Acemi olmana rağmen gayet güzel.
05 : Acemi olarak nitelendiriyorsan kendini başlangıcın olsun bu;) seçtiğin konu güzel ama kelimeleri doğru kullanmıyorsun, yazdığın cümleler derinden olsun, kimseler anlamasın seni..

Enismisin enesmisin her neysen :)))

Senin aradığın kişi tam olarak benim..

Buarada süper konu ve örnekler güzel. Tebrikler !
:alkis
Devam ettirirsin umarım.
Silindi
Members
0
Najash : :alkis
Devam ettirirsin umarım.

Bende çok isterim... Daha yolun başındayım ve şu an için kendimde yazarlık kriterleri henüz göremiyorum. Tek hayalim olduğu için bu yazıyı sizlerin beyenisine sundum... :memnun
Etkilenmedim desem yalan olur... :S ellerine sağlık
Silindi
Members
0
+1 UOTR'yi siliyorum ve kapatıyorum site'deki link'i silerseniz sevinirim.
güzell
Eline sağlık DoomSword.Başarılarının devamını dileriz.:alkis
Sanal dünya hımm...

Bana neler verdi biliyormusunuz ???

Boş boş dolaşırken gencligin etkisiyle arayış içerisindeydim ne iş yapacagımı bilmiyordum bir arkadaşım tavsiye etti bukadar bilgisayar başındasın neden bilgisayar işine girmiyorsun ..

-- Tamam girelim abi dedim
-- ne iş yapıcam
-- sende sistemci tipi var git eğitimini al güzel işde yaparsın

eğitimi gittim aldım sertifikalarımla uğraşıyorum birçok iş teklifi var ve projelere eğer girersem türkiye içi 100 bin dolar senelik gelire sahip olucam

Yurtdışında en az 300 bin dolar gelire sahip olcam ve ben bu işler yanında yazılım - donanım - web/grafik işleride yapıcam gelirimi 3 katına katlıyacak..

şimdi düşünün sanal dünya benim için kötümü oldu ?

Ultimaya başladım genelde herkez kötüler tam tersi ultimaya başladım ilk stafflıgımı yaptım sonra scriptinge merak saldım öğrendim bana bi yararı oldumu

- EVET !!!!

peki ne yararı oldu ??

- Algoritmamı geliştirerek diğer programlama dillerinin sadece sytaxını ezberlememi sagladı birkaç pratike ve çalışmalarla kolayca adapde olabilirim..

daha ne etkisi oldu ??

- Sosyal hayyat uzak bırakarak sigara - esrar - eroin - içki gibi kötü alışkanlıklarımın olmamasını sagladı beni spora yonlendirdi arkadaşlarım lisede ot sararken ben kankalarımla uo muhabbeti msn muhabbeti yapıyordum..

şimdi siz düşünün arkadaşlar benim açımdan bilgisayar ve internet çokmu kötü olmuş ?
Ne amaçla kullanıldığına göre değişir tabi...
Master
59.2997
Bilgisayar ve sanal ortam iyi kullanana iyidir mesela 24 saat oyun oynayıp msn den laklak yapıp site site dolaşana pc zararlıdır. Ama araştırma yaparak kendini geliştirmeye çalışarak pc başında kalıyorsanız bu sizin için iyiye işarettir..
Silindi
Master
59.2997
@Nemesis[Berk]

Herkes bilgisayarı senin gibi doğru kullanmıyor. :)
@DoomSword Yazdıkların muhteşem.Döktürmüşşün parmak uçlarınla :)
@Pişti
:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.