Bu başlık altında sevdiğimiz, özlediğimiz, olsa bi daha oynarım dediğiniz oyunalr varsa yazın :D Ben başlıyorum:
Ben NeoGeo daki çoğu oyunu seviyodum. Hala da seviyorum :D Oyunlar kare kare kalmış olsada haal zevk verebiliyolar özellikle King of Fighters, Metal Slug fln işte =) bide Punisher, Sunset Riders, Haggar denilen bi oyun vardı adı aklıma gelemdi o da guseldi, bide Mustapha dediğimiz Cadillacs and Dinasourus vardı o da gusel di :D Sizde yazın işte :P

NOT: Neden bu adam ardarda aynı mantıktaki 2. başlığını açıyo derseniz :D Sebebini söyliyim: çok sıkıldım =)
gta2 :):yes
gta vice city,san andreas filan aynı tadı vermıyo bea :D
bncede :D
Ama benim oyunlar çok daha eski :D KOF (King of Fighters) taki en sevdiim karakter Iori :D bide abimle kavga edioduk o çok eğlenceliydi ya :D bide bu dediğim oyunlar ateri salonlarındaydı :D
ah be Settlers 3 geldi aklıma şimdi hala onun kadar gelişmiş bi strateji oyunu çıkmadı ha :D
Grafiklere bakınca gelişmiş durmuo pek ama... (98 yılı) Görüntü
Oyunda bi asker yapmak için; öncelikle tarla yapardın ordan çıkan buğdayları öğütmek için bi değirmen sonrada ordan çıkan unuda sucudan gelen suyla beraber fırana yollardın ordanda ekmek çıkardı. o ekmeğide madenciye gönderirdin karnı doyunca demir çıkarırdı. Sonra o demiri demirciye gönderirdin sipariş ettiğin silahı yapardı. o silahıda bi işci eline alınca asker olurdu :D
Tek kelimeyle süper bi oyundu ama sonraki serilerinde grafikler güzelleşti ancak içerik bakımından baya bi basitleşti gitti..

artık şimdiki oyunlar bi grafikten ibaret...
Aterideki Tusu Basa , Fred Çakmaktaş , birde başkasıyla oynanan tank oyununun hastasıydım , Power Rangers ı da esgeçmemek lazım (: .

Bilgisayarda diyorsan büyük oyunlardan Fifa 98 hastasıydım . Fifa 98 i oynarken 7 yaşında yoktum belki (: .

Birde küçük oyunlar vardı abimin bana hediye olarak aldığı bir cd de 300 oyun bulunuyordu .

O oyunlarının içinden NBA 95-96- serisini çok beğenirdim.

Birde NBL mi öyle bişi vardı buz hokeyi oynanan onda adamları dövüştürmeyi çok severdim xD .

Mortal Combat , Street Fighters filan bunları anlatmama gerek yok ateride de bilgisayarda da favorilerimdi.

Daha çok vardırda hatrımda değil maalesef (: .
Age Of Empires 2 tek geçerim

10 yaşımdayken cs 12 yaşımdayken bu yana knight oynarım yinede aynı zevki vermio
Barbarian (Commodore64)
Oscar (Amiga1200)
Titus (Amiga1200)
Silkworm (Amiga1200)

Fazlamı eskiye gittim ne ? :)
Evil-mc : ah be Settlers 3 geldi aklıma şimdi hala onun kadar gelişmiş bi strateji oyunu çıkmadı ha :D
Grafiklere bakınca gelişmiş durmuo pek ama... (98 yılı) Görüntü
Oyunda bi asker yapmak için; öncelikle tarla yapardın ordan çıkan buğdayları öğütmek için bi değirmen sonrada ordan çıkan unuda sucudan gelen suyla beraber fırana yollardın ordanda ekmek çıkardı. o ekmeğide madenciye gönderirdin karnı doyunca demir çıkarırdı. Sonra o demiri demirciye gönderirdin sipariş ettiğin silahı yapardı. o silahıda bi işci eline alınca asker olurdu :D
Tek kelimeyle süper bi oyundu ama sonraki serilerinde grafikler güzelleşti ancak içerik bakımından baya bi basitleşti gitti..

artık şimdiki oyunlar bi grafikten ibaret...

Aaa evil-mc o oyunu hatırlıyorum abim çok oynardı :) . Bende abime yalvararak o oyuna benzer bir oyun cd si aldırmıştım kendime.O oyunmu bilmiyorum fakat üzüm eziyordun şarap yapıyordun filan çok harikaydı :D .
Age Of Empires 2 conquerors :D haal oynurozu büyük bi keyifle
Bu arada Settlers da guseldi arkadaşın dedii gibi :D da bn pek oynayamıyodum onu :D o ayrı bieşy =)
Kil falan cıkarıyodum onda anca :D

Bide Celtic Kings im vardı bide Commandos 3 :D bu ikisini çok sewerek oynuodum :D
Eheh (:

commandos 3 de oynadım , Tomb Raider ' ıda çok seviyodum hele Lara ' nın evinde seni paso takip eden bi herif vardı onu öldürmeye çalışıyordum :yes .

Birde Dyna Blaster vardı .
Oyunu ailecek oynuyorduk :D .
Ben baya iyiydim Bomber Dyna'da ki halen Ultima Online serverlarında yapılan yarışmalara girdiğimde 1 ci oluyorum hep :asik2 :asik2
Delta Force 1 --> 1999. Ondan sonra çıkan 7 oyunu da bana aynı tadı vermedi.
Battle Field 1942 , Cossacks =) age of , sonra gta 1 , :) hiç unutmam
gta 1 i bende oynamıştım :D tepeden sadece :D

Cossacks ı da hatırlıyorm guseldi ya :D
Bilocan ve Some_One ' ye katılıyorum.

Hele Battlefield 1942 ' de bölüm yüklenirken alman denizaltısı resmi çıkıodu o resim çıkınca çalan melodi adamı acaip gaza getiriyordu xD .
Btf 1942 pek eski değil aslında (: daha geçen cafede cocuklar oynarken gördüm :p Cossacksı hiç sevmezdim :s askerlerim durup dururken ölüyordu . Nie öldüğünüde bilmiyordum . En sonunda gittim abime sordum meğer tahılsızlıktan ölüyorlarmış xD .

Birde pek eski olmasa Empire Earth var .

. Age of empires anlatmaya gerek yok zaten , conquerors'uda çıkartıklarından sonra insanın mutlaka oynaması gereken oyunlar arasına girdi.

Üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen hala multiplayer olarak oynarım ve fazlasıyla zevk alırım :9 .
metal gear , atari
tomb raider 3 -< unutmadık :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.