Vazelin
10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum :p
İddacı
İşsiz güçsüz bir adamda kaynağı bilinmeyen çok ama çok fazla para varmış Herkes bu kadar çok parayı nerden kazandığını araştırıp duruyormuş. En sonunda adamı karakola çağırmışlar o kadar paranın hesabını vermesi için. adam gitmiş karakola. komser hemen lafa dalmış.

-anlat bakalım bu kadar parayı nasıl kazandın. üstelik bir işin bile yok.

-ben herkesle iddiaya girerim komserim. ve her iddiayı da kazanırım.

-olum sadece iddiaya girerek bu kadar para kazanılırmı.

-size kanıtlıyablirim komiserim.

-nası kanıtlıyacan.

-sizinle bi iddiaya girelim benim hiç iddia kaybetmiyeceğimi anlarsınız. 100 dolarına bahse girerimki ben sol gözümü ısırırım.

Komiser düşünmüş. bi insan nasıl gözünü ısırabilir diye ve sonunda olamıyacağına karar verip iddiaya girmiş. adam bunun üzerine takma olan sol gözünü çıkarıp ısırmış. Komiser hayretle onu izledikten sonra.

- tamam ama bir iddiayla sana inanacak değilim demiş. adam peki demiş.

- 500 dolarına iddiaya girerimki. sağ gözümü de ısırırım.
Komiser iki gözü de takma olsa bu adam göremez herhalde deyip bi daha girmiş iddiaya. Sonra adam takma dişlerini çıkarıp sağ gözünü de ısırmış. komser yine şaşırmış ama pes etmemiş. Hala inanmadım demiş. Adam tamam sizinle son bir iddiaya daha girelim üstelik bu sefer bedava demiş. Komser hemen kabul etmiş.Nedir iddia demiş?

-benim s*kimin uzunluğu buradaki herkesin s*klerinin toplam uzunluğundan daha fazladır demiş. komser şöyle bi etrafına bakmış. Yaklaşık on kişi var. herbirininki 15 santim olsa toplam 150 santim yapar. Tamam demiş girmiş iddiaya. Adam indirmiş donunu bi bakmışlar ki küçücük bişey. Komiser hani uzundu lan demiş. Adam çekin komserim. Çekerseniz uzar demiş. komser adamın şeyini çekmeye başlamış. Çekiyomuş çekiyomuş. Uzamıyomuş. O sırada adam bi arkadaşına telefon etmiş.

-"Alooo Ali olum komserin eline verdim 10.000 DOLARI hazırla!.."
muhaha asfas asfabasf asda komsere bak
-Bir TV kanalı Güney Doğu illerine belgesel
çekmeye gitmiş. İşte köy köy
dolaşacaklar, ahalinin halini, günlük yaşamını anlatacaklar.
-Bir köyde yaşlı bir amca bulmuşlar, sohbeti
kuvvetli. "Amc demişler''
-Sen bize en mutlu günlerinden birini
anlat, biz de kaydedelim. Âlem
görsün ne mutlu günleriniz var!"
Amca başlamış;
-Bi gün Hamdo'nun eşegi
gayboldi. Daga gittik, eşegi
aradık,aradık. Eşegi bulduk, çok sevindik. O
sevinçle hepimiz eşegi
s ...."
-Yönetmen bir panik atlamış,
-Kes, kes, kaydı kes!"
Amcaya dönmüş
-Aman amca ne yapıyorsun? Hiç öyle hikâye olur
mu? Eşekli filan. Sen bize başka mutlu bir hikâyeni anlat"
Amca başlamış;
-Bi gün Memo'nun garisi gaybodi.
Daga gittik, gariyi aradık.
Gariyi bulduk, çok sevindik. O sevinçle
hepimiz..."
-Aman aman Amca, anlaşıldı! Sen boşver mutlu
hikâyeleri, sen en iyisi bize
En üzüldüğün hikâyeyi anlat!"
-Bi gün daga gittim gayboldim!

xDxD

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-08-13 12:33, 15 yıl önce)
Birgün Temel Bir Makina İcat Etmisti Bu Makinanın Adı 31 Cekme Makinasıymıs Cektirmek 10 milyonmus
Birgun Temel Makinayı Trabzonun En İşlek Caddesine Koymus Müsteri Bekliordu Orda Onu Goren Dursun Gelmis Demiski:
Deneyecügüm usagum al 10 milyonu demis dursun geçti makinanın karsına 31 cekmeye başladı makina yaklastıkca daha cok cekmeye baslıordu
Temele Derki Usagum yardım et cıkar der ve temel ona bu makinanın 6.kuralını soyler bırakması 100 milyon
:D:D:D
amcanın hikaye:yes
Nasıl yağmur nasıl fırtına, adam bir taksiye el kaldırır, taksi durur.. Adam gideceği yeri söyleyince, taksici kızarak "ohoo orası çok yakın alamam seni" der ve gazlar gider.. Adam çok bozulur ama sonra bir sekilde evine gitmeyi başarır.. Ertesi gün şans eseri bir bakar ki, dün geceki taksici, evinin önündeki taksi durağındadır ve üçüncü sıradadır.. Hemen plan yapar ve ilk taksi söförüne yanaşır:
- Ataköye kaça götürürsün ?"
- 5 milyon
- Sana 20 milyon veririm ama bir kere verirsin.
- Hadi be sapık mısın, defol.. Adam bu cevabı alınca ikinci sıradaki taksiye yanaşır
- Ataköye kaça götürürsün ?
- 5 milyon
- Sana 20 milyon veririm ama bana bir kere verirsin
- vay sapıkkk vayy defol sıra üçüncü taksiciye yani bizim taksiciye gelmistir.. Adam yanaşır:
- Ataköye kaça götürürsün ?
- 5 milyon
- Peki sana 20 milyon veririm ama bir sartım var
- Nedir ?
- Giderken diğer taksicilere el sallıyacaksın
- Ayıbettin abi tabii...

