Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

[Taylan] :
Marlock : İleri görüşlülük diye bir şey vardır bişeyin olacağını tahmin edebilenler vardır yani bu şans ve tahmin işidir özel bi yetenek yada allah tarafından bahşedilen mucize değil nonstradamusun kehanetleride doğru cıkmıstı almanya 2 ye bölünecek dedi bölündü naziler yok olacak dendi olduama bunlar zaten olabilmesi muhtemel şeylerdi almanyada iç savaş vardı hitler insanlara işkence ediyordu bunları tahmin etmek bu kadar zormu ?

Öptüm yanaklarından.

1500 yılında yaşayan bir insan ;

Daha dünyada ideoloji olarak hiçbirşey yokken , nazizm ile yönetilen bir ülkenin olacağını nerden biliyormuşta onun yok olacağını söylemiş :)

Bu ileri görüşlülük değil ancak bir deli saçmasıdır.

Sizin gibilerin inanması için tasarlanmış hikayelerdir.

İleri görüşlülük dediğin olayı anlamak için Mustafa Kemal Atatürk'ün '' Gençliğe Hitabe '' başlıklı konuşmasının son bölümlerini okuyarak anlayabilirsin :)

Öpüldünüz.

Bende seni öptüm tatlım.

:oynas :oynas :oynas cok samimiyiz tatlim öpüldünüz filan

İnsanların hatalarını yüzüne vurmamalısın .

FATALİTY .. !!!!!

2 msj yukarı baksana arapça mı yazmışım ? .. :utangac2

@Infernus

Benimde kulaklarım çınlamadı değil fakat böyle diyip yan yatmamak gerek xP
Neyse yukarda da dediğim gibi zaman herşeyi göstericek
Allah Ne Yazdıysa Olur Kimse Bilemez..
Astrafast : Nostradamus 1900 lü yıllardamı yaşadı da olabilecek muhtemel şeyleri tahmin etmiş olsun (: .

14 Aralık 1503 yılında Fransa'nın güneyinde Saint Remy de Provence kasabasında dünyaya gelen....

Aradaki farka baksana 400 küsur yıl nasıl tahmin etsinki Nazilerin yok olacağını vs (: .

Ya seni yanlış anladım ya kendini yanlış anlattın.

Kehanetinde o topraklardaki bir diktatörden bahsediyor yani hitlere şöyle böyle olucak demiyor hitleri kastediyor anladınmı

hitlerin geleceğini falan tahmin ediyor anlatabildmmi

Not:Nonstradamus 2014 yılına kadar kehanetlerde bulundu ;)

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2008-12-14 00:18, 15 yıl önce)
Expert
34.0001
2076 ya kadar savaşlar felaketler olucakmış yazdığına göre, göremem heralde :((:((
vlla nasil desem dünyanın en kötü dönemini bizler yaşıyacaz sanırım felaketler ard arda gelicek dediklerine göre eğer doğruysa binamız 12 katlı atlıyabilrm ne gerek var aksiyona
Infernus : Bunların içinden bir çoğu olacaktır zaten belli 3. dünya savaşının yaklaştığı ortada. Müslüman bir ülke yeniden avrupanın tek hakimi olacak demiş. ( Benim kulaklarım çınladı arkadaşlar acaba sizinkiler de mi ? :) )

Osmanlı İmparatorluğu Geri Dönüyor Demek

İngilizce Çeviri
Ottoman Empire Return Back
Marlock :
Astrafast : Nostradamus 1900 lü yıllardamı yaşadı da olabilecek muhtemel şeyleri tahmin etmiş olsun (: .

14 Aralık 1503 yılında Fransa'nın güneyinde Saint Remy de Provence kasabasında dünyaya gelen....

Aradaki farka baksana 400 küsur yıl nasıl tahmin etsinki Nazilerin yok olacağını vs (: .

Ya seni yanlış anladım ya kendini yanlış anlattın.

Kehanetinde o topraklardaki bir diktatörden bahsediyor yani hitlere şöyle böyle olucak demiyor hitleri kastediyor anladınmı

hitlerin geleceğini falan tahmin ediyor anlatabildmmi

Not:Nonstradamus 2014 yılına kadar kehanetlerde bulundu ;)

Vaybe helal olsun adama (:

Kralın Dönüşü Vol2

Şaka bi yana allah o günleri göstermeyi nasip etsin.

Gelmiş geçmiş en büyük kahin Rıdvan Dilmen :)

Şaka bi yana Obamaya oynan piskolojik bi oyun olabilirmi acaba ? obama başkan olana kadar kahin mahin hiç bişey duymadık.
vlla cidden natonun 1 numaralı silahıyız dünyanın en güçlü kara kuvveti bizde kahinin söylediği zamanlar yakın hemde müslüman bi ülke banada biziz gibi geliyo
Bu devirde artık kara kuvvetli pek işe yaramaz gibi gelio tabiki kara kuvvetlerinde 1numarayız ama sunuda düşünmek gerek bizden teknolojik olarak çok çok üstün ülkeler var.Ayrıca savaş çok kötü bişey tek başına olsan eyw alırsın silah satır ne varsa öldürürsün ölürsün ama arkanda sevdiğin onca insana neler yapılcağını hiç düşündünmü bugun bile bahsedilen ırakta bilmem kaç bin kadın kayıp bunları düşünmek gerek arkadaşlar Allah hepimizin sonunu hayır etsin.
Ama allahın önünde her kul aynıdır yani örnek nonstradamusa bu yeteneği verip bize vermemesi gibi bi saçmalıkda düşünmüyorm bnce bunlar kurmaca düzmece ama söyledikleride gerçekleşmiyor değil
Onlar sadece tahmin
ZoxiC : Gelmiş geçmiş en büyük kahin Rıdvan Dilmen :)

Şaka bi yana Obamaya oynan piskolojik bi oyun olabilirmi acaba ? obama başkan olana kadar kahin mahin hiç bişey duymadık.

Bu Kahin'in haberleri önceden de vardı. Milliyet'in internet sitesinde de yayınlanmıştı. Obama ile bir alakası yok yani.
külliyen yalan :)
Massacre :
Infernus : Bunların içinden bir çoğu olacaktır zaten belli 3. dünya savaşının yaklaştığı ortada. Müslüman bir ülke yeniden avrupanın tek hakimi olacak demiş. ( Benim kulaklarım çınladı arkadaşlar acaba sizinkiler de mi ? :) )

Osmanlı İmparatorluğu Geri Dönüyor Demek

İngilizce Çeviri
Ottoman Empire Return Back

Daha çok bilim adamı sürülür o zaman..

2076 tümüyle yerleştiğinde baya güzel olurdu. Ben göremicem ne yazıkki..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.