Silindi
Çoğumuzun okulda arkadaşlarının taktığı lakaplar vardır büyük ihtimalle. Genelde okulda takıldığı için diyorum, yoksa diğer arkadaşlarınızın taktıklarıda olabilir. Bunları isterseniz bu başlıkta toplayalım :) Komik şeyler çıkabilir. :D
Deli ve Ayı
Silindi
Expert
2.6
Ayı degil Dogan Ayu neyse
Lakabım *Pich* şimdi aranızdan bazılar der bune annen baban yokmu allah şükür annem babam var ama çok fırlama oldugumdan p-ç yerine pich diyorlar.
İnek :D
ayı boğan
Fatix derler fakat çok seslenipte seslenene bakmazsam en son MAL denir.Bitirilir.
Novice
0.6
Cafeden kalma 8 yıllık bi lakap "Vato" ev dışında her yerde böyle hitap ederler.
Deno yada küçük yav şak
Futboll Oynarken Çok Kızardığım Için Pancar Yada Pofidink Derler.
Deli İhsan ---------- Lisede

İhşoş ------------------------ 7 - 8 Sınıfta

Deli --------------------------- 4 - 5 - 6

Derlerdi .........

Ama Şimdi Okumuyoruz Calısıyoruz ...

Şimdide Lakabım İhsan Bey :D
Silindi
Neophyte
0
Bana "serikatil" derler tipimden dolayıymış(ne varsa tipimde). Arada "çapacı" dedikleride oluyor :D
Bana Rüzqarın oqLu DerLer :D
Mack : Çoğumuzun okulda arkadaşlarının taktığı lakaplar vardır büyük ihtimalle. Genelde okulda takıldığı için diyorum, yoksa diğer arkadaşlarınızın taktıklarıda olabilir. Bunları isterseniz bu başlıkta toplayalım :) Komik şeyler çıkabilir. :D

İbo işin gücün yok mu len, milletin lakabından sağane :D

//edit:

Arkadaşlar "Haluqs" der ama hocalar "ulan hayvan herif, deyyus, ooğğğlum vb. birçok sıfatı yakıştırırlar xD

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2008-02-19 14:40, 16 yıl önce)
Expert
34.0001
ilkokulda kabak derlerdi şimdi kel diyorlar :) arada bana ayı diyip dayak yiyenlerde çıkıyor (ehem 102 kilo).
Haso,ayı,pembe panter :D

Pembe panter lakabını kalecilikteki üstün yeteneklerimden dolayı aldım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.