirir ellerinize sağlık gayet başarılı hoş güzel olmuş.yes

Ama küstüm daha gelmem ben buraya insann açılış için kurdele kesmeye davet ederdi crying şaka şaka 

Alışılmışın dışında malum eski tasarıma göre,ama alışınca göze çok güzel gelecek :)

Çok güzel görünüyor. Ben mi göremedim yoksa son forum mesajları gibi bir kısım yok mu? Yoksa olursa iyi olur diye düşünüyorum. Eski alışkanlıklar angel

Anasayfada sağ sidebard aşağıda :)

Guzel çalışma olmuş ancak ben biraz eski kafalıyım ultimaya biraz daha öne çıkarabilirseniz sevinirim.Sonuç olarak  eskiden bu oyunun çok ekmeğini  yedik.Ultimayi yaşatmaya çalışıyoruz çok az kişi kalsak bile :)

Aslında Ultima Online epey ön planda. Neden ön planda olmadığını düşünüyorsunuz? Daha detaylı anlatırsanız çözüm yolu bulmaya çalışayım.

Bu arada arkadaşlar AdBlock uygulamalarını sadece ultima-strike için kalıcı olarak kapatırsanız sevinirim. Zaten reklam alanlarını yerleştirirken rahatsız edecek şekilde yerleştirmiyor. Teşekkürler :)

Şu şekilde yapabilirsiniz; AdBlock Kaldırma

2 saat dakika sonra eklendi:

• Facebook Login geldi.
  • Biraz renklerle oynadım arkaplan ve yazıların renkleri daha okunaklı bir hale geldi.

Buglar ve yakın gelecekte planlar:

• SEO ile ilgili hala buglar bulunmakta bazen bazı sayfalar açmayabilir.
  • GGWP eklentisinde yine nedenini anlamadığım bir şekilde bug oluşmaya başladı.
  • Notification özelliğini sadece PM için değil mesaj yazdığınız başlığa cevap aldığınızda, GGWP aldığınızda ve Karma aldığınızda notification gelecek şekilde yapacağım.
  • Steam ve Twitch Login
  • Steam Başarımları
  • Siteye Haber ekleme özelliği
  • Raporlama özelliği
  • Forum sayfasına son forum başlıkları (anasayfa harici)
  • Otomatik URL

Ayrıca arkadaşlar sosyal ağ hesaplarını beğenir ve takip ederseniz sevinirim, sağlıcakla.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2016-12-12 05:49, 7 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.