Kimseyle polemiğe girmek istemem ama Taylan bana dil ve anlatım notunu söylermisin :) .
II.Mehmet tahta geçtinde kaç yaşındaydı araştır diyor :)
. Sen 5.Murad'i bilir misin ?. I.İbrahim'i bilir misin ? Köprülüleri bilir misin ? İnternetten öğrendiğin bilgileri bana satma (: .Lise eğitimini bitir o zaman görüşelim.
Ayrıca öptüm filan ne oluyor , senden şüphelenmeye başlıyorum :?
Astrafast : Ayrıca öptüm filan ne oluyor , senden şüphelenmeye başlıyorum :?

:kikirik
Bende bir kahinim benim yazımdan hemen sonra birilieri daha yazı yazacak ve cinsiyeti erkek olacak ve türkiyeden olacak hadi baalım çıkarsa kehanetim doru olacak dier kehanetlerimide bundan hemen sonra söyleyeceim :P
Türkiye'nin şuanda övünebileceği tek şey vardır oda ''Bordo Bereliler''dir.
Astrafast : Kimseyle polemiğe girmek istemem ama Taylan bana dil ve anlatım notunu söylermisin :) .
. Sen 5.Murad'i bilir misin ?. I.İbrahim'i bilir misin ? Köprülüleri bilir misin ? İnternetten öğrendiğin bilgileri bana satma (: .Lise eğitimini bitir o zaman görüşelim.

Haha ;

Yorumu okurken gülmekten katıldım.

1.si , Dil ve Anlatım ile tarihin ne alakası var.

2.si , Dil ve Anlatım dersim 5. (85 aldım.)

3.sü II.mehmet tahta geçtiğinde kaç yaşındaydı araştır dedim evet doğru fakat niye dedim üstteki yorumunda 12 yaşındaki çocuk tahta geçerse yanındakiler ne yapsın demişsin üstüne üstlük herkes Fatih gibi olamıyor demişsin. Verdiğin örnek bizzat kendi tezini çürütüyor ve ben sana bunu anlatmaya çalıştım ki sen anlamamaya çalışmıssın gayretle nedeni II.Mehmet tahta yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşında çıkmıştı oda çocuktu.

4.sü Seninle bilgi yarışı yaptığım yok sanırım Osmanlı'yı anlatan kitap(lar) okumuşsun ve bununla beraber başkalarını cahil cühela sanıp ezmeye çalışıyorsun ki o üstteki yorumunda bahsettiğin 12 diye başlayan cümleyi okuyunca okuduğun kitapları anlamadığın kanısına vardım.

5.si İnternetten öğrendiğin bilgileri bana satma demişsin hangi cümlem seni bu kanıya düşürdü orasını bilmiyorum.

6.sı Lise eğitimini bitir o zaman görüşelim demişsin ki benle aynı yaştasın neye vardığını anlamadım.

7.si ve en önemlisi son kurduğun cümleyle bütün seviyeni foruma ilan etmiş oldun.

Benim amacım polemik çıkarmak değil ancak yorumunda bi çarpıklık gördüm onu düzelteyim dedim.

Hadi iyi akşamlar.
...
Konunun geldiği yere bak ...
[Taylan] :
Astrafast : Kimseyle polemiğe girmek istemem ama Taylan bana dil ve anlatım notunu söylermisin :) .

Haha ;

Yorumu okurken gülmekten katıldım.

1.si , Dil ve Anlatım ile tarihin ne alakası var.

2.si , Dil ve Anlatım dersim 5. (85 aldım.)

3.sü II.mehmet tahta geçtiğinde kaç yaşındaydı araştır dedim evet doğru fakat niye dedim üstteki yorumunda 12 yaşındaki çocuk tahta geçerse yanındakiler ne yapsın demişsin üstüne üstlük herkes Fatih gibi olamıyor demişsin. Verdiğin örnek bizzat kendi tezini çürütüyor ve ben sana bunu anlatmaya çalıştım ki sen anlamamaya çalışmıssın gayretle nedeni II.Mehmet tahta yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşında çıkmıştı oda çocuktu.

4.sü Seninle bilgi yarışı yaptığım yok sanırım Osmanlı'yı anlatan kitap(lar) okumuşsun ve bununla beraber başkalarını cahil cühela sanıp ezmeye çalışıyorsun ki o üstteki yorumunda bahsettiğin 12 diye başlayan cümleyi okuyunca okuduğun kitapları anlamadığın kanısına vardım.

5.si İnternetten öğrendiğin bilgileri bana satma demişsin hangi cümlem seni bu kanıya düşürdü orasını bilmiyorum.

6.sı Lise eğitimini bitir o zaman görüşelim demişsin ki benle aynı yaştasın neye vardığını anlamadım.

7.si ve en önemlisi son kurduğun cümleyle bütün seviyeni foruma ilan etmiş oldun.

