*xLeria* : Ya ne var kadn hakkında öyle kötü seyler yaziyorsunuz...Gayet güzel sık seksi bir kadın yani...Sizi İlgilendirmez kimsenin özel hayati..

Böyleleri de çıkmıyor değil... Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz diyor ve geçiyorum :ters
xLeria tercihlerini üstelik bu şekil tercihlerini böyle uluorta -15 çocukların bulunduğu ortamlarda bu kadar saf duygularla açıklama bence :D
*xLeria* : Ya ne var kadn hakkında öyle kötü seyler yaziyorsunuz...Gayet güzel sık seksi bir kadın yani...Sizi İlgilendirmez kimsenin özel hayati..

Sen armagini oldurup yerine gecmek istemenden supheleniyorum..
Birisinin görünüşü ile dalga geçmek Kul Hakkına sebep olur.

Senin armagini oldurup yerine gecmek istemenden supheleniyorum..
iğrenc
CrazyDream :
ayırmıştır abi kesin yatakları =) Yatılırmı Yaw (cinsel anlamı geçtim) Yanımda uyusa uyuyamam abi :D

bence uyusun

uyumasa daha kötü abi:D
Evin icinde mutfaga su almaya gidiyosun elinde pompali..
insan bazen bi yabancılaşma anı yaşar ya !( nerdeyim,bu kadın annem mi? gibisinden)
Dua edelim Armağan onu hiç yaşamasın :)
Bülent Ersoy değil mi o:O_o
ne cıkacaqı beLLi oLmaz xD
+18 i gördük daldık... şu işe bak yahu:D

bir dikkat videosunun ardından aniden çıkar şeytani çığlık atan kadın gibi oldu:O
Svglmle 1-2 aydır ayrı şehirlerdeym Gelsin gözündn alnından kçndn bşndan öpcem bunu bulamayanlar var die şükretcem valla :D ne bu ya :p para için bile katlanamam arkadaş
Xleria'ya hos geliyor anlamadim..
bunla aynı evde yasamaya gelmez mazallah gece su içmeye giderken karanlıkta karsına fln cıkar kalp krizinden ölür insan....

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.