Xlore : https://ultima-strike.com/forumlar-m-mesajlar-q-31980-n-last.html#bottom

Şu topicte,

Bunları senmi söylüyorsunun açılımı gelirse mendilini al gel.Aldığı cevapların oturaklığı gözlerini yaşartabilir

Bunu söyleyen adamın postu editlenmiyor, uyarı almıyor

Sadece, o adamın yazdıklarını alıntı yapan ve yorumsuz diyen benim ise mesajım editleniyor ve uyarı alıyorum.

Yetkili, umarım tarafsız davranmayı öğrenebilir.

Kanglaoo..

Yukarıda yazdıklarım sizin taraflı olduğunuz kanısı uyandırıyor bende.

Hâlâ da cevap alamadım.
Sn Xlore;
Diyorsunki ayrim yapıyorsun taraflı oldugumu iddia ediyorsun.
Adamın önceki postlarını alıntı yapıp kullanıyorsun güzelim topiç'i şeriat tartışmasına kadar getiricek alıntılar yapıyorsun. Ve bana diyorsunki ben yorum yok yazdım ? öylemi gerçekten ?
Yetkililerin tavırlarını değiştirme kanısı içerisindeyim.
Kanglaoo..

Benim uyarım haklıdır olabilir, ancak arkadaşın söylediği;

Bunları senmi söylüyorsunun açılımı gelirse mendilini al gel.Aldığı cevapların oturaklığı gözlerini yaşartabilir

Bu sözde, beni tahrik eden ve o mesajı yazmamı sağlayan sözdür.

Yine de o uyarı almıyor ve ben alıyorum.

Benim takıldığım nokta budur.
Bundan sonra Postlar da Editlenmesin Direk uyarı verilsin o zmn mesela
Topic Sapmaya başlıyor...
Bazı Kişilre uyarı almak üzere
Topic kitlenmek üzere..

O zamanda ne olur biliyormusunuz? =)) Onu yazan kişiye yüklenilir niye kitliyosun kime uyarı veriyorsun ne yapmaya çalışıyorsun falan diye boşu boşuna tartışma ortamı yaratmayın beyler bayanlar
Üye oluş tarihi : 2005-04-03 05:14 GMT

Yaklaşık 2 Senedir Bu forumdayım. Bu forum haricinde beni hiçbir yerde görmemişsinizdir.

Öncelikle şunu bir netleştirelim bu forumun genel yaş ortalaması kaç??

Benim gözlemlediğime göre bu forumun genel yaş ortalaması 12-18 Yaş arası?

Haa bu forumda hiçmi 18 yaş üstü yok? Var ama biz genelinden bahsediyoruz..

Ozaman bu forumda Erotik ve Sex içerikli mesajların yayınlanması doğrumu?? Değil!!

Ozaman bu forumda Siyasi içerikli tartışmalara izin verilmelimi?? Hayır!!!

Ozaman bu forumda İncir çekirdeğini doldurmucak tartışmalara yer verilmeli? hayır!!

Türban neymiş ne yapmış kimin eli kimin cebindeymiş hangi serverda edit varmış kim server hacklemiş erdoğan ne demiş abdullah gül nereye gitmiş hangi kanun çıkmış vsvs bizi hiçmi hiç ilgilendirmiyor.

Lütfen Yeni bir browser açın ve oraya www.ultima-strike.com yazın yani kısaca ana sayfaya dönün bakın bakalım durum çubuğunda Yani Title'da ne yazıyor?

Ultima-Strike.COM - Ultima Online ve Counter-Strike Bilgi Platformu

Siyasi içerikli konularımı tartışmak istiyorsun ozaman bu hizmeti veren bir çok site var.
Canın adult mu görmek istedi birçok site var. Ama Ben 2 senedir bu forumda bunları görmedim eğer bende bu sitede yetkiliysem ki ben kendimi bu sitede yetkili olarak görmüyorum bile kendi sitem olarak görüyorum uğur benim real'dende çok samimi bir arkadaşım iyiki bu siteyi açmış iyiki onunla tanışmışım iyiki Lokman'la Altuu'la Enes'le Emir'le ismi daha aklıma gelmeyen birsürü kişiyle tanışmışım. Ama Ben onlarla Tartışma konusunda değil yardım konusunda tanıştım. Sohbet&Geyik Bölümü var diye Türban'ı alıpta geyik malzemesi olarak göremezsiniz. Türban'a bende karşıyım ama kimsenin ahlaki değerleri ile dalga geçmeye hakkım yok.

Sizinde...