Benim amacım polemik çıkarmak değil ancak yorumunda bi çarpıklık gördüm onu düzelteyim dedim.

Hadi iyi akşamlar.

Polemik çıkartmak istemiyosun ama benim yargılarıma cevap veriyorsun oda güzel :) .

Ama ben bunu yapmıyacağım çünkü senin yapamadığın şeyi ben yapabilirim.

Dil ve anlatım dersini notunu sordum çünkü yazdıklarımı anlıyamıyosun.

Anlayamadığını son mesajında da belli ettin.

Hiçbir yargına cevap vermiyeceğim.

Kaçtı sanma .

Sanarsan da san.

Başka birimi var öpücük ? :(

Dreamer :
Infernus : Bunların içinden bir çoğu olacaktır zaten belli 3. dünya savaşının yaklaştığı ortada. Müslüman bir ülke yeniden avrupanın tek hakimi olacak demiş. ( Benim kulaklarım çınladı arkadaşlar acaba sizinkiler de mi ? :) )

Vallahi benimde çınlamadı değil hani:selektor

@ZoxiC
Kazmayla kürekle çıkarız sokaklara, yaşamak isteyen çok insan yok zaten.

Türkiye bukadar küçümsenecek kadar aciz bir ülke değil, dediğiniz kadar aciz bir ülke olsaydık zaten şuanda Türkiye Cumhuriyeti diye birşey kalmazdı diye düşünüyorum.

Her türlü çıkarız ::) ama devir değişti artık teknolojik olarak bişeyler yapmak lazım.
Özgür yaşayamadıktan sonra yaşamanın ne anlamı varki :con
Biz çok geri kaldık her konuda. 1.Dünya savaşında almanlar ağır yenilgi almalarına rağmen yaklaşık 20-25 sene kadar bir sürede tekrardan geliştiler ve 2.Dünya savaşında tüm avrupayı dize getirdiler. Hatta daha ileriye bile gidebilirlerdi ama yaptıkları büyük hataları buna engel oldu. Fakat aynı savaşta biz de büyük yenilgi almamıza rağmen onlar gibi toparlanamadık. :?
Benimki kesinlikle doğru ; Şuanda 1700'de olduğumuza göre 1999 yılında yapılacak deneyde bir kaza olacak. Ve bir adam gelecek, soyadı Freeman diye tahmin ediyorum. Uzaylılar ve askerlerle savaştıktan sonra uzaylıların dünyasına gidecek. Gezegenin ismi Xen olabilir. Başlarındaki yaratığı öldürecek (Nihilanth diye bişey olması lazım) ve bunun sayesinde elektrik atan kölelerini serbest bırakacak. Ve bu yaratıklar ona yardım edecek (on yıl sonra). 2009la 1999 arasında bir yılda 7 saat savaşı diye bir savaş çıkacak ama o adam orada olmayak. Bu savaş sonrasında combine adında lanet olası bir ırk tarafından dünyamız ele geçirilecek. Ve o 2009'da uyutulduğu yerde uyandırılacak. Cesur ve kızları hasta olduğu :yes adam combineleri öğrenince serüvenine devam edecek. Ayrıca Doğu Black Mesa adındaki bir direniş grubunun ona yardım edeceğini tahmin ediyorum.
Direnişçilerin başındaki adam (adının Eli olması lazım) ona yardım etmesi için kızını görevlendirecek. Bu adam ve kız city 17 adındaki bir şehrin yöneticisini öldürecek. :D Nasıl sizce doğru mu?
berkhot bence sen su oyunu bırak sende bazı yan etkiler yapmış galiba :)
bu arada;
2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

bu kehanet tutmadı.bir dahaki sefere :)
Ben sana katılıyorum o konuda :yes. Ama sende olmayacaklar dünyasında sıkışıp kalmışsın.

Bu konu berkhot tarafından düzenlendi(2009-01-17 19:00, 15 yıl önce)
Penas :
Xantier : Dünyaya hükmetme sevdası ne garip. Siz istiyorsunuz ki tek ırk Türk kalsın , yani üstü kapalı böyle anlaşılabiliyor. Muhtemelen de Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur diyenlerdensindir.
Hiç bir ülkenin kendisinden başka dostu yoktur.Halklar arasında iyi ilişkiler olabilir ancak devlet olarak 2 gün dost görünülse de 3. gün devletin çıkarı için dostluk hiç düşünülmeden biter.Hangi ülke olursa olsun bir başka ülkeye dostum diyerek sırtına yaslanmaz.Sadece Türkiye için değil, Türkiye dahil her devlet bunu yapar.

Ayrıca insanların anti-müslüman tutumlarınıda hiç anlamıyorum

Türk'ün dedim Türkiye'nin demedim zaten. Bu anti müslüman tutumların hepsi yobazlar sayesinde oluştu , tek o değil birçok sebebi var.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.