Yaşlı bir amca parkta bir banka çökmüş etrafi seyrediyormuş....Derken yanina bir delikanlı gelmiş ki saçları yeşil, kırmızı, turuncu, mavi, sarı renk boyalı... Adam çocuğa bakakalmış....çocuk da küstah bir sesle:
- "Ne var moruk, sen hayatında hiç çılgınca bir şey yapmadın mı" demiş.. Adam gülümsemiş:
-"Yaptım.. bir seferinde çok sarhoştum ve bir papağanı becermiştim.. şimdi de yoksa bu çocuk benim oğlummu diye merak ediyorum..."

Ögretmen sınıftaki ögrencilere sorar;
İstemeden hareket eden organımız nedir?
Sınıfta herkes düsünür.Süleyman parmak kaldırır,ögretmen evet oglum söyle der;
Süleyman tikimiz hocam der.Ögretmen aferin oglum adın ne;Tüleyman hocam.
1.yi anlamadım 2.ci güzel 3. harika
--------------------------------------------------
Piç Ali
Bir Gün Alinin Öğretmeni Sınıfa Soru Sormuş Ve Bu Soruyu Bilen 1 Gece Benim Evimde Kalıcak Demiş Soruyu Sormuş Kimse Bilememiş Bizim P*ç Ali Düşünmüş Düşünmüş Ve Cevabı Vermiş Ve Öğretmen Alinin Ailesini Arıyarak Haber Vermiş Akşam Olmuştur Ve Dışarıda Yağmur Yağmaktaydı. Ali Öğretmeninin Kapısını Çalarak
- Öğretmenim Ben Yağmurdan Çok Korkarım Ve Her Yağmurda Annemin Yanında Uyurum Demiş
- Öğretmen Olurmu Olum Ayıp Demiş
Ali Ağlamaya Başlamış Öğretmen Dayanamayıp Yanına Almış Zaman Geçmiş Gök Gürüldemeye Başlamış Ali Öğretmenini Uyandırarak
-Öğretmenim Ben Gökgürültüsünden Çok Korkarım Ve Annemim Göbek Deliği İle Oynarım Demiş
-Öğretmen Hayır Ali Demiş
Ali Tekrar Ağlamaya Başlamış Ve Öğretmen Dayanamıyıp Göbek Deliği İle Oynamasına İzin Vermiş.
Aradan Baya Bir Zaman Geçmiş Ve Öğretmen Ali'ye
-Oğlum O Oynadığın Göbek Deliğim Değil Demiş
-Ali Oda Benim Parmağım Değil Zaten :D

Bu konu Sexy1 tarafından düzenlendi(2008-08-13 13:17, 15 yıl önce)
xD Haha
Adamın Biri Devesi İle Bir Çölde Yolculuk Yapmaktadır..
Aradan Zaman Geçer Adam Azar Devesini Yapmaya Çalışır Bir Denemiş Deve Kaçmış Yapamış İki Denemiş Deve Kaçmış Olmamış Üç Denemiş Deve Kaçmış Olmamaış Artık Bıkmış Ve Ümidi Kesmiş Ve İLerde Bir Kuyu Görmüş Ve Kuyunun İçinde Çıplak Bir Kız
-Kız Adama Beni Kurtar Ne İstersen Yaparım Demiş
-Adamda Ne İstersemmi
-Kadın Ne İstersen.. Ve Adam Kadını Kurtarmıştır. Ve Kadına Dönerek
-Şimdi Senden Birşey İsticem Yapıcaksın Der
-Kadın sen Beni Kurtardın Ne İstersen Yaparım Der
-Adamda Buna Karşılık SU Deveyi Tutta Bi S*k*yim Der
6 Ceviz[Koptum Bunu Okuyunca Fıkra Kitabında]

:p
Silindi
Journeyman
1
:)elinize sağlık
Kiwi:

Adamin biri hipermarketin manav bolumunde saticiyi ikna etmeye calismaktadir:
"Kiwi alacagim, fakat yarım istiyorum.
"Sacmalayin beyefendi, yarım kiwi olur mu?"
" Yok ben hepsini yiyemem, ben yarım kiwi istiyorum."
Olurdu olmazdi tartışmasına girerler, sonunda satış elemanı.
"Ben içerde müdüre sorayim, kiwinin yarisini satabilir miyiz?" deyip adamin yanindan ayrılır ve müdüre olayı anlatmaya koyulur...
"Patron bir oruspu çocuğu geldi, yarım kiwi istiyor, ne diyeyim?"
Lafını bitirir bitirmez arkasında birisi olduğunu farkeder, dönüp baktığında kiwi isteyen müşteriyle karşılaşır ve konuşmasına bozuntuya vermeden devam eder.
"Bu beyefendi de diğer yarısını istiyor..."
Mudur "tamam" der. Gonderirler müşteriyi. Sonra müdür satış elemanını yanina çağırır;
"Akilli bir adama benziyorsun. Zor durumdan cok iyi kurtardin kendini.. Nerelisin sen?"
"Yeni Zellanda"lıyım"
"Neden geldin peki Amerika'ya?"
"Orada iki çeşit insan vardir.. Fahiseler ve rugby oyunculari.
Mudur.."Benim karim da Yeni Zellanda'li" der.
"Oylee miiii, hangi takimda oynuyordu efendim?"

çok sevdim yaw
:kikirik
muahahah ahuahau ehueheuh :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.