İsmim Halil Olduğu İçin .Bana Ya HaL0 Yada Falcon Diyorlar :)
Ismim Asilhan Oldugu Icin Lisede Aslı Veya Asılhan Diyorlar Bana Saygısı Olanlar da Asil Diyor..
Banada Babamın Büfesi Var Ara Sıra Gidip Orda Çalışıyorum Lisedeki Arkadaşlar Ayyaş diyorlar :)
bana ruh hastası,psikopat,android bu tarz şeyler söyleniyor ama ben hiç duymuyorum yakın arklarım söylüyor :)
bnmki Dengesizdi :D
bana hep kafasıgüzel derlerdi okula hep uykulu geldim için sınav olduğu zamanlar zeka küpü derlerdi sınıfın yarısı benden kopya çekiodu
Genellikle "h0roz" derler sebebi ise lise dönemlerimde ilk mohawk saç stili ve kızlarla aramın çok iyi olması :D

anlarsınız işte.. eve kız atılacağı zaman aranacak tek kişi bendim..
kimse adım veya soyadımla tanımaz mahalledede öyle laz veya laz serkan deyince haaa derler :D
Kaankkaaaaa diye bağıran çok olurdu :(
Lısedeyken Bı Arkadsın Abısı Saclarım Hafıf Uzun Dıye Harry Potter Demıstı Ve O lAKAP Ustume Yapıstmıstı..Sonradan Ex Demeye Basladı Arkadaslar..
Spawnsas : bana denko deno derler akrabalarım.

okulda ise adım sapıktır:D

bu dediğim eski okulumda idi.şimdi lisede lakap takıcaklarmı bilmiyorum.bakıcaz.

sapık denmesinin nedeni okulda bazı olaylar oldu ve suç benim üzerime atıldı ondan:)
Lisede TC diyolar yani açılımı Tecavüzcü Coşkun endne dediklerini bende anlamadım soyadımın coşkum olmasıyla alakası var sanırım :P
psiko diyorlardı bana :D
İsmimin ve Soyadımın baş harfleri MÖ olması nedeniyle ''inek'' derlerdi..
Novice
-0.500001
Bna ismimin Halit Olmasından Dolayı Erkekler it Kızlar uzun Derlerdi Eski Okulumda Simdikinde Halit Bile DemiorLar :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.