Master
59.2997
Curtis pazar alanı çok aşırı sade biraz renklendir yani renklendir diyince gidip boyama :) çiçek böcek ot felan koy süsle biraz mesela en üst kata dogru güzel bi merdiven hoş durur teleporter vs yerine.
beyler benimde ilerde bi projem var harbi harbi cami yapıcam allah izin verirse baya bi uğraştıracak ama yapmayı planlıyorum
Slothere : Curtis pazar alanı çok aşırı sade biraz renklendir yani renklendir diyince gidip boyama :) çiçek böcek ot felan koy süsle biraz mesela en üst kata dogru güzel bi merdiven hoş durur teleporter vs yerine.

benimde demek istedigim bu . yane renkler güzel bence janjanlı renkler bncede olmasın . ama demek istedigim merdivendir,cicektir böcektir :D bişiler eklesen daha iyi olur. yane dümdüz güzel gözükmyüor bana göre . pazar alanının tamamını görmedim ama göründügü kadarıyla düz bi yere benziyo.

-Luis- : beyler benimde ilerde bi projem var harbi harbi cami yapıcam allah izin verirse baya bi uğraştıracak ama yapmayı planlıyorum

inş yaparsın. Allah kolaylık wersin. bnce ugrasmana deger. bizim dinimizden bişiler de olsun su oyunda. en cok gıcık kaptıgım sey su reslenme işareti ( adını söylemek bile istemiyorum :) ) nse konu sapıtmasın . kolay gelsin 2nizede. curtis sana ve luis sana :P
reslenme işareti senin ismini bile söylemek istemediğin "haç" değil. mısırlılardan kalma bir semboldür kendisi. haç değil yani. ayrıca neden ismini anmak istemiyorsun anlamadım? o da bir din ona da inananlar var.
oyunda her yerde gözümüze sokulmasını saçma buluyorum . o mesajı da öylesine yazmıstım saten . gece canım sıkılıyordu . ama dedigim gibi normalde benim için farketmez fakat oyunda habire war o sinirimi bozuyo o kdr. nese konuyla alakası yok . konu sapmasın

* sembol de olsa membol de olsa umrumda deil sevmiyorum o kadar....
Bu Da Jail (Yapımı Daha Devam Ediyor) :)

Buyuk Hali

@Luis

Benimde Aklıma Gelmedi Değil.Hatta Bir İmam Npcsi yaratıp,ona bazı seyler yaptırmayı dusunuyorum.Mesela .af komutu vs. yerine gidip direk bu npc den mavi olmak gibi.Ama tepki alırmıyım bilmedigim icin daha hazırlamaya baslamadım bile...

Bu konu own.curtis tarafından düzenlendi(2007-08-06 16:42, 16 yıl önce)
Çook Güseel :)

Ama fazla üstüne gitme ;) demedi deme çünkü 1 senelik emek 1 dakikada 1 kişi tarafından gidebiliyor...
veya tutmaz bişi olur yazık urasma yane :)
ama eğer tutarsa böle 60 70 80 player olursa yapmaya basla :)
Helal olsun sana fakat orda jail'de bir hatanı gördüm. alevler olmamıs.
Jail güselmiş :alkis.
TheRyan : Helal olsun sana fakat orda jail'de bir hatanı gördüm. alevler olmamıs.

alevler derken? duvardaki meşaleler mi yoksa lavlar mı?

eğer lavlardan bahsediyorsaniz sonradan banada kotu gelmeye basladı ama ortadaki ME yazısının Etrafını Cevirsin Diye Kullandım

@By-Narcotik

Ben Zaten Bunca Emek Ve Saatimi Bosuna Çöpe Atmam :) Gunlerdir 2 Saatten fazla uyumuyorum sırf guzel bisiler cıkarma pahasına.

Notere Gidip Tasdiklettirmeyi Dusunuyorum Ama Saçma Olurmu Onun Orasını Bilemiyorm.En azından Yasal OLrak Kendimi Guvene Almayı Düşünüyorm...

Bu konu own.curtis tarafından düzenlendi(2007-08-07 02:44, 16 yıl önce)
imam demişken aklıma geldi bi serverda namaz kılıoduk biz arklarla camiyi yaparsam tüm rp cilerle namaz kılıcam :D
-Luis- : imam demişken aklıma geldi bi serverda namaz kılıoduk biz arklarla camiyi yaparsam tüm rp cilerle namaz kılıcam :D

Değişik Olur.Güzel Olur :D

Zaten Sade Ve Değişik Şeyler İlgimi Her Zaman Çekiyor.

Şuan Bizde Çok Değişik Sistemler vs. Hazırladık.Umarım Bunca Emeğe Değer...Değmese Bile Önemli Değil Aslında.Bosuna sırf egolarımı tatmin etmek amacıyla "0" Emek, Çalıntı Seyler Kullanıp Açmaktan İyi En azından.
yaw ben bişi sorcam. bunları nasıl yapabilirm . yani hangi programla . yada programlamı yapılıyo ?

:S :?
gayet basit. ultimadan direk elle yapıyorsun.sonra staticlestiriyorsun ( multool tavsiye ederim, axisin ne yapcagı hemen hemen belli olmuyor :) )
he tamam anladım . server acıp sora ultimada direk yapıyoruz. ok tskrler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.