Kitlediğimiz topiclere bir bakın bakalım genelde hangi sebepten kilitleniyor. Kime ayrımcılık yapmışız?

Gerçekten bir hatamız olursa Özürdilemeye hazırız.

Ama bukadar gereksiz bir sebep için Değil...
Sn Xlore;
Arkadaş orada gene bi argo kelime veya laf sokma çabası içerisinde değil diye düşünüyorum.
Cevapların oturaklığı konusunda hemfikire sahip değiliz. Bence orada 'tartışılcak bir konuda güzel cevap veririm, tartışırım'' düşüncesi var. Veya güzel laf sokarım düşüncesi.

Mert gerekeni yazmış. Benim kısa kısa özetlemek istediğimi genel bir biçimde yazıp size sunmuş. Beni anladığı için ona ayriyetten teşekkür ediyorum.
Ve ona katılıyorum hatasız kul olmaz olan hatımızdada özür dileme büyüklüğünü gösteririz..
Michaell : Benimde bu konuda bir sitemim olacak.Forumda tartışmadan korkan bir yönetici tutumu var.Yahu bırakın insanlar tartışsın.Ne zaman ki iş hakaret boyutuna varır o zaman istediğiniz müdaheleyi edersiniz.Herkes aynı fikiri savunmak zorunda mı ? Neden aksi olunca kilitliyorsunuz ?

sonuna kadar katılıyorum nike

birde bir kaç kişi banlandığı zaman nedenini soruyoruz hemen bizide banlıyorlar yada topici siliyorlar.

sonra bazı s.ks gibi şeyler değilde nasıl desem bir sitede alıntı birşey yayınlıycaktım geçen gün hoşuma gitti ama uyarı alırım diye vazgeçtim bir arkadaşımıza uyarı verilmişti ama yayınlıycağım şeyde ayıp bişey değil ama yayınlamaktan vazgeçtim.o yayınlayan arkadaşada bir yönetici ahlaksızsın demişti.
CrazyDream:
Bundan sonra Postlar da Editlenmesin Direk uyarı verilsin o zmn mesela
Topic Sapmaya başlıyor...
Bazı Kişilre uyarı almak üzere
Topic kitlenmek üzere..

CrazyDream'cim bunlar yapıldı zaten 1-2 sene önce, buseferde o banlanırsa bende giderim denmeye başlandı. Uyarı alan kişinin arkadaşlarından biri o neden uyarı aldı neden verdiniz diye yaptırım uygulayan yetkiliye yüklenildi =)
Kanglaoo : Arkadaş orada gene bi argo kelime veya laf sokma çabası içerisinde değil diye düşünüyorum.
Cevapların oturaklığı konusunda hemfikire sahip değiliz. Bence orada 'tartışılcak bir konuda güzel cevap veririm, tartışırım'' düşüncesi var. Veya güzel laf sokarım düşüncesi.

Çok fazla pembe dizi izlemişsiniz.

Dünya sandığınız kadar tos pembe değil.

Laf SOKARIM DÜŞÜNCESİ demişsiniz,

Laf SOKMA, çok iyi bir şey mi ?

Bu laf SOKMA beni tahrik etmeyecek, cevap yazmamı sağlamayacak mı ?

Yine o topicteki, sildiğiniz topice baksaydınız, arkadaşı saygılı olması konusunda uyarıyordum.
Ayrıca RASKOL sözüm sana.

Konu: sdf
Gönderen: TheRaskol
Alıcı: Anemon
Tarih: 2008-02-05 19:14

sohbet ve geyikte en zamandan beri gerekli konular anlatılıyor.

anlamıyorum acaba biz mi daha büyük ve olgun davranıyoruz yoksa siz mi böyle bir topiğin millete zarar vereceğini düşünerek engelliyorsunuz.

çok gereksiz bir kilit olduğunu belirtmek isterim.

Buda Kitlediğim topic.

https://www.ultima-strike.com/forum/sohbet-geyik/yilin-icadi-oral-sex-ligh-q31899

Sizce bu kitlediğim toşic gereksizmi gereklimi? Sadece soruyorum??

Gereksiz olarak nitelendiriyorsanız Özürdilerim

Raskol'a özel mesaj yoluyla cevap yazdım ama karşıma şöyle bir uyarı geldi "TheRaskol Kullanıcı tarafından özel mesaj göndermeniz engellendi."

