Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

ozaman göçmekten ayakta duramassın :D mape ekliceksin
By-Narcotik : ozaman göçmekten ayakta duramassın :D mape ekliceksin

evet son dedigimi kacırmamıssndr umarm. MulTool Kullanarak Staticlestireceksin.Ardından O Staticleri Ultima Online'nın Dizili Oldugu Klasore Kopyalayıp Clientinle Gireceksin. MulTool u Nasıl Kullanacagına Dair Bilgiler Yannıs Hatırlamıyorsam Ultima-Strike Dokumanlarında Mevcut
işte bunnar da benim staticlerim. fazla konu olmasın diye bende yaptıgım pazar alanını siznle burada paylasmak istedim .

nasıl begendinizmi pazar alanmı ? biras büyük oldu ama olsun :D
birşey dikkatimi çekti

ikinci katı yapmışsın fakat çatı yapmalısın daha güzel olması için
haklısın aslında hiç aklıma gelmemişti tskrler yorum için

-----------

yaw size 2 sorum olcak . öncelikle bazen .tile .... filan yapınca yükseklik doru olmasına ragmen hata mı oluyo nedir parayla kaplıyo alanı . simdi .nuke remove yapıyorum fakat paralar gitmiyo ( bi köşeden diger köşeye gidiom normalde dier itemler siliniyo fakat bunu 10 kere denememe ragmen gitmiyo ) tek tek silcemede bıraktım staticleyince de artık gitmiyo haritadaki koyu turunculuklarda onun nedeni . nasıl silabeilirm onu . bide asıl sorum su

simdi bu sitedeki bi konuda acıklıyodu nsl yapcaımızı yane nsl staticliycemizi. fakat orda söyle yazıyodu spheremap.scp ti glaiba onu tamamen silip içine sadece eof yazcaktık. acaba onunla alakasımı war ? yada yine burada bi yerde görüdm. önce orjinal mulları ea games/ultima online da bi klasör acıp ona mı koymam gerekiyo . biri acıklayabilirmi . yane o kdr ugrasıyorum sora siliniyo tüm harita !!!
curtis çok güzel olmuş ellerine sağlık.
Spawnsas : curtis çok güzel olmuş ellerine sağlık.

tskkrler spawnsas.Her World Builderin de korkusu zaten boyle guzel seylere zaman ayırıp, o emeginin calınıp bir baska kisi tarafından kullanılması.Bunuda onlemek icin belli bir miktar para oduyoruz artık notere.Ben sunu merak ediyorum bu sey sadece bir oyun ama yine de baskası tarafından kullanıldıgı zaman tazminat talep etme hakkına sahip olabiliyormuyum mahkeme yoluyla yoksa bir oyun icin ilgilenmezler mi?
Ellerinize saglik own.curtis ve Tcan guzel yapmissiniz devam devam:)
Bunlarda Yeni Yapmakta Oldugum Bir Sehirin ScreenShotları :) ( Yapımı Devam Ediyor )

Buyuk Hali

Buyuk Hali

Buyuk Hali

Bu konu own.curtis tarafından düzenlendi(2007-09-03 22:51, 16 yıl önce)
@own.curtis
son resimdeki alan guzel olmuş
@Shaziment

saol :) Her Gecen Gun Biraz Daha İyiye Gittigimi Hissediyorum.:) Ama Genel Olarak Bakarsak Daha Hicbirsey Bunlar :(
https://youtube.com/watch?v=Zhh4_bnmYt0

alın beyler bu da benim serverimden goruntulerim vidyo olarak bakın bakalım begenecekmisiniz :D

Duzenleme

Ha yanlız vidyoda delucia ya bisey yapmadım hani herservrda klasic dir action zone olarak o gibi yerler gosterilir ya :D

Bu konu Natalia tarafından düzenlendi(2007-09-04 00:15, 16 yıl önce)
Güzel valla. İlgilenenlere sat :)
YArdım etmeye calısırım . World builder lazımsa sana :)
amadeus gecmis olsn krdsm :) Umarım Gecici Bir Bandır.

Neyse Aklımda Yeni Projelerde Var Onları a Hayata Gecircem Ama Umarım Bana Msn'den Bahsettigin Gibi Yurumuyordur Tescil İşleri

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.