Arkadaşlar Bakıyorumda Herkez Başka Fıkralar İçin Başlık Acıyor Artık Fıkraları Bu Başlık Altında Topluyalım.
Belli Başlı Kurallarlara Uyarsak İyi Olur.. Mesela Eğer Fıkralar Küfür İçeriyorsa Sansürliyelim ' *rosp* ' gibi.
Fıkraların Başlıklarını Kesinlikle Koyalımm Saolun.

Uzun Fıkralarıda Kod Altına Alalım / Eksik Kural Varsa Hatırlatın Lütfen.

Vücut Isı Aktarımı

temel ile dursun kutuplara yakın bir yerde ucak kazası gecirir.mucize eseri sapasağlam kurtulan tek ikisi vardır..
Bir süre ucaktaki erzak ve kıyafetlerle hayatta kalan ikili artık donmaktan neredeyse öleceklerdir..
Dursun "burda elin memleketinde donarak öleceğuz uşağum"der ve tam o anda temelin aklına bir fikir gelir.
Buldum usağum der..
Dursun merakla "nedir o bulduğun"diye sorar.
Temel ölümden kurtulmanın tek yolunun birbirlerini .ikerek vücut ısılarını birbirlerine aktarmak olduğunu söyler..
Dursunun pek aklına yatmasada hayatta kalmanın tek yolunun bu olduğuna kanaat getirir.
Dursun"ilk kim yapacak peki der"
Temel de kolayı var uşağum yazı tura atacaz..
Atarlar ve kazanan temel olur..
Dursun ıkıla sıkıla eğilir ve temelin ısıtmasını bekler..
Temel yavasca aleti dursunun içine sokar ve bir müddet beklerler..
Temel sorar"nası uşağum ısınıyomusun diye?..
Dursun da "he valla iliklerime işledi aklınla bin yaşa uşağum senin sayende hayatta kalacaz cevabını verir..
Temel yavaş yavaş ileri geri yapmaya başlar..olayı abartan temel artık iyice hızlanmaktadır ve dursunu belinden kavrayıp iyice gidip gelir
Bunun üzerine dursun başını cevirerek temele"uşağum ısıtıyosan lafım yok ama .ikiyosan ayıp ediyosun "
güzel fakat platformda küçüklerde bulundugundan bunları biraz daha koymamaya çalışsak nasıl olur?
Haklısın.
Güzel fıkraymış xD
*belini kavrar* xD
biraz müstehcen böümleri var:no ama güzel fıkra :yes:yes:yes:yes:yes:yes:yes
Arkadaşlar Sizde Bişiler Koyunda Gülelim Burdan Fıkra Sitesine Girebilirsiniz.
GEnç Kız Kumsalda

Bir gün genç bir kız kumsala inmiş .Tam denize girecekken üzerindeki mayosu kopmuş ve çırılçıplak kalmış.Genç kız o panikle kumsalın üzerinde duran bir levhayı almış ve kabine doğru yürümeye çalışmış fakat insanların tepki ve alaycı bakışlarını görmüş ve levhaya bakınca oradaki yazıyı okumuş:18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ Kıpkırmızı olan genç kız hemen levhayı ters çevirmiş fakat tepkiler ve alaycı bakışlar daha da artınca levhaya bakmış levhadaki yazı ise şöyleymiş DERİNLİĞİ 1800 METREDİR 1000 METREDEN AŞAĞI GİRERSENİZ BOĞULURSUNUZ...

1 Santim

Bir türk, bir alman ve bir çinli esir düşmüşler. Esir alanlar demiş'ki;
- "Eğer şeylerinizin toplamı 40'cm gelirse sizi serbest bırakacağım".
Türk'ü ölçmüşler 23'cm, Alman'ı ölçmüşler 16'cm, çinli'yi ölçmüşler 1'cm. Neyse bunlar yolda giderken konuşuyorlarmış türk demiş'ki;
- "Siz bana dua edin 23'cm".
Alman demiş'ki;
- "Esas siz bana dua edin 16'cm".
Çinli demiş'ki;
- "Esas siz bana dua edin salaklar çaktırmadan kaldırmasaydım şimdi nah burda olurdunuz".

Çamaşır

Anne ve baba çocukları anlamasın diye sevişmeye "çamaşır yıkama" demişler. Yani sevişmek istediklerinde çamaşır yıkayalım mı diyorlarmış.

Bir gün baba oğlunu çağırmış ve "git anana sor bakalım çamaşır yıkayacakmıymış" demiş. Oğluda gitmiş ve sormuş. Annesi "olmaz oğlum git babana söyle bugün yorgunum" demiş.

Ertesi gün adam bir daha oğlunu çağırmış ve anana git sor demiş.
Anne yine aynı cevabı vermiş.

Ondan sonraki gün anne oğlunu çağırmış. "Git babana söyle bugün çamaşır yıkayabiliriz" demiş. Oğulda gitmiş babasına sormuş.

