23456789101112131415

kızlarla çok koaly anlaştıımdan doalyı kelebek diolardı :D (alakasız gibi gorunuyo ama dioalrdı itşe :D tabi sonnda sinir oluydm :d)
Bana Şeker Surat Diyorlar :D
Okulda, Evde, Sokakta yani kısacası her yerde "Seko" derler. Su an calıstıgım sırkettekı rus ıs arkadaslarım da "Serkoş" der. :yes
ByTymaron : Ayı degil Dogan Ayu neyse
Lakabım *Pich* şimdi aranızdan bazılar der bune annen baban yokmu allah şükür annem babam var ama çok fırlama oldugumdan p-ç yerine pich diyorlar.

++
İlk Öğretim Hayatmda Halo_Falcon Derlerdi .. Lise Hayatımda Hapçı Olduk :D durmadan ağrı kesici içiyorumda :sikkin
kino derlerdi öylede kaldı . Makara yapanlarda oluyordu one be oyle fino gibi felan. Ama inadına Kino !
İsmimin Kartal olması sebebiyle, ona hitaben karga diyorlar =)
banada kavun diyolardı. kafam benziyomuş. sonra o bitti liseye geçince. bi uzuneşşek faciasından sonra tektop demeye başladılar. sonra oda bitti. hareketlerimden dolayı bi hoca bana akraba evliliği misin oğlum dedi. sonra herkes akraba evliliği demeye başladı. sonra adımın berkay olması nedeniyle üstün zekalı arkadaşlarım bir harfi değiştirerek kendilerini komik sandığı için bergay demeye başladılar. tabi bunu diyen 3-4 kişi. kendini komik sanan değişik tipler. :D

not: bide bizim hoca var osman çelebi. onada kısaca o.ç deriz isteyen uzun şekilde söler o.... çocuğu şeklinde kimisi o.ç der. öle kaldı adı :D

Bu konu Basic tarafından düzenlendi(2008-09-14 01:32, 15 yıl önce)
BNm Lakabım Ukraynalı'ydı Sahilde adamlar beni Ukraynalı sanıp yanıma gelmişti sonra Liseye geçtik Yekape demeye basladılar sonra sarı P/c diolardı En son Kolpa kaldı Oda Benim COk Sölediim Bİ laftı KOlpa yakup kaldı xD ..bana sölenmesi en rahatsız edende Ukraynalıydı BEn Türküm morq o.ç de pc de ne dersen de 'de Milletime Ülkeme laf etme :gorme
Tosun...arada Tosuncuk... :D sanırım kilo itibari ile konmus bişi :D
Benim Lakabım "Goko14" "Göko" "PisŞişko" "Minikkuş" "Pisko"

Goko14:14 yaşında ilk msn im den dolayı =)

Göko:ismim görkem oldugu icin ismimin kısaltılmışı :)

Pisşişko:kilolu oldugumdan ve azcık dan pis oldugumdan

Minikkuş:ta**k Gecerken

Pisko:nickim dolayı :)
adım tamer bana okulda tamço derlerdi:d
Novice
0.6
7 8 yıldır Vato der tüm arkadaşlar :) okulda dediler, cafe ortamında dediler, dersanede dediler halada diyolar. Aile fertlerimde bilir, bazı angut arkadaşlar ev telinden arayıp teyzecim vatoyu verir misiniz diyince tabi haliyle bilir oldular. Vato nerden geliyo diye sormayın uzun hikaye.

Bu konu Vanq tarafından düzenlendi(2008-09-14 11:26, 15 yıl önce)
vato nerden geliyo merak ettim :)
farsçada bebe demek inanmayan araştırsın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.