Neogeo ve Capcom oyunlarını çok oynardım. Hatta Mustapha oyunu vardı onu 4 kişi oynadığımızı hatırlarım kuzenlerimle birlikte tam makaraydı :D Birisi gamepadde oynuyordu biz üç kişi tek klavyeyi paylaşıyorduk. :D

Fifa 98,99,00,01,02, International Football 2000, Age of Empires 2, Settlers: Quest of the Amazons, Tomb Raider serileri, Army Men, Carmageddon, Midtown Madness 1 ve 2, Escape from Monkey Island, Need for Speed 3, Unreal Tournament 1, Simcity, The Sims 1, Mortal Kombat, Pang ( 95-96 yıllarında oynardım bunu eski bir PC vardı ama efsaneleşmiş bir oyundur), Operation Flashpoint, Max payne 1 ve 2, CM 01-02, GTA 2, Mafia, SWAT 3, Roller Coaster Tycoon,
Oyunlarımı ösledim ya :D hele ilk bilgisayarlardaki oyunlar :D belki 10 renkten fln oulşuyolardı ve kare kareydierl ama :D çok sewiodum bacaksızları ya :D
Abimle oynuoduk beraber :D
Aaa evet.Bir de Monkey Island EFSANESİ var.Infernus da yazmış.Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biridir sanırım Monkey Island The Curse of the Monkey Island. Dehşet bir şey yahu.Evet bi de SWAT 3 var.Ondaki deathmatchlara biterdim.İlk aldığım orijinal oyun.20 ytl vermiştim kredi kartıyla alıp :D
o Monkey Island ı hatırlıyorum ya :D bi tandığımızda görüp istemiştim almıştım yüklemiştim :D Oyuna başladığım yer bi geminin içiydi :D kancayı sopa yapıştırdım, kayık bombaladım fln :D
**Bilocan** : Aaa evet.Bir de Monkey Island EFSANESİ var.Infernus da yazmış.Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biridir sanırım Monkey Island The Curse of the Monkey Island. Dehşet bir şey yahu.Evet bi de SWAT 3 var.Ondaki deathmatchlara biterdim.İlk aldığım orijinal oyun.20 ytl vermiştim kredi kartıyla alıp :D

SWAT 3 te kanalizasyon bölümü vardı hatırlarsın. Abimler uğraşıp geçememişlerdi en sonunda ben de kanalizasyonun 3 katının da planlarını yazıcıdan çıkarmıştım girip tek tek bombaların yerlerini bulup işaretlemiştim sonra da bölümü geçmiştim. :D
Worms vardı bi ara ne oynardık be:D
Worms bnde hala duruyo Worms World Party :D
Çok eğlenceliydi ya bi sürü silah bobma fln vardı :D
tedbunndy : Worms vardı bi ara ne oynardık be:D

:yes:yes:yes

Kesinlikle katılıyorum . Birde wolfenstein mı ne oda güzeldi .. (: . peh :?
Infernus : SWAT 3 te kanalizasyon bölümü vardı hatırlarsın. Abimler uğraşıp geçememişlerdi en sonunda ben de kanalizasyonun 3 katının da planlarını yazıcıdan çıkarmıştım girip tek tek bombaların yerlerini bulup işaretlemiştim sonra da bölümü geçmiştim. :D

:DHahahah.:yes
Bide bi zamanlar ultima vardı beyler. Maviler vardı, pklar vardı. Hani aile kuruyoduk guild kuruyoduk. Scriptler vs sv.. Hatırlayanınız varmı ? :D
Heroes of Might and Magic 3

Age of Empires 1

Winning Eleven 4
Astrafast :
:yes:yes:yes

Kesinlikle katılıyorum . Birde wolfenstein mı ne oda güzeldi .. (: . peh :?

Escape from Castle Wolfenstein dı galiba uzun ismi. O oyunun ilerlerinde de nazilerin yarattıkları yaratıklar falan çıkıyordu. :D
Heroes of Might and Magic 3 evet ya Heroes in tüm versiyonlarını oynamıştım 5i hariç :D ilk versiyonunu bile oynadım kare kareydi :D

Dionys0s:
Bide bi zamanlar ultima vardı beyler. Maviler vardı, pklar vardı. Hani aile kuruyoduk guild kuruyoduk. Scriptler vs sv.. Hatırlayanınız varmı ? :D

Onun yeri ayrı ama artık eskilerinden aldığımız zevki çoğu serverda bulamıyoruz :(
Mesela pvp myidi Rp miydi Lines UO vardı o zamnalr uo hala oynanıyodu biras biras D:
Dionys0s : Bide bi zamanlar ultima vardı beyler. Maviler vardı, pklar vardı. Hani aile kuruyoduk guild kuruyoduk. Scriptler vs sv.. Hatırlayanınız varmı ? :D

Öyle bir oyun anımsıyor gibiyim.. o.O
Birde eskiden Amigalarda bi oyun vardı Senstiv diye okunuyordu heralde.Futbol oyunuydu bu dayım döve döve oynatırdı.Holigans vardı sonra Pizza ve pasta yapılan bi oyun vardı.Şimdilik bunları hatırlıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.