Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sonic vardı . Böyle küçük mavi şey koşuşturup dururdu xD .
Süper Mario
Street Fighter
Mortal Kombat
Felix vardı ateride (:
Contra vardı (:
tedbunndy : Birde eskiden Amigalarda bi oyun vardı Senstiv diye okunuyordu heralde.Futbol oyunuydu bu dayım döve döve oynatırdı.Holigans vardı sonra Pizza ve pasta yapılan bi oyun vardı.Şimdilik bunları hatırlıyorum.

Sensible Soccer mı ? Ne oyundu bee Fransa ligini silip Türkiye ligini kurmuştuk (: Cayır cayır oynuyoduk (:
Arkadaşlarla abilerimle 1 poşet joystick kırdığımızı bilirim (:
mthN : Süper Mario
Street Fighter
Mortal Kombat
Felix vardı ateride (:
Contra vardı (:

o oyunları bitirmek için sabahlardım ben :D hele o contra yokmu contra 3 bitiriodu beni şuan hiçbi oyuna deişmem onu
mario :D ateride cok oynardım
Incanus :
tedbunndy : Birde eskiden Amigalarda bi oyun vardı Senstiv diye okunuyordu heralde.Futbol oyunuydu bu dayım döve döve oynatırdı.Holigans vardı sonra Pizza ve pasta yapılan bi oyun vardı.Şimdilik bunları hatırlıyorum.

Sensible Soccer mı ? Ne oyundu bee Fransa ligini silip Türkiye ligini kurmuştuk (: Cayır cayır oynuyoduk (:
Arkadaşlarla abilerimle 1 poşet joystick kırdığımızı bilirim (:

Aynen aynen Sensible.Belki şuandaki futbol oyunları bile Sensible kadar zor değildi.Falsoları şut çekerken kendi becerinize göre verebiliyodunuz.
bbnmki eskidi rahat calştırır hehe :D
Super Mario :D Mortal Combat Street Fighter :D
Ama en çok zevk alarak oynadıgım Ps1 de Tomb Raider Oynardık Bilocanla Saatlerce ne gunlerdi saatlerce urasıyoduk bi yeri geçmek için :D
bug too diye adventure tarzı bir oyun vardı 10 sene önce oynardım ama cd si bozuk tu bir yerden sonra takılıyordu, bitirememiştim sonra zar zor sega dan bulup ayrıca iki program indirip oynamıştım günlerce,
birde comandos serisi var doyamadıgım şimdi man of coverage ı arıyorum bulsam 1 ayımı da ona heba edicem
Resident Evil 0,1,2,3 .. , Metal Gear Solid , Clock Tower, Capcom Vs Marvel Serilerinin Hala Hastasıyımdır Emulatorlerle Oynuyorum :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.