Burda Oral Light'ı sohbet etcek durumda değiliz

örnğ: Off bilader yalarken aydınlatıyomuş ne güzel olur dimi daha rahat görürüz
evet abi ya kılları tek tek sayarız aushduashd.

gibi bu sohbet ve geyik yapılcak bir konumu?
Silindi
Expert
8.1
Raskol'un söylediklerinin hepsine katılıyorum ayrıca eklemek istediklerim var.Bu platformun yöneticilerinin hepsinin tarafsız olduğuna inanmıyorum daha önceki bu tarz topiclerdede belirtmiştim zaten.Hakkımızı ararken adam akıllı tartışırken anında çat uyarı konu locked.(Uyarıları alacak ve alan kişilerde belli kişiler oluyor genelde)Bu kadar kolay yönetimi herkes yapar sanıyorum.

Anemon demişki :"Neden acaba genelde senin açtığın topicler kilitleniyor?? Bunu hiç düşündünmü?? Sen 10 tane topic açıyorsan 8i genelde kilitleniyor? Sebebini kendinde aradınmı hiç?"

Raskol'un açtığı topiclerin kitlenmesinin sebebinin sadece ondan kaynaklandığını sanmıyorum.Forumda binlerce kitlenecek topic varken genelde bazı belli kişilerin ve bazı konular içeren topicler kitleniyor.
Silindi
Expert
8.1
Anemon : Türban neymiş ne yapmış kimin eli kimin cebindeymiş hangi serverda edit varmış kim server hacklemiş erdoğan ne demiş abdullah gül nereye gitmiş hangi kanun çıkmış vsvs bizi hiçmi hiç ilgilendirmiyor.

Lütfen Yeni bir browser açın ve oraya www.ultima-strike.com yazın yani kısaca ana sayfaya dönün bakın bakalım durum çubuğunda Yani Title'da ne yazıyor?

Ultima-Strike.COM - Ultima Online ve Counter-Strike Bilgi Platformu

Siyasi içerikli konularımı tartışmak istiyorsun ozaman bu hizmeti veren bir çok site var.
Canın adult mu görmek istedi birçok site var. Ama Ben 2 senedir bu forumda bunları görmedim eğer bende bu sitede yetkiliysem ki ben kendimi bu sitede yetkili olarak görmüyorum bile kendi sitem olarak görüyorum uğur benim real'dende çok samimi bir arkadaşım iyiki bu siteyi açmış iyiki onunla tanışmışım iyiki Lokman'la Altuu'la Enes'le Emir'le ismi daha aklıma gelmeyen birsürü kişiyle tanışmışım. Ama Ben onlarla Tartışma konusunda değil yardım konusunda tanıştım. Sohbet&Geyik Bölümü var diye Türban'ı alıpta geyik malzemesi olarak göremezsiniz. Türban'a bende karşıyım ama kimsenin ahlaki değerleri ile dalga geçmeye hakkım yok.

Sizinde...

Kitlediğimiz topiclere bir bakın bakalım genelde hangi sebepten kilitleniyor. Kime ayrımcılık yapmışız?

Gerçekten bir hatamız olursa Özürdilemeye hazırız.

Ama bukadar gereksiz bir sebep için Değil...

Talihsiz bir açıklama olmuş.
Ozaman sizlere şunu tavsiye ediyorum.
Eğer burası sadece ultima ve cs tartışma alanı ise diğer tüm topic başlıkları kaldırılmalı.
Örneğin sohbet GEYİK

Bizler zaten sorunlarımızı söyledik özür dilemek yada dilememek sizlere kalmış.
Ha böyle bir beklenti içerisinde de değiliz.

Sadece burasının daha iyi daha iyi esprili yapılabilen daha özgün
daha dinamik ve daya deneyimli kişilerin takılmasını istiyorsanız "Lütfen bizlere saygılı olun"

Çok şey istediğimizi zannetmiyoruz.
Xlore;
Haksızlığa uğradığını düşündüğün noktalarda daha üst düzeydeki yetkililere ulaştırabilirsin.
Ve şunuda eklemek istiyorum.
İzlediğimiz pembe, kırmızı nokta, sarı, eflatun, gibi diziler yani özel hayatimiz seni hiç mi hiç ilgilendirmez. Ve bu konuda eleştiri değil yorum dahi yapma hakkı tanımaz sana...

Sn TheRaskol;
Herşeyin bir dozu olduğu gibi Sohbet&Geyik'inde bir dozu vardır.
Bu dozu orantılamak bizim görevimizdir.
Şunu belirteyim saygı tek taraflı olan birşey değildir. Sevginin olmadığı yerde saygı arama..
Bana istediğiniz gibi olun farketmez ortam çocuğuyum ben :D:D
Diğer bir görüşüm Buğra nında haklı olduğudur öteki adam kim bilmiyorum ama onunda uyarı alması lazım

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.