Babası "yok oğlum olmaz anana söyle ben çamaşırları elde çitiledim" demiş

Bu konu Mistick tarafından düzenlendi(2008-08-08 18:48, 15 yıl önce)
Kucuk ahmet abisinin hergun ayri bir kizlla neler yaptigini merak
eder.
bir sabah abisinin arabasinin arka koltuguna gizlenir, abisi o gun
fix bir
kizi evinden alir. vurur dag tarafina arabayi. issiz bir yere ceker ve
kiza
sorar "veriyor musun vermiyor musun?" kizin cevabi"hayir" olur. abisi
hic
bozuntuya vermeden "in arabamdan ben gidiyorum o zaman ,yuruyerek kac
gunde eve gidersin bilemem hehehh!" der kiz aglaya aglaya iner.abisi
oylece
birakir kizi geri eve doner. Ayni gece ahmet senaryoyu kendine
uydurmaya calisir ve sabah her sey planlanmistir. bisikletine biner
gider
komsunun kucuk kizini bisikletinin arkasina bindirir ve abisinin
gittigi
yonde
gucunun yettigi yere kadar gider.aynen issiz bir yerde durur ve kucuk
kiza sorar "veriyoy musun vermiyoy musun?" . Kizin cevabi "evet " olur
ahmet'te bozuntuya vermeden "tamam o zaman sen bisikleti al git,ben
yuyuyerek
kac gunde gelirim allah bilir
abisine çekmemiş velet
:D:D süperler
> Adamın karısı gece yarısı doğum yapmıştı. Sabah ilk iş hastaneye >telefon edip durumları sormak oldu. > - Alo orası doğum servisi mi? > - Evet efendim. > - Servis şefi ile görüşebilirmiyim? > > Tam o sırada hatlarda bir karışıklık olur ve müşterisiyle konuşan >bir otomobil tamircisi hatta girer. Cazır cuzurt Parazit sesleri ve hat >düzeliyor. > > - Alo.... alo sesim geliyormu ? > - Evet devam edin. > - Sesim şimdi daha iyi herhalde, sizinkide öyle. > - Merak edilecek bir şey yok, burada herşey yolunda, onu iki gün >içinde evinize yollarız. > - Demek her şey normal...? > - Aslında ne kadar zorluk çektiğimizi bilemezsiniz. Her tarafını >elden geçirdik. İşe yaramaz hale gelen yerlerini değiştirdik. İki gün

sonra

>da yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. > - Nasıl yeniden kullanabilirim anlamadım? > - Hiç merak etmeyin, sonuçtan memnun kalacaksınız. Giriş deliğini >daralttık, çok fazla genişlemişti. Her halde çok zorluluyordunuz? > - Fakat !!!! > - Yooo hayır itiraz etmeyin, zorlandığınız belli.. Sık sık >yağlasanız iyi olur. Bu arada çıkış deliğini de açtık. Biraz tıkanmıştı

da.

> - Çıkış deliği mı ?.... > - Hani gaz çıkan deliği. O kadar iyi açıldı ki şimdi gaz

çıkarırken

>sesini dinlemek bir zevk. > - Ne dediniz ? > - Dediğim gibi herşey yolunda...Emin olmak için dün akşam bizzat >kendim denedim. Herşey o kadar iyiydi ki zevkten mesut oldum. Bu sabah

yedi

>kişi birden çıktık üstüne bana mısın demedi. Artık öyle hızlı ki hiç >sormayın çok memnun kalacaksınız
:sulu$):firlama:-[:memnun:kizgin:zirla:sinyal:ter:dusun:ates:seytani:R:oynas:8:imdat:cicek:firildak:sinirli:donen:bonus:gorme:arastir:kikirik:alkis:asik:mor:zipla:muahahaxP:kork:uhoh:lolxD:ters:kufurbaz|-):sikkin:utangac2:D:?:selektor:bagirma:yes;-)8):(:p:O_o:no:((:asik2:huh;(:):con:utangac1
Yarıldım
Sonuncusu dehşet.!
Dört kişilik avcı grubu, tecrübeli avcı Temel'in önderliginde ormanda ilerlemektedirler. Karşılarına küçük bir delik çıkar. Temel: - "Yatın yere, tavşan deliği!" Bütün avcılar yere yatarlar. Gerçekten bir müddet sonra delikten tavşan çıkar. Avcılar hemen vururlar. Tekrar yürümeye başlarlar. Bir süre sonra büyükçe bir delik çıkar karşılarına. Temel: - "Yatın yere, tilki deliği!" Yatarlar. Biraz sonra tilki çıkar. Onu da vururlar. Tekrar yola düşerler. Bu defa daha büyük bir delik çıkar. Temel: - "Yatın yere, ayı ini!" - Yere yatarlar ve çıkan ayıyı vururlar. İyice keyiflenen avcılar yürümeye devam ederler. Kısa bir zaman sonra kocaman bir deliğin başında dururlar. Acemiler hep birden Temel'e bakar. Temel: - "Uşaklar ne çıkacagını bilmiyorum. Ama yatın yere, ne çıkarsa bahtımıza!" Ertesi gün gazetelerde: - "Dört avcı tren altında can verdi..